Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

přihláška

Goto down

přihláška  Empty přihláška

Příspěvek  dye Sat Feb 12, 2011 5:56 pm

Class: mage 80lvl (undead)
Name: dye
spec : fire - frost do pve

Zkušenosti: tak těch je opravdu mnoho protože hraji wow od počátku byl sem již dungy jak na základnim WoW příklad zul gurub,neboli tbc dungu jako hyjal summit black temple a mnoho dalších nebo wotlk jako ICC ,NAXX těch dungu a zkušenosti sněma si myslim že mam víc než dost znám i taktiky na ty dungy a tak dále a tak dále .

Něco o postavě: takže je to moje hlavní postava a také jediná pokouším se spíše tuto postavu zaměřit na PVE , ale ovšem nebraním se aj PVP .

Raid time: no času by mělo být dost kdýž se ovšem nebudu věnovat rodině nebo práci ale určitě by se vždycky čas našel je jedno jestli raní , odpolední , večerní hodinu ale určitě by se čas našel .

Proč Mysteria? : protože ma všechno co já od guildy očekavám např: kommunita , chození raidu , ochota , dobre méno na serveru a po doporučení Clearminda..

Povinost pro vstup : ovšem TS 3 VT + mikrák uplně k - dizpozici .

Něco o mě : tak v první řadě bych se vám chtěl představit jmenuji se František je mi 18 let a sem s Prahy ,ale asi váš muj osobní život moc zajímat nebude tak přejdem k hracímu životu . No Wow hraji už od počátku kdy wow začal já osobně sem tu začínal na server drahy.com zde ale nehrálo tolik lidi jako dnes a max lvl byl jen 60 vše bylo uplně jiné. Jinak hral sem na spousta serverech takže ználosti určitě mám obávat se určitě nemusíte jinak aktualní informace sou o mě že bývalej server než sem šel hrát na Drahyho.com byl Posterus a měl sem tam post GM - konkretně eventer za tuhle funkci sem věděl uplně vše co sem potřeboval proto mi byl udělen tento post na bývalym serveru ted už je nyní na vás jakej si o mě uděláte obrázek jinak co já vam mužu nabídnout když mě vemete ? určitě slušne chovaní respect k druhým,ochota aktivita .

věk 18 pohlaví muž

prosil bych o zpateční odpověd a děkuji předem za přečtení zpozdravem Dye. Smile

dye
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

přihláška  Empty Re: přihláška

Příspěvek  kazekage Sun Feb 13, 2011 2:53 pm

Přihláška pěkná, ale už jsem přešly na jiný systém přihlašování do guildy, prihlasku musis podat na teto strance: http://mysteria.varak.net/plugins/guildrequest/writerequest.php
kazekage
kazekage
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 12. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru