Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška - Gotai

4 posters

Goto down

Přihláška - Gotai Empty Přihláška - Gotai

Příspěvek  Gotai Sun Nov 14, 2010 8:27 pm

Ahoj, zdravim všechny,

jsem 8O lvl Priest, moje jméno ve hře je Gotai

Moje talenty - hraju Disco i Shadow, jak PvP tak PVE

Zkušenosti s raidováním : tak na Drahýho sem prošel většinou dungů, a myslim si že zvládám všude taktiky, teda kromě nedávno otevřeného FOS - ten jsem ještě bohužel navštívit nestihl Smile

Čas na raidy, tak hlavně o víkendu (pátek - neděle), přes tejden sem ve škole Smile

Jinak tohle je můj main char, ted si teda expím Holy palacha Smile jinak wow hraju přes rok, možná už to bude rok a půl, přesně už si to nepamatuju Smile jinde než na Drahyho serveru sem nehrál.

Proč Mystria, tak mam tam spustu známých a kamarádů (aspon si to myslim Very Happy) a je na vas slyšet jen to dobré, moje předchozí Guilda byla Honor Guard, ale pod odchodu Guma (Bortuse) se guilda pomalu rozpadla, chvilku sem byl ve Family of da Horde, ale to nema ani cenu komentovat, ještě před Honor Guard sem byl u guildy DooM(Gum Litchius) ale ta se bohužel také rozpadla Smile

TS samozřejmně mam a používám i s mikrofonem.

Je mi 20 let, pilně studuju v praze Smile jinak bydlim asi 60 km od prahy. moje jméno je Honza.

Snad je to všechno co potřebujete vedět, zatim se mějte


Ještě Armory, nevim jestli to bude fungovat :


Gotai
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Gotai Empty Re: Přihláška - Gotai

Příspěvek  Bhaal Sun Nov 14, 2010 9:52 pm

Prihláška je dobrá.
Bolo by za potreby dopísať ešte kto je tvoj známi v guilde, respektíve koho od nás poznáš. Ako som už písal máme plne stavy (berieme už iba tankov), výnimky robíme iba pre dobrých známych guildy! Pomohlo by keby sa za teba niekto prihovoril na fóre.

Ak sa nemýlim tak mi o tebe písal Painkill / Clearmind.
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Gotai Empty Re: Přihláška - Gotai

Příspěvek  kazekage Sun Nov 14, 2010 10:01 pm

ja jsem pro ;-) ... mel by zna: me(kazekage), SUMIKa(BROTASe), DISKOSTU, a to je tak neajk to co me ted napdalo....
kazekage
kazekage
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 12. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Gotai Empty Přihláška - Gotai

Příspěvek  Gotai Sun Nov 14, 2010 11:01 pm

Vim o tom, že máte plný stav, ale tak přihlášku se napsal Smile to snad nevadí ne Smile

no tak všechny co jste asi napsali, Kazekage, Sumík (Brotas), Diskostu, Painkill ( Clarity) , Efekta taky znám Smile (pardon jestli sem na někoho zapoměl)

Ale aspoň díky za přečtení a odpověď Smile

Gotai
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Gotai Empty Re: Přihláška - Gotai

Příspěvek  painkill Mon Nov 15, 2010 1:16 pm

Pro Smile

painkill
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Gotai Empty Re: Přihláška - Gotai

Příspěvek  Edtho Mon Nov 15, 2010 5:21 pm

Nikdy jsem s Gotaiem problem nemel, prihlaska je napsana rozumne, takze... Jeste si pockam na vyjadreni Holyxe, jako naseho RL, ale jinak jsem v celku pro.

Edtho

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 19. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Gotai Empty Re: Přihláška - Gotai

Příspěvek  Nonexist Tue Nov 16, 2010 5:20 pm

Nevim nevim nevim.

Prihlaska hodne dobre napsana, srozumitelna atd.

Ale, pristu mame celkem dost, nerikam, ze se nehodi nejakej prist. Jak bylo psano, tak by se hodil nejaky tank, DK, mozna i mage posledni dobou.

Takze je to na ostatnich at rozhodnou. Kazdopadne - jak rikam uz dlouho. Kazdy heal umi delat DMG, ale ne kazdy DMG umi healovat.
Nonexist
Nonexist
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 12. 04. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Gotai Empty Re: Přihláška - Gotai

Příspěvek  Bhaal Wed Nov 17, 2010 1:21 am

Prijatý, napíš si o invite na nick: Phalanx, Enoder, Bhaal... alebo niekomu z guildy a oni sa postarajú o to aby si sa k nám dostal.


/edit Skúšobná doba je u každého hráča rovnaká, kick ide dať stále v dôsledku nedôstojného správania.

Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Gotai Empty Re: Přihláška - Gotai

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru