Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška-Esoteric

3 posters

Goto down

Přihláška-Esoteric Empty Přihláška-Esoteric

Příspěvek  Eso Sun Feb 20, 2011 8:20 pm

Něco o Vás: Zdravím Hráče! Chci požádat o vstup do guildy. Jsem 80lvl Rogue který čerstvě přešel od ali k hordě. Proč? Špatná zkušenost s guildama(pořád mrtvo, nic se nedělo). Btw: poslední dobu jsem byl v Crusaders of Brumla. Hledám změnu, třeba bude líp u hordy:). Je mi 20 járů, jsem z Brna.

Class: Undead Male: Rogue

Name: Esoteric

Spec: PvE: Assa, PvP: Subtlety

Zkušenosti: Wow hraju už hodně dlouho, něco okolo pěti let s krátkýma přestávkama, mám víc v oblibibě PvP než PvE, ale nemám problém s chozením dungů. Drahy je můj první woltk Blizzlike(byl jsem věrný TBC), takže z woltk raidů znám jen ty, které běží na drahym. Nejsem "clicker", využívám Bartendera a binduju.

Něco o postavě: Jak jsem už psal, PvE: Assa, PvP: Subtlety, GS: 5500 (zatím). Esoteric je můj main, ještě mám u alíků twinka DK, ale je to jen 69lvl, a přemýšlím jestli ho někomu prodám, nebo našetřím taky na převod. Jinak mám v plánu rozjet Huntu, a naučit se za něj.

Raid time: Hraju každý den, spíš odpo a večer, jinak o víkendu tu taky bývám. Jsem študák na VŠ, takže se jednou za čas věnuju i škole.

Proč Mysteria? Spousta doporučení od lidí s kterýma jsem se bavil jak u ali, tak na hordě. Vypadáte na zkušené hráče, né žádný lamky. Rád se od Vás něco přiučím/podělím se se zkušenostma. Klidně komukoli ingame s čímkoli pomůžu.

TS, Skype, mikrák, sluchátka, to vše mám. Není problém ingame navázat kontakt.

Myslím že jsem vše tak nějak shrnul. Pokud budete mít ještě nějakou otázku tak pište.

Zatím, Eso!

Eso
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška-Esoteric Empty Re: Přihláška-Esoteric

Příspěvek  DiskoStu Sun Feb 20, 2011 9:27 pm

Já jsem pro :-) Pamatuji si, že expil v době, kdy já expil druida (tuším, že i nějakou dobu twinkoval Smile) a hrál pěkně - i když občas trošku sketa :-D
Dospělý člověk s mozkem v hlavě, který za svojí classu celkem umí => + Smile
Přihlášky už se dávají jinam => malé bezvýznamné - Very Happy
DiskoStu
DiskoStu

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 30. 05. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Přihláška-Esoteric Empty Re: Přihláška-Esoteric

Příspěvek  kazekage Mon Feb 21, 2011 8:33 am

Když už se píšou jinam, taky jsi mu mohl napsat kam se píšou Very Happy
http://mysteria.varak.net/plugins/guildrequest/writerequest.php
kazekage
kazekage
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 12. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška-Esoteric Empty Re: Přihláška-Esoteric

Příspěvek  Bhaal Mon Feb 21, 2011 11:08 am

Prihláška je napísaná pekne, ale na nesprávnom mieste. Vytvorili sme si novú stránku kde mame lepšie prepracovaný systém prihlášok, aj preto by som ťa chcel poprosiť aby si si prihlášku podal ešte 1x tam: http://mysteria.varak.net/plugins/guildrequest/writerequest.php

Len tak zo zaujímavosti, kto ti dal link na túto stránku?
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

Přihláška-Esoteric Empty Re: Přihláška-Esoteric

Příspěvek  Eso Mon Feb 21, 2011 11:25 am

Jo díkec...už jsem to tam hodil:) Disko díky za "+"Very Happy

Eso
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška-Esoteric Empty Re: Přihláška-Esoteric

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru