Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Netradičná prihláška

2 posters

Goto down

Netradičná prihláška Empty Netradičná prihláška

Příspěvek  Sorgblad Wed May 26, 2010 2:05 am

No hneď na úvod by som vás imformoval,že už som pár pravidiel ideálnej prihlášky porušil:D (mám lvl 8 a už som v gilde) Cool

nebudem bonzovať kto ,ale máte to v logu Surprised

Som: Sorgblad (myslím ,že nič viac nieje treba Very Happy )

Zatiaľ som Priest ,ale pravdepodobne vyhoviem Bhaalovej prosbe a potiahnem už vlastne tretiu Rogunu...

Plány do budúcnosti Priest (shadow/shadow) a Roguna (možno bude aj skôr ako priest , uvidíme (combat(PvE)/Subtlety(PvP))

TS/VT spĺňam aj mikrofon aj uši

Prečo vy? milujem vás
Twisted Evil
UI aj s nejakým dpskom z oficu ( 25 raid buffy, TOC/ICC eq)

skúsenosti : Naxx celý , UD skoro celý (yogg saron a algalon nie),ToC celé, ICC takmer (Plánujem doraziť aj LK)

A to posledné: som Martin, som veľmi podobný svojmu charu (undeadovi) ,mám rád dobré jedlo,kvalitný melodeath a som mierne na hlavu Wink


Naposledy upravil Sorgblad dne Wed May 26, 2010 2:18 am, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : doplnenie)

Sorgblad

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 26. 05. 10
Age : 32
Location : Necropolis

Návrat nahoru Goto down

Netradičná prihláška Empty Re: Netradičná prihláška

Příspěvek  Eluiniq Wed May 26, 2010 4:33 pm

Přijat tady ani nejde jinak.
Ale jinak Sorgu, bylo by lepší táhnout rogunu, máme tu jen 1 někdy i dvě a priesti se na raid vždy sejdou v optimálním počtu - 2xshadow 1x holy a 1x disco. Navíc ji už máš zahranou, takže vyxpíš rychle Smile

P.S. A nejsi tady jako vždy včas Very Happy

lock
Eluiniq
Eluiniq
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 10. 04. 10
Age : 30
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru