Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vstup do guildy

+2
Edtho
Nonexist
6 posters

Goto down

vstup do guildy Empty vstup do guildy

Příspěvek  Pristine Tue Nov 09, 2010 12:01 am

Ahoj, měla bych zájem o vstup do guildy Mysteria. Něco málo o mě.
Jsem priest, momentálně na levelu 44. Talenty dávám do Shadow ale s tím, že chci mít primárně talenty do Holy. Chci být hlavně healer. Profese mám mining, skinning. Nějakou tu zkušenost s raidy mám a i areny. Ale po pravdě mě hlavně zajímají primárně PvE. Jsem denně na wow. Nevím co víc o sobě napsat. Pokud bude zájem se mě na něco zeptat, stačí říct a já ráda odpovím.

Pristine
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

vstup do guildy Empty doplněk

Příspěvek  Pristine Tue Nov 09, 2010 12:24 am

Zapomněla jsem napsat ještě pár maličkostí tak je doplním.
Jsem priest, blood elfka, nick Pristine. Jinak v reálu je mi 42 let, 3 děti a z toho jedna dcerka hraje wow tady se mnou na serveru. TS mám k dispozici i s mikrofonem. S přáním příjemné hry a odreagování u wow se prozatimně loučím.

Pristine
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

vstup do guildy Empty Re: vstup do guildy

Příspěvek  Nonexist Wed Nov 10, 2010 12:38 am

Ahoj, zajimalo by me par veci:

1) V jake jsi byla guilde do ted?
2) Proc jsi odesla?
3) Nehrajes u Aliance a tohle je pouze tvuj alt ?
4) Co od nas ocekavas?
5) Co nam muzes nabidnout?
6) Prihlasky se pomalu, ale jiste uzaviraji, proto by bylo dobre, aby si nas na tebe jakoby nalakala, proc bychom meli prijmout prave tebe.

To je prozatim vse - jedna z dalsich veci bude nejspise "rychlost odezvy". Jestli jsi schopna se alespon jednou za den podivat na guild forum tak to bude uplne stacit.

Nonexist
Nonexist
Nonexist
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 12. 04. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

vstup do guildy Empty Re: vstup do guildy

Příspěvek  Edtho Wed Nov 10, 2010 12:40 am

Jeste bych zde udelal vyjimku a byl pro prijeti. Sice mame priestu tak nejak dost, ale zni to jako vyrovnana a rozumna osobnost.... hlavne pokud ma nervy na 3 deti, tak nejaci chuligani ve hre ji nemuzou rozhazet. :-) Samozrejme, pokud doplni Noneho dotazy a budeme spokojeni.

EDIT: Po doplneni info... PRO.


Naposledy upravil Edtho dne Wed Nov 10, 2010 8:27 am, celkově upraveno 1 krát

Edtho

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 19. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

vstup do guildy Empty Odpověď

Příspěvek  Pristine Wed Nov 10, 2010 3:36 am

Ahoj. Byla jsem v guildě Minas. Vyhodili, všechny menší levely pod 55 levely , nechali si jen své alty. Chtějí to prý rozjet ve velkém a mám se ozvat, až budu na 55. Ale upřímně, já jaksi ztratila zájem o guildu, která vyhodí své členy, ač nic neprovedli a snaží se denně expit.Teď k dalšímu dotazu. Ano, mám u Aliance postavu huntera na 80 levelu. Ale Pristinku neberu jako alta. Chci mít totiž u každé frakce svou postavu na 80 levelu a popravdě je hunter s priestem pro mě srdcová záležitost. Já nejsem zarytý nepřítel alíků nebo horďáků. Všude jsou moc dobří lidé a kamarádi a nebo lidi co nemusím. Jsem prostě zrovna to, co hraju. Dále, co od vás očekávám? Nic světoborného. Jen sem tam pomoc s Q který sama nedám a potom hlavně raidy, dungy atd. Proč vaši guildu? Mno, Cool uchvacuje mě to, co jsem si o vás zjistila. Jste jak jsem slyšela hlavně PvE guilda a to mě baví. Možná nebudu světová jednička v healu, ale věřte mi, že se budu snažit ze všech sil Smile To bude asi asi tak vše, snad jsem na nic nezapomněla. Jednám narovinu a přitom doufám, že ostatní se mnou budou taky tak jednat. S přáním hezkého dne a mého přijetí k Vám se loučím. Snad jsem nikoho svou upřímností nenaštvala.

Pristine
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

vstup do guildy Empty Re: vstup do guildy

Příspěvek  Bhaal Wed Nov 10, 2010 7:09 am

Celkovo ma na tej prihláške zaujalo asi to, že aká dospela táto osoba je. S tromi detmi musí mať na hru plnú detí iný pohľad a myslím si, že nervy z ocele. Môj názor je jednoznačne PRIJAŤ Smile Dovolím si citovať jedného člena guildy: Kick ide stále Smile, myslím si ale že tu to nebude za potreby.
S Pristine by si mohol rozumieť hlavne Zephid, ktorý ma už svoju rodinu a deti, budú si budu môcť vymieňať typy čo a ako ... Smile

Mohla by si ešte zverejniť tvoj nick u alikov? Som zvedavý, možno sme na seba narazili v BG Smile
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

vstup do guildy Empty Re: vstup do guildy

Příspěvek  Kostej Wed Nov 10, 2010 9:05 am

Ja jsem take pro. Minimalne pro to ze budu mit nekoho na pokec o detech Very Happy
Kostej
Kostej

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 24. 09. 10
Location : Lysa nad Labem - LITOL

Návrat nahoru Goto down

vstup do guildy Empty Re: vstup do guildy

Příspěvek  wyrda Wed Nov 10, 2010 12:28 pm

Ja sem taky PRO. Duvod je jednoduchy, nedokazu rici ZENE ne. Navic moc zen WOW nehraje (u nas v Guilde je sand jen Wal.), tak proc o ne prichazet. Co se tyce prihlasky, tak me se libi neni napsana jako forma, ale jako text, ve kterem je vse co je potreba (po doplneni). Neni to sice tak prehledny, ale daleko lepe se to cte a clovek se v tom vice otevre. Dale se mi libi rychle odpovedi. Takze shrnuli to, sem PRO.

PS: problem bude, ze na tvem LVL tu snad ted nemame zadnyho casto on-line hrace, takze pomoc budes muset hledat u unudenejch 80LVL, ale verim, ze tu mame dost gentlemanu, kteri zene radi pomohou :-)

S pozdravem W/A
wyrda
wyrda
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 12. 04. 10
Age : 46
Location : Železný Brod

Návrat nahoru Goto down

vstup do guildy Empty Re: vstup do guildy

Příspěvek  Nonexist Wed Nov 10, 2010 12:34 pm

wyrda napsal: Navic moc zen WOW nehraje (u nas v Guilde je sand jen Wal.)

GRRRRR !!!

Zapomel jsi na Pumee ?

Razz

Jsem PRO prijeti, odpoved rychla, srozumitelna, jasna.
Nonexist
Nonexist
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 12. 04. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

vstup do guildy Empty Poděkování

Příspěvek  Pristine Wed Nov 10, 2010 4:44 pm

Ahoj. Díky moc za vaše názory a hlasování v můj prospěch. Zdá se, že jste moc milí lidé, což potvrzuje můj názor na tuhle guildu. Je pravdou, že tři děti dají zabrat. Jedna má 21, druhá 19 a ta nejmenší má 5 let. A do toho manžel Very Happy Takže opravdu když jdu na wow, tak se těším na odreagování, hru, pokec s lidmi atd. Co se týče mého nicku, ten asi neznáš Bhaale. Já jsem spíš raději na dungy než na bojiště, i když i tam jsem se snažila někdy bušit do protistrany. Pěkně z dálky a s petem v zádech Laughing Nakonec ten nick mohu zvěřejnit.... Helinille. Ale né, že se teď na mě zaměříte a bude honit po virtuálním světě wow Laughing Zatím se mějte suprově a ať se Vám daří na co šáhnete Wink

Pristine
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

vstup do guildy Empty Re: vstup do guildy

Příspěvek  DiskoStu Wed Nov 10, 2010 5:49 pm

Pro :-)
DiskoStu
DiskoStu

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 30. 05. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

vstup do guildy Empty Re: vstup do guildy

Příspěvek  Bhaal Thu Nov 11, 2010 1:28 am

Myslím si, že nieje čo riešiť.

Prijatá.

Napíš si o invite do guildy na in-game nicky: Bhaal, Phalanx, Enoder alebo niekomu z guildy a oni sa postarajú aby si dostala invite.

Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

vstup do guildy Empty Re: vstup do guildy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru