Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška - Hakarg

Goto down

Přihláška - Hakarg Empty Přihláška - Hakarg

Příspěvek  Hakarg Mon May 09, 2011 1:11 pm

Class: Shaman
Name: Hakarg
Spec: Restoration/Elemental

Zkušenosti: Zkusenosti s raidováním mám na všech classic, tBC i WotLK raidech, byl jsem v Old School a chodil jsem pravidelne vsechny raidy...

Raid time: No... většinou si udělám čas zrovna když se chodí raidy, do teď jsem se o to snažil, sice o víkendu bych asi většinou nechodil, ale snažím se chodit pořád.

Proč Mysteria? U Old School se mi hrozně líbilo, nebaví mě PvP, ale hlavně PvE... akorát: Jednou jsem omylem skočil v Naxxu u druhého finala do kruhu a zavřel jsem jednoho hráče (tanka) za dveřma. Tak jasně jsem dostal kick, to mi zas tak nevadilo, ale jako asi každý jsem byl nasraný a napsal jsem něco jako "Díky za kick" a to byla ta největší blbost...

TS: Mikrofon i sluchátka mám, jsem na TS pořád když jsem na wow...

Něco o mně: Je mi 12 let, jsem Restoration/Elemental Shaman v T9 eqa na wow jsem každý den tak cca 14:00 - 17:00, akorát o víkendu chodím na wow jenom na raidy jinak ne.

Hakarg
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Hakarg Empty Re: Přihláška - Hakarg

Příspěvek  Vencor Mon May 09, 2011 1:15 pm

Tato stranka uz pro prihlasky neni.... ale http://mysteria.varak.net/viewnews.php uz ale ted jsem proti
Vencor
Vencor
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 17. 05. 10
Age : 29
Location : Nejdek

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru