Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

+12
Edtho
Shadowpain
Zephid
DiskoStu
Blank
kazekage
Vencor
Disease
Nonexist
wyrda
Kostej
Bhaal
16 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... Empty Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Bhaal Wed Oct 06, 2010 11:20 pm

Zdravím.

Rozhodol som sa vytvoriť tento topic na základe toho, že naša guilda sa rozrastá a každý môže ovplyvniť jej chod.
V tomto topicu mate možnosť vyjadriť svoj postoj ku všetkému čo sa deje v guilde a čo ovplyvňuje jej chod. Kritika a nové návrhy ako riešiť problémy, alebo spestriť život členom guildy sú vítané.
V prípade, že to nechcete napísať tu aby na vás " každí neukazoval prstom " kontaktujte ma osobne in-game => vaše návrhy budem riešiť diskrétne.

Prosím píšte iba seriózne návrhy a komentáre k nim.
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Kostej Thu Oct 07, 2010 8:06 am

Nevim, zda-li to patri sem, ale musim reagovat na odpoved Edtha na jedne prihlasce, pac s nim v duchu souhlasim a chci se optat i ostatnich, co si o tom mysli.

Jedna se o prebehliky z aliance a o jejich prijimani do guildy. Osobne jsem za alianci nikdy nehral a nemam ji rad - asi proto ze jsem v horde. Takze prijimat lidi z aliance se mi tak trochu prici.
Je pravda, ze mi lichoti, ze chtej hnedka po prevodu do nasi guildy (asi si vsimli kdo je porad zabiji).
Urcite nechci vsechny hazet do jednoho pytle. Ale prijimal bych lidi z aliance pouze pokud o nich alespon nekdo z nas bude mit info, co je to zac.

Tot me mineni.

(Bhaale, pokud to sem nepatri prehod o jinam pls)
Kostej
Kostej

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 24. 09. 10
Location : Lysa nad Labem - LITOL

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Bhaal Thu Oct 07, 2010 9:25 am

Pripomienka je to dobrá, isto to patrí do tohto topicu. Vyjadrujte svoje názory a píšte ich sem.

Wow hrám 3-4 roky a celý čas som hral za hordu, na aliíkov v bg a aj mimo neho "nadávam" ak sa mi nepáči niečo čo robia. To isté robím ale aj v prípade, že horda lamari v bg... dalo by sa povedať že k obom frakciám mam rovnaký postoj. Frakcie na oboch stranách tvoria hráči, z ktorých niektorých mám rád (celú našu guildu minimálne) a niektorých nemôžem zniesť = > záleží to od ich správania a vyjadrovania sa. Za môj čas čo hrám za ali som mal možnosť si s nimi po kecať (aj lvly 80 -"neprateľmi z bg") a sú to pohoďaci aj preto nemôžeme súdiť protivníka len poľa toho koľko krát nás zabil v bg Smile

Preto si myslím, že každý z nich si zaslúži dostať šancu.


/edit V prípade, že viacero hráčov guildy bude mať rovnaký postoj k danej situácií pozastavíme prijímanie nových "alikov" do guildy. Hlasujte a píšte o tom...
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Bhaal Thu Oct 07, 2010 9:37 am

Citát zo sekcie prihlášok:

Edtho Today at 0:30

Je to mozna trochu OT a taktez to neni nic osobniho proti teto prihlasce, ale nevim, zdali se chceme stat garazi pro alty, at uz lidi od ali nebo od hordy.



Moja odpoveď:

Bhaal Today at 9:33

Alt od ali sa stáva main u hordy, aspoň takto to vidím ja... kým to je jeho jediná postava, ktorú ma za hordu mi to nevadí ak sa k nám pridá. Dalo by sa povedať, že začína " od začiatku " aj keď má lvl 80.

... kým dotyčný hráč si neprevedie od ali 2,3,4 a viac postáv (do rôzných guild) nevidím problém s prijatím (za určitých podmienok... prihláška, správanie, ...)
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  wyrda Thu Oct 07, 2010 1:57 pm

Taky pridam svuj nazor,
Prijimani ALI k nam me osobne nevadi. Jsou to lide jako my, nejsou to hajzlove, grazlove, lamy. Ja kdyz si vzpomenu na svuj zacatek (cca pred 3mi roky), tak jedno z nejtezsich rozhodnuti byla otazka ALI x HORDA. Nevedel sem vubec nic o WOW, jen mi kamos rek "super hra" a rozhod sem se pro Hordu (duvod byl, mene hracu na strane Hordy). Takze i ja sem moh bejt ALIK, a jen nahoda rozhodla, ze nejsem. Ma "nenavist" k ALI prisla az pri hrani (cteni worldu a nadavky na ALI a hlavne potkanim par "idiotu" kteri me kilovali s LVL o hodne vyssim nebo si pockali az me mob sebere hodne HP (many), ale kdybych hral za ALI nic se nezmeni i mezi HORDOU je par "idiotu").
Takze kdyz to shrnu - pokud prebehlik nepatri mezi ty "idioty" (a to z jakekoli frakce), ma solidni prihlasku a vypada jako slusnej clovek MEL BY DOSTAT SANCI at to je ALI nebo HORDAK.
Proto je ale dulezite aby psalo co nejvice lidi odpovedi na prihlasky, aby se oddelilo ZLO od DOBRA :-D. 3-5 lidi co pise nemuze znat vsechny lidi na WOW, ale 100lidi v Guilde uz by mohlo znat (potkat) vetsinu.
Tot ode me vse na tema ALI jo nebo ne. Zdarec W/A
wyrda
wyrda
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 12. 04. 10
Age : 46
Location : Železný Brod

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Nonexist Thu Oct 07, 2010 6:44 pm

Ja jsem zatim pro prijimani, ale jen do doby, nez zacnou se objevovat nejake narazky v guilde na hordaky - protoze na te strane jsme a nehodlam poslouchat vylevy od aliancnich hracu. Naopak pokud by k nam chtelo vice hracu od aliance tak velmi rychle prehodnotim svuj nazor na toto tema. Protoze ceho je moc toho je prilis.
Nonexist
Nonexist
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 12. 04. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Bhaal Sun Oct 31, 2010 12:53 pm

Hojte.

Na základe toho, že máme veľa neaktívných členov v guilde som sa rozhodol spraviť menšiu čistku. Každá postava ktorá má offline time viac ako 1 mesiac dostane kick. Aj na základe toho vám odporúčam sa lognúť na vašich altov, za ktorých ešte budete hrať.

Bol by som nerád ak by som mal spätne invitovať postavy do guildy, ktoré som už pre ne-aktívnosť kickol. Dajte si na tom pls záležať.
V prípade nejakých návrhov ako riešiť tento problém s altmi / neaktivitou, píšte ho sem... som otvorený návrhom.

Ďakujem za pozornoť Smile Rozchod! Smile Smile

/edit Nevedomosť, ne-aktivita na fóre, alebo lenivosť niesu dôvody kôli ktorým by neaktívna postava nemala dostať kick! (kickujem všetko)
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Bhaal Fri Nov 05, 2010 12:58 am

Zdravím znova a zase Smile

Tentokrát by som vás chcel oboznámiť s problematikou " preľudnenia " guildy. Na základe toho, že v guilde máme viacero schopných a ochotných hráčov chodiť guild raidy. Pričom nikoho nechceme pripraviť o túto možnosť sme sa dohodli (ja + oficieri guildy) na tom, že pozastavíme prijímanie hráčov do guildy na dobu neurčitú. Samozrejme v prípade, že máte známych bez ktorých nedokážete "žiť" Smile sa dá spraviť výnimka.

Momentálne guilda potrebuje do raidov aktívneho balance druida a blood/frost DK-dps a 1-2 DK -tank.

Preto vás týmto prosím a žiadam: ak vám bude niekto písať ohľadom toho, že hľadá guildu a nieje to ani jedna z class (talent specov) ktorý potrebuje guilda. Napíšte im, že máme plné stavy a momentálne nenaberáme.

Vopred ďakujem
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Nonexist Fri Nov 05, 2010 10:54 am

Bhaal napsal:
Momentálne guilda potrebuje do raidov aktívneho balance druida a blood/frost DK-dps a 1-2 DK -tank
Vopred ďakujem

Podle me by to nemusel byt ani Tank DK ale treba i Warr a nebo Drujd.

S tim BOOMKINem souhlasim. Pak by se hodil urcite jeste nejaky dalsi drujd ale prioritne boomkin.
Nonexist
Nonexist
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 12. 04. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  wyrda Fri Nov 05, 2010 4:19 pm

Ahoj, po precteni techto zprav sem se rozhodl, ze si prehodim talenty na WYRDE z ferala na sovu a pokud budu on-line a vy budete chtit sovu sebou do raidu napiste a ja si prelognu. Takze timto oznamuji, ze budu rad s vama chodit, ale pokud se nevejdu nebo z nejakyho jinyho duvodu me nevemete je to uplne v pohode a nic se nedeje. Delam to prevazne z duvodu pomoci Guilde, ale treba me sova zacne zase bavit. PS: snad mam v bance jeste EQ :-). S pozdravem W/A
PS: jedinej problem je, ze mam ted min casu (mlada desne prudi ohledne WOW a ja se ji moc nedivim:-), preci jenom je pro me jeste o MALINKO dulezitejsi nez WOW :-D)
wyrda
wyrda
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 12. 04. 10
Age : 46
Location : Železný Brod

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Bhaal Thu Nov 25, 2010 10:07 pm

Hojte.

V poslednej dobe členovia guildy často siahajú po možnosti výmeny postavy za inú (mimo guildy). Na základe toho by som vás chcel požiadať:
- ak budete meniť postavu, ktorá je v guilde za inú tak ešte PRED vykonaním samotnej výmeny s danou postavou LEAVNITE guildu, aby sme v guilde nemali neznámych hráčov.

Ďakujem za pochopenie.

/Edit: Nejaký tank by sa hodil do guildy keď už budete meniť svoju postavu Razz
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Disease Fri Nov 26, 2010 4:04 am

napadlo mě, proč vlastně nemá mysteria své vlastní vlákno na drahyho fóru? ne že bych si přál nějaké sáhodlouhé diskuze nebo tak, ale třeba odkaz na toto fórum, informace o zastaveném náboru, seznam gumek apod. by se podle mě šiknuli. nadruhoustranu to má něco do sebe, že se za každou cenu netřepeme jako ostatní guildy a jsme svá vlastní komunita... ale minimálně za nějaký lehký brainstorming to stojí cozh?
Disease
Disease

Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 13. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Bhaal Wed Dec 08, 2010 2:32 am

napadlo mě, proč vlastně nemá mysteria své vlastní vlákno na drahyho fóru? ........

Sorry, že na to odpisujem tak oneskorene. Keď som to čítal 1. krát tak som vypol net a potom na to zabudol.

Moje stanovisko je asi také, že ak by sme dali link na naše fórum na drahy.com mohlo by sa k nám uchádzať kopa hráčov. Nevýhoda je ale v tom, že tých hráčov nepoznáme vôbec a preto nevieme čo sa od nich dá očakávať (vykrádanie GB, nafarmenie EQ a leave, atď.). Aj preto som názoru ostať pri prijímaní hráčov, ktorých poznajú členovia guildy, alebo by ich mohli aspoň odporúčať. Ak s mojím postojom nesú-hlásite napíšte to sem a ja sa tomu budem okamžite venovať a vytvorím odkaz na naše guild fórum na drahy.com. Je to iba na vás ja nie som diktátor (dúfam, že ste si všimli Smile ) som otvorený návrhom.
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Vencor Wed Dec 08, 2010 9:49 am

podle me mame v guilde uz dost clenu nehledne na 10-20% guildy co ted nehraje a ceka jen na novy raid...zacinam v tech jmenech mit zmatek jeste kdyz si menite jmena. Nevim co mam pak od noveho hrace ocekavat...ja bych prijmani uplne aspon docasne zrusil krom toho 1 nebo dvou tanku Smile kdyz by uz k nam nekdo chtel tak jak pise Bhaal myslim ze by bylo lepsi jen pres doporuceni nebo znamost aspon od jednoho naseho clena ktrey je u nas taky uz nejak dlouho...
Vencor
Vencor
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 17. 05. 10
Age : 29
Location : Nejdek

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  wyrda Wed Dec 08, 2010 11:58 pm

Souhlas se vsim. W/A
wyrda
wyrda
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 12. 04. 10
Age : 46
Location : Železný Brod

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  kazekage Sat Dec 11, 2010 10:49 am

Chtěl bych navrhnout aby jsme si zvolili/navrhli/vychovali 2. Raid Leadra, co by asi tak měl umět? Měl by mít zkušenosti s leadrováním, znát taktiky, dobré postavení aby jsme ho poslouchali, měl by být co nejvíce aktivní a taky by měl umět s DKP systémem(Pokud to nejak jde zkombinovat na 2 ci více RL), už mě prostě nebaví neved kolik presne DKP mam, i tadyto lootování bez systému združuje jinak hladký průběh raidovaní. Proto doufám že napíšete svoje názory popřípadě rovnout navrhovat jména..... Za mě 3jména: Dkdenso, Shadowpain, Blankhead

S pozdravem Kazekage. Smile
kazekage
kazekage
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 12. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  wyrda Tue Dec 14, 2010 12:06 am

Ja sem taky pro a RL bych dal toho kdo se na to cejti. Treba klidne i tebe Kaze (beztak si ten topis zalozil, protoze jim chces bejt :-)). W/A
wyrda
wyrda
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 12. 04. 10
Age : 46
Location : Železný Brod

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  kazekage Tue Dec 14, 2010 4:09 pm

Very Happy ja nechic byt RL protže to pináší spoustu práce navíc, stahování addonu, takřka povinost být na každém raidu, odpovědnost za raid a jeho kontorlu, a taky zkušenostni z bosů, taktiky sice znám na všechny bosse co sundavama ale v momentě otevření nového Raidu/dungu jsem uplně v pr***

zas byt Rl taky něco znamená ;-)
kazekage
kazekage
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 12. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Blank Wed Dec 15, 2010 11:32 pm

souhlasím s tím že by tu měl byt další RL None tu taky nemůže být pořád a stíhat všechno, ale že bych to měl byt zrovna já to nevím na ofiku sem nehrál a v dalších dungách su taky ztracený, i když si myslím že jak otevřou nové dungy tak se budou studovat taktiky na netu než aby to každý znal, ale chtělo by to někoho zkušenějšího

Blank

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 09. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Disease Thu Dec 16, 2010 9:04 am

tak já to konkrétně nemyslel pro přijímání hráčů, ale prostě jen představení guildy... ale tehdá jsem to psal pod nějakými dojmy asi, teď už mi to zase přijde zbytečné Smile... s tím přijímáním souhlasím...
Disease
Disease

Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 13. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  DiskoStu Thu Dec 16, 2010 9:27 am

Tak já jsem taky pro ustanovení druhýho RL - sám bych volil Shadowpaina. S leaderováním má zkušenosti, stejně jako s DKP :-).
DiskoStu
DiskoStu

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 30. 05. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Zephid Thu Dec 16, 2010 10:33 pm

Kdyz uz jsme u toho koho by jsem si predstavoval jako druheho/tretiho RL, tak Shadowpaina a Densa :-)
Zephid
Zephid

Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 17. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Bhaal Fri Dec 17, 2010 11:36 am

Myslím si, že zvoliť 2. RL na raidy je dobrý nápad. None nemôže stíhať všetko, má nárok aj na vlastný život mimo wow. Osobne by som navrhoval Shadowpaina a DKdensa / Wal. V prípade že by boli dvaja RL online na raid je jednoznačné, že RL by bol Nonexist! Pomohlo by, ak by sa k tomu vyjadrili aj hrči o ktorých sa " hovorí ".
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Disease Sat Dec 18, 2010 12:23 pm

myslím, že poslední týdny dokazují, že je třeba mít záložního raidleadera. zatím to tak nevadí, přecejen ty dungy známe většinou a když se nedaří plnit úplně taktiku, tak se to přebije vysokým dps... ale podle mě se brzo objeví toc a pak kdoví jestli icc či něco dalšího a tam už to bude o něčem jiném...
osobně bych navrhoval raid leadera bhaala, densa nebo shadowpaina.
denso je v guildě dlouho a když non vede raid tak je jeho pravá ruka. plus je tank, tudíž podstatnější role v raidu... na druhou stranu ale nezná všecky taktiky (pamatuju, jak jsme se u heigana trápili) a nevím, jakou má zkušenost s offi. ale to se dá doučit. trochu mi u densa chybí výraznější slovo. ale jsem vždycky rád, když tam je nebo když s ním jdu i pětmany...
shadowpain to má naopak. taktikám rozumí a dokáže vést raid a má s tím nejvíce zkušeností. ale v guildě je krátce, což může být pro někoho problém (mě to vadí tak ze 35% Smile ).
bhaal je momentálně s nonem nejaktivnější guild oficír, tudíž by měl být teoreticky nejvíce vhodný náhradník, ne-li ještě před nonem Smile.
Disease
Disease

Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 13. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Bhaal Sat Dec 18, 2010 5:17 pm

Ďakujem za vyslovenú dôveru, ja sa ale na funkciu RL nehodím a to hneď z viacerých dôvodov.... Ten naj-závažnejší je asi ten, že chodím do práce a aj z toho dôvodu som vynechal niekoľko raidov. Guilda potrebuje skúseného RL, ktorý má čas byť online v daný čas (ja nie som skúsený a aj čas mam obmedzený).
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru