Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Příhľäšká

3 posters

Goto down

Příhľäšká Empty Příhľäšká

Příspěvek  Eliash Sun May 30, 2010 11:26 pm

Trieda: Paladin
Meno: Moja postavička sa volá Eliáš, ako starozákonny prorok, ktorého prosbu Jahve vyslyšal, a podpálil jeho žertvu, napriek tomu, že obeta jeho protivníkov nebola sedemkrát (číslo plnosti) poliata vodou.
Špecializácia: Asi sa bude špecializovať na vetvy talentov Obrana, alebo Svätý. Pomsta mu nie je po chuti.

Skúsenosti s nájazdami: Iba tie gildovné nájazdy - lejdy vaš, nejaké "d oko" (TE), najentuz a tak.

Niečo o postavičke: Nuž, prorok Eliáš ešte na serveri český uau expil dlhé dlhé levely na talentovej vetve Svätý, na čom ostalo až pokým sa nedostal ku úlohe Kruh Krvi (Ring of blood), kde zamenil svoju špecializáciu, na odporúčania mnohých spoluhráčov, na vetvu Pomsta. Dodnes tohoto činu ľutuje, a to z viacerích príčin: jednak, na vetve Svätý, som už bol takpovediac zabehaný, vedel som čo je kde, a čo to robí; bol som omnoho menej smrteľný ako na vetve Pomsta (2.4.3 podotýkam, tam ešte Paladinovia/Paladini nemali take uzdravovacie schopnosti vo vetve Pomsta); a v neposlednom rade, mal som na vetvu Svätý prispôsobenú výbavu svojej postavičky, ktorú som následne musel meniť, čo pri mojích vtedajších príležitostiach k nájazdom (a šťastí pri delení si lupu) nebolo ľahké. K vetve Svätý (prípadne v kombinácii s Obranou) by som sa veľmi rád vrátil.

Čas nájazdov: asi skôr čas nočný, rád by som prázdniny netrávil doma, ale ak by ochotní ľudia dali vedieť, môžem tu sedieť od rána do noci, s prestávkami na najedenie, vycikanie, vykakanie, napitie (to je dôležité) a odohnanie rodičov.

Prečo mysteria: počul som, že je to premorfovaná gilda slobodomurárov zo servera český uau, rád by som opäť stretol ľudí, ktorích som stretával tam

Povinnosti pre vstup: teamspeak nie je problém, na noťasi mám aj mikrák, mám level dvadsať (a bude sa to zvyšovať)!

Niečo o vás: (niečo o mne či o vás? o vás nič neviem...) Ja som sa vždy snažil byť taký milý tmel, ktorý má všetkých rád, k nikomu neprechováva zášť, a tie veci z pesničky Jara Filipa - Do batôžka.

(možno tu ešte niečo dopíšem)

Eliash
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Příhľäšká Empty Re: Příhľäšká

Příspěvek  Nonexist Mon May 31, 2010 12:24 am

Pekne napsane, ted si ale nevybavuju jestli jsem mel cest se s tebou na "czech vau" videt. Ale myslim ze ano neco mi tve jmeno rika.

Ja jsem pro, healeru mame stale malo.
Nonexist
Nonexist
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 12. 04. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Příhľäšká Empty Re: Příhľäšká

Příspěvek  Hortau Mon May 31, 2010 12:48 pm

Hehe Smile pěkná přihláška, vypadáš na rozumného člověka, takové my máme rádi rendeer já jsem určitě pro a myslím že ani Eluovi nic vadit nebude... Tak in-game kdyžtak invite.
Hortau
Hortau
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 09. 04. 10
Age : 32
Location : Bystřice pod Hostýnem

http://mysteriaforum.soglam.net

Návrat nahoru Goto down

Příhľäšká Empty Re: Příhľäšká

Příspěvek  Eluiniq Mon May 31, 2010 4:27 pm

Páčí sa mi, inač ja kněza jedu stínového, lebo svaty sa mi nepači

Lock
přijat.
Eluiniq
Eluiniq
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 10. 04. 10
Age : 30
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Příhľäšká Empty Re: Příhľäšká

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru