Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prihlaska

3 posters

Goto down

Prihlaska Empty Prihlaska

Příspěvek  Taleye Wed Aug 11, 2010 11:00 pm

Class : Paladin
Name: Taleyexd
Spec: Holy ( uz i celkem slusny pve tank )

Zkušenosti: Zkusenosti mam celkem dobre , raidy znam a vim co mam delat . Taktiky umim i vysvetlit a mam zkusenost i s 10 tkamy i s 25 tkamy

Něco o postavě: Holy je hlavni specializace , pve tank off , mam full enchanting a minig

Raid time: Muj cas je velmi dobry , cas mam v podastate kazdy den vcetne vikendu
Proč Mysteria? : Co jsem zjistil od kamaradu ve hre world of warcraft tak mi bylo receno ze je to velmu dobra guilda s dobrymi hraci . Pry se tu casto chodi raidy ( guildni ) a to je pro me velice dulezite .

Povinost pro vstup: Splnuji

Něco o Vás : Wow hraju priblizne 4 a pul let takze se v nem docela vyznam . Mam velke zkusenosti s paladinem jak protec tak holy ( hral jsem za nej drive na anglickem serveru ktery se ale bohuzel zrusil ) . Je mi 14 let v zari mi bude 15 . Wow sice hraju dlouho ale porad se mam co ucit a rad bych se pucil .


Taleye
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prihlaska Empty Re: Prihlaska

Příspěvek  DiskoStu Thu Aug 12, 2010 1:41 pm

DiskoStu
DiskoStu

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 30. 05. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska Empty Re: Prihlaska

Příspěvek  Eluiniq Fri Aug 13, 2010 8:57 am

proti.
Eluiniq
Eluiniq
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 10. 04. 10
Age : 30
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska Empty http://forum.drahy.com/viewtopic.php?f=9&t=9409&hilit=nej&sid=5aac9f57e1e1b59b289504c0cafdda7f&start=525

Příspěvek  Taleye Fri Aug 13, 2010 10:20 am

Tahle zalezitost byla a je vyrezena , bohdannovi jsem ench vratil a omluvil jsem se mu . Bohdann rekl ze to bere a dava mi 2 sanci a ze je to zase v pohode . Ale vas nazor budu respektovat

Taleye
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prihlaska Empty Re: Prihlaska

Příspěvek  Nonexist Sat Aug 14, 2010 2:15 pm

proti
Nonexist
Nonexist
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 12. 04. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska Empty Re: Prihlaska

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru