Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prihláška- Hellscream

+3
Alem
Edtho
wyrda
7 posters

Goto down

Prihláška- Hellscream Empty Prihláška- Hellscream

Příspěvek  Hellscre Wed Jan 05, 2011 8:32 pm

Class: Warrior
Name: Hellscream
Spec: Pve prot, Pvp arms (ale prot ma bavi viac)
UI shot: (mam tam momentalne na sebe asi pvp eq...)
Zkušenosti:Full Wotlk, mam full wrath roguna (okrem shouldrov) takze to mam vsetko pochodene a viem taktiky ako dps tak heal a aj tank

Raid time: prisposobim sa

Proč Mysteria?: Vyzerate byt fajn pve guilda a mate tam megaskillera a legendu Diskostua Razz Very Happy

O mně: 19r., prvy rok na vyske, wow hram 3 roky myslim

TS: mám a niekedy mozem aj kecat :-)

Hellscre
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prihláška- Hellscream Empty Re: Prihláška- Hellscream

Příspěvek  wyrda Wed Jan 05, 2011 11:07 pm

Ahoj, za me trochu stroha prihlaska. Moc si se nerozpovidal a nato, ze mame uz uzavreny prijimani do Guildy ses teda moc nesnazil. Dalsi minus mas za netrpelivost a bombardovani nekterych clenu Guildy dotazama, jak je to s tvou prihlaskou.
Plus zase davam za to ze ses TANK, tech neni nikdy dost. Takze suma sumarum dva mensi minusy, jeden vetsi plus za me nevim 50:50.

PS: podle prihlasky znas Diska, tak si pockam na jeho nazor. Zatim zdar W/A
wyrda
wyrda
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 12. 04. 10
Age : 46
Location : Železný Brod

Návrat nahoru Goto down

Prihláška- Hellscream Empty Re: Prihláška- Hellscream

Příspěvek  Hellscre Wed Jan 05, 2011 11:25 pm

Dik za koment. Ano som trochu netrpezlivy, lebo si chcem tento tyzden s vami odraidovat ak ma teda vezmete. A diska poznam, tak ako poznam vacsinu serveru a vacsina servera mna. Toto je moj prot alt, main je Nihill. Guildu hladam koli tomu ze sa rozpada Proalko a vy vyzerate ako najsolidnejsia horde guilda. :-)

Hellscre
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prihláška- Hellscream Empty Re: Prihláška- Hellscream

Příspěvek  Edtho Wed Jan 05, 2011 11:33 pm

Kdo je u nas ten... Megaskiller nebo jak?

Edtho

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 19. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Prihláška- Hellscream Empty Re: Prihláška- Hellscream

Příspěvek  Hellscre Wed Jan 05, 2011 11:50 pm

to je vlastnost diskostua, nie char ;-)

Hellscre
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prihláška- Hellscream Empty Re: Prihláška- Hellscream

Příspěvek  Edtho Thu Jan 06, 2011 1:39 am

Aha...jaktoze me to nenapadlo... promin Disko. :-)

Edtho

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 19. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Prihláška- Hellscream Empty Re: Prihláška- Hellscream

Příspěvek  Alem Thu Jan 06, 2011 1:56 am

Edtho napsal:Aha...jaktoze me to nenapadlo... promin Disko. :-)
Buď klidný to nenapadlo nikoho,že zrovna disko Very Happy
Alem
Alem

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 11. 04. 10
Location : Staré Město

Návrat nahoru Goto down

Prihláška- Hellscream Empty Re: Prihláška- Hellscream

Příspěvek  Vencor Thu Jan 06, 2011 2:30 pm

Disko? megaskiller a legenda? Very Happy za stromka umi hrat kazdy Very Happy co se tyce tve prihlasky no nevim ....u me 50:50
Vencor
Vencor
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 17. 05. 10
Age : 29
Location : Nejdek

Návrat nahoru Goto down

Prihláška- Hellscream Empty Re: Prihláška- Hellscream

Příspěvek  Disease Thu Jan 06, 2011 4:31 pm

takže roguna byla první? za hordu nebo alianci? pokud si pamatuju, tak nejsme skladiště horďáckých altů... jestli máš na alianci rogunu, tak nic proti nemám. jinak tank se hodí, ale nějak mě tvá přihláška moc nezaujala...
Disease
Disease

Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 13. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Prihláška- Hellscream Empty Re: Prihláška- Hellscream

Příspěvek  Hellscre Thu Jan 06, 2011 6:44 pm

Takze ku mainovy. Ako som uz spominal vacsina serveru ma pozna ako Nihill. Maina mam v tej istej rozpadajucej sa guilde (proalkoholici) a teda bud ostane bez guildy, alebo by bolo fajn keby ste invli aj toho. To ci Ta moja prihlaska zaujala je s prepacenim uprimne jedno, ja tu hram uz dost dlho na to aby ma ludia poznali bez toho aby som uplne vsetko o sebe pisal do nejakej prihlasky, nemienim sa chvalit vsetkym co som kedy na tomto servery dosiahol, myslim ze by to vyznelo trapne a chvalenkarsky, preto posudenie toho ci ma vezmete alebo nie nechavam hlavne na starsich hracov ktory so mnou maju skusenosti a nie na "noobov". dik za pochopenie ;-)

Hellscre
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prihláška- Hellscream Empty Re: Prihláška- Hellscream

Příspěvek  Dkdenso Thu Jan 06, 2011 7:15 pm

Proti.

Dkdenso
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prihláška- Hellscream Empty Re: Prihláška- Hellscream

Příspěvek  Bhaal Thu Jan 06, 2011 8:02 pm

Tvoj posledný príspevok ma dosť zaujal (v negatívnom slova zmysle). Aj keď ti moje vyjadrenie je s prepáčením úprimne jedno, keďže ťa nepoznám a patrím k tým "noobom" ako si nás "všetkých" ohodnotil... tak to ti "ďakujem".

Pokiaľ ide o prihlášku a to čo v nej je alebo nieje napísane. Naša guilda pozostáva z mnohých členov a na servery je veľa hráčov, nieje možné aby každy poznal každého. Na základe toho beriem prihlášku do guildy seriózne, dalo by sa povedať že tak seriózne ako životopis ktorý podávaš zamestnávateľovi u ktorého sa chceš zamestnať. Tvoja prihláška zaujala, ale znova v negatívnom zmysle tým spôsobom citujem: Je dosť stroha. Aj preto sa hráči pýtajú na to čo si tam nenapísal.

preto posudenie toho ci ma vezmete alebo nie nechavam hlavne na starsich hracov ktory so mnou maju skusenosti a nie na "noobov". dik za pochopenie ;-)

Toto sa pochopiť nedá. Každý ma právo sa k prihláške vyjadriť a vďaka tomu sa rozhodne či hráča prijmeme alebo nie.

Tvoj 3. príspevok som si prečítal niekoľko krát, pričom každým ďalším prečítaním som nadobúdal názor že sa vyslovím PROTI tvojmu prijatiu.

Totiž týmto výrokom:

ja tu hram uz dost dlho na to aby ma ludia poznali bez toho aby som uplne vsetko o sebe pisal

si sa ani trochu nechválil čo? Pri všetkej úcte k tebe a tvojím výdobytkom na servery, nikde niesu pútače na to že koho si zabil, ktorý dung si prešiel a ani ktorý turnaj si vyhral. Ozaj ma tvoj posledný príspevok doslova DOJAL .... radšej prestanem písať, lebo napíšem niečo čo sem nepatrí.


Naposledy upravil Bhaal dne Thu Jan 06, 2011 8:09 pm, celkově upraveno 1 krát
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

Prihláška- Hellscream Empty Re: Prihláška- Hellscream

Příspěvek  Disease Thu Jan 06, 2011 8:07 pm

tak reakcí ses u mě odsoudil... ty sis podal přihlášku, tak ty bys ji měl udělat natolik atraktivní, abych ani trochu nezapochyboval, že k nám do guildy patříš... nikdy jsi nedělal CV? to není vychvalování, ale prezentování sebe sama. to, že jsi nihill mi nic neříká... ano, počul jsem jméno, ale nějak výrazně tě neznám, z řady většiny jsi u mě nevybočil, abych si zapamatoval tvůj skill, chování atp., tudíž se orientuju podle přihlášky.

to, že se do mě navážíš je pro mě stoprocentní proti, a doufám, že to neodsuzuju jen já, ale i další kolegové z guildy... co tím myslíš "noob", "starší"? podle věku? podle herní zkušenosti? podle projevu na worldu? já takové nadávání na potenciální spoluhráče v guildě nestrpím a je jedno, jestli jsem to já, nebo někdo jiný. jsem v guildě od léta a myslím, že jsem pochopil filosofii Mysterie. a takové namyšlené chování do této guildy nepatří... a pokud jsem pochopil, tak při přijímání hráčů mají stejné slovo všichni, nejenom vedení...

edit: jsem rád, že jsem se shodl s guild masterem Wink
Disease
Disease

Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 13. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Prihláška- Hellscream Empty Re: Prihláška- Hellscream

Příspěvek  DiskoStu Thu Jan 06, 2011 8:30 pm

No - původně jsem měl v úmyslu napsat ANO, bohužel to změnily 2 příspěvky, což je škoda. Nechci, aby se někdo navážel do ostatních členů guildy, což už se objevilo bohužel i tady - takhle by to nefungovalo .. :-( Promiň, ale přiklánim se k spíše NE.
DiskoStu
DiskoStu

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 30. 05. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Prihláška- Hellscream Empty Re: Prihláška- Hellscream

Příspěvek  Hellscre Thu Jan 06, 2011 8:33 pm

Fuuha tak to som si nemyslel ze na horde existuje guilda s hracmi ktory tuto hru na FREE servery beru TAK vazne (prihlasku ako zivotopis) a musa sa hrat na sudcov celym tymto systemom prihlasok, uz od zaciatku sa mi to nezdalo, ale dufal som ze budete normalny, bhaal v tom prispevku si ukazal svoju pravu tvar. Neviem ci ta nazvat zacinajucim elaniom a guildu "Raiders of Mysteria" Very Happy... ale nemyslim ze ma nejaky zmysel tebe nieco vysvetlovat alebo argumentovat, proste mame na horde noveho elania ;-)

Hellscre
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prihláška- Hellscream Empty Re: Prihláška- Hellscream

Příspěvek  Vencor Thu Jan 06, 2011 8:35 pm

zmena.... na 200% PROTI.....nemas duvod nas hned vsechny oslovovat "noobama" na dale co bych chtel napsat za me jiz napsal Bhaal,Disease a Diskostu

jaj Very Happy tvl Raiders of Mysteria a Bhaal jako Elanius? jaaaaaaaaj uz radsi nic nepis
Vencor
Vencor
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 17. 05. 10
Age : 29
Location : Nejdek

Návrat nahoru Goto down

Prihláška- Hellscream Empty Re: Prihláška- Hellscream

Příspěvek  Bhaal Thu Jan 06, 2011 8:48 pm

Má to zmysel rozoberať?
Ja ťa doslova nepoznám, si pre mňa hráč ako každí iní kto si tu podal prihlášku. V ani jednom z mojich príspevkov som nereagoval neprimerane (si to myslím, posúdiť to a spraviť si názor môže ktokoľvek). Ide o to, že my nepoznáme teba, ty nepoznáš nás. Aj napriek tomu píšeš že sme noobovia.. že ťa náš názor nezaujíma. Načo k nám potom chceš ísť? Kedykoľvek mi môžeš napísať in-game a vysvetliť čo si tým myslel.

Dovtedy platí NEPRIJATÝ.
Skús šťastie inde, nech sa ti darí vo virtuálnom ako aj reálnom živote.

/lock
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

Prihláška- Hellscream Empty Re: Prihláška- Hellscream

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru