Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

+12
Edtho
Shadowpain
Zephid
DiskoStu
Blank
kazekage
Vencor
Disease
Nonexist
wyrda
Kostej
Bhaal
16 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... - Stránka 2 Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Painkill Sun Dec 19, 2010 12:36 am

ja sa na RL hodim najviac Very Happy ... nejsom online , nemam skusenosti ... a nemam grafarnu a procak co mi utiahne cata Very Happy .. takze sa uvidime troska neskor ked rozoberiem niekomu komp Very Happy ... cia

Painkill
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... - Stránka 2 Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Bhaal Sat Dec 25, 2010 5:44 pm

Česť a chvála členom mysterie! Twisted Evil

Nie iba brať, ale aj niečim prispieť. > By mohol byť názov tohto príspevku.

Znovu a zase tu píšem, ach keby to bolo niečo pozitívne... bohužiaľ realita je iná.
V poslednej dobe bol zaznamenaný hromadný odber vzácnych itemov (kamene, diery do opasku, ...) z GB. Perfektný príklad je Psychokiller, ktorý vybral 9 kameňov, suroviny na enchanting a leavnul guildu. Mysteria je stavaná na dôvere medzi jednotlivými hráčmi, nájdu (boli) medzi nami aj také indivídua ktoré to zneužívaju /-li. Preto potrebujeme nájsť rýchle a účinne riešenie, aby sa to neopakovalo.
V prípade, že si jeden z členov guildy niečo vyberie z GB a zároveň tam niečo hodnotné vráti (aj zopár goldov) nevidím žiaden problém. Stále len vyberať sa ale nedá... Som otvorený návrhom, píšte a vyjadrujte sa.

S pozdravom
Bhaal

/edit Hráč Edtho bol povýšení do funkcie oficira, s tým že sa bude spolu-podieľať na kontrole a chode GB.
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... - Stránka 2 Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Shadowpain Sat Jan 01, 2011 6:00 pm

Viem, ze sa vravi ako na novy rok tak po cely rok ... ale vcera sa mi nepodarilo to napisat Smile tak snad mi odpustite ze to je az dnes.

Dlho som zvazoval, ci tu mam vobec nieco napisat, kedze som si vedomy, ze v guilde som len velmi kratky cas. Avsak po urcitych momentoch minuleho mesiaca a hlavne po tom poslednom vo stvrtok som sa rozhodol ze tak ucinim.

Dufam, ze to nikto nebude brat ako "utok" voci niekomu.

Minuly mesiac sa znatelne ukazalo, ze v guilde vobec nie su rozdelene ulohy, resp za vela veci zodpoveda jedina osoba - Nonexist, ktory ked bohuzial, nemal cas, bol dost velky problem nahradit jeho ulohy. Ciastocne sa to poriesilo. Avsak celyk problem je v tom, ze neboli urceni schopni ludia, ktori maju rovnaki prehlad o chode guildy, ktory by zastupili Nonexista... Lenze tento problem ma este hlbsie korene. Ide o to ze mnozstvo vyznamnych predstavitelov guildy z minulosti, vsucastnosti uz nehraju alebo sa zapajaju minimalne. Ci chcete alebo nie, guildu musia vysiet ludia, ktory su momentalne aktivni a zapajaju sa viacmenej pravidelne do guildovnych akcii - raidovanie a pod. Bolo by fajn, aby si ten zvysok "vyssich" na cele s GuMom sadli a promotli par ludi z veteranov na championov a naopak, tych neaktivnych championov zase demotli na veteranov. Nie lenze sa budu na chode podielat aktivny ludia, ale hlavne budu sa moct zmeny a ine veci v guilde poriesit s vacsim mnozstvom ludi => viac hlav, viac napadov. Dalej to prinesie moznost prerozdelenia uloh resp zdielania uloh. Nonexist nebude sam a bude mat spolah, ze ked nepride, tak nenastanu problemy ako minuly mesiac ( problem riadenia DKP na raidoch resp uloha RL ako taka ). Viaceri ste tu uz zacali riesit, ze treba zastup za Nonexista ako RL. Uvedomte si vsak, ze to musi byt osoba, ktora je v guilde na tolko, aby mala prehlad o vacsine clenov a hlavne mala respekt. Najhorsia situacia je ked clovek, ktory dostane ulohu RL, si nevie ziskat respekt u clenov raidu... Moralka celkovo klesa, nastava "bordel", a ludia prestanu respektovat pravidla.

Ano, poviete si, ked budeme prisne dodrziavat pravidla, tak sa vytrati ta uvolnenost a zacne sa to brat moc vazne ... To ale vobec nie je pravda. Ked sa pravidla postavia na rozumnu uroven, da sa ta uvolnenost zachovat ale zaroven aj viacmenej dodrziavat pravidla. Na druhu stranu... pravidla su od toho aby sa porusovali nie ? O:) Samozrejme znova s mierou. Ale... na zaciatku ked ste ma prijali do guildy ste vraveli ze Mysteria je pohodova guilda... je tuto pohodu vidim len na clenoch guildy, ktori v nej su uz nejaky ten piatok ... lenze po mojom prijati sa do guildy prijalo celkom dost novych ludi, ktory momentalne tvoria velke % aktivnych clenov v guilde a bohuzial, prave oni nakopavaju tu pohodu vyznamnou mierou. Doba je taka, ludom date prst a oni vam vezmu celu ruku.

Dalsi problem, ktory sa prejavil vo stvrtok. Pocet ludi, ktory chcu ist na raid (hlavne VoA) je vacsi ako pocet ludi, ktory sa do raidu zmestia. Na druhu stranu na raidy ako Naxx je zase casto nedostatok ludi. Je to potom pre RL o to tazsie poskladat rozumnu grupu a hlavne byt fer pri invitovani. Random invitnut niekoho pripadne zobrat tych, ktory skor napise inv na chat, nemusi byt fer, niekto cely den moze cakat na raid a zrovna ked si odbehne sa zacne invitovat a potom uz nema fleka ... neviem ako vas ale mna by to nastvalo. Podla mna sikovne riesenie a hlavne zjednodusenie prace Raid Leadra je Raid Planner / Raid Kalendar. Ja osobne mam s tym velmi dobre skusenosti.

Vyhody:
- ferove riesenie pri vacsiom pocte ludi ( kto sa prihlasi skor, skor dostane inv, hlavne doba prihlasovania je omnoho dlhsia, ako ked sa lognete a cakate kym niekto napise "zacinam invitovat, piste si o inv",
- moznost odhlasit sa z raidu => viete presne s kym mozete / nemozete pocitat
- RL nemusi manualne vsetkych co napis "inv" invitovat, ma moznost invitnut cely prihlaseny raid naraz
- moznost rozclenenia do buducnosti pre narocnejsie raidy, na pocty potrebnych tankov / healov / melee dps / range dps
- moznost zvolit si co pojdem ( je dost prihlasenych tankov -> pojdem ako DPS / heal a pod )
- moznost odmenovat oznamenie prichodu / neucasti resp trestat neskory prichod alebo uplnu neucast bez ohlasenia
Nevyhody:
- dalsi system, s ktorym sa ludia musia zoznamovat

Priblizne ako by takyto system vyzeral si mozete pozriet TU

Ako dalsi problem (tento je pravdepodobne len z mojho pohladu) vnimam system vedenia DKP. Stranka, na ktorej funguje sucasny system, ma dost velke problemy. Mrzne, seka a ako som pocul, zevraj niekedy ani poriadne nie je jasne ci aktualizacia dat z addonu prebehla v poriadku. Dalej je velmi neprehladna: 1. stale sa zobrazuju postavy, ktore uz s guildou nemaju nic spolocne (leavnuli, presli ku ali a pod) avsak pre velky pocet DKP figuruju stale v systeme a zneprehladnuju ho. 2. Chyba mi moznost filtrovania podla classy alebo podla tokenu. 3. Absolutne ziadne statistky ucasti na raidoch. Podla mna je tato statistika smerodatna do buducnosti, kedy bude treba vybrat aktivnejsich ludi na novo otvorene raidy.

Ako alternativu navrhujem funkciu toho isteho systemu ako ste videli pre raid planner.
Priblizne ako by takyto DKP system vyzeral si mozete pozriet TU

Vyhody:
- veci ktore som spomenul: prehladnejsi, moznost filtrovania, statistiky
- rozmanitejsia administrativa
- stabilita systemu / stranky
Nevyhody:
- nekompatibilita s addonom stareho systemu -> nutnost mat addon, vytvoreny pre tento system ( z mojho pohladu skor vyhoda, kedze uz samotna administrativa sa da vykonat aj vo wowku )
- iny system zapocitavania DKP ( DKP sa nepocitaju po kazdom bossovi, ale az v moment uploadu do systemu ) - z mojho pohladu tiez vyhoda resp pozitivny bod, pretoze ludia nemozu pocitat s DKP, ktore dostanu za bosskill v danom raide (musia setrit dkp pre dalsie bidovanie)
- celkovo iny system vedenia bidovania o item -> ludia sa musia preorientovat

Tento system, funguje ako celkovy guild portal s roznymi funkciami (uvodnu stranku si mozete pozriet TU). Zvlast do pozornosti by som chcel dat vedenie prihlasok / recruitmentu do guildy. Je velmi sikovny + podporuje funkciu hlasovania pre zvysnych clenov guildy za pre / proti. Pozriet si ukazku takejto prihlasky mozete TU

Ten system, ktory vam tu ukazujem, sluzi zatial len ako ukazka, hosting mi zapocital kamarat, kedze som poriadny free hosting na ukazku nezohnal. Neberte ako uz funkcne riesenie. Trosku som sa s tym vyhral a poupravoval to, optimalizoval + podarilo sa mi rozchodit import dat z Drahyho armory, kedze povodne je tento system robeny len pre officialne servery.

Tolko moje postrehy a napady.

PS: Co sa tyka ja a RL, myslim si ze nie som vhodna osoba pretoze: 1. v guilde som kratku dobu 2. nemam prehlad o vsetkych clenoch guildy 3. RL musi robit osoba, ktora ma aspon 90% ucast na vsetkych raidoch ... coz u mna nie je / nebude mozne 4. Viac ludi by bolo proti tomu

Shadowpain

Shadowpain

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 15. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... - Stránka 2 Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Dkdenso Sat Jan 01, 2011 6:28 pm

Jsem 100% pro tento program. Vypada hodne slusne,vse je prehledny a vychytany. urcite by se mel zvolit vice nez jeden RL nejlepe (3-4) Ktery by se stridali. Pak bychom mohli navrhnout kdo a proc. Kdyz bude Raid Planner tak to bude jeste mnohem snazsi jak uz psal Shadowpain,jak zakladani raidu tak prehled o postavach.

Dkdenso
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... - Stránka 2 Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Edtho Sun Jan 02, 2011 4:09 am

Mne se to take moc libi a dekuji Painovi, ze si dal tu praci, aby cele guilde hru zprijemnil a zlepsil. Urcite se hodi ten Raid planner, aby se nestavaly zmatky ohledne nepritomnosti RL nebo neucasti mnoha hracu. Primo pro blbce udelany recruitment. Ted uz nemuze prihlasku pokazit snad nikdo.

Ja jsem rozhodne PRO a vidim v tom prinos.

Edit: Mluvil jsem s Painem a mozna bude mit DKP system jeste jednu vychytavku. Uvidime, jestli se to podari. :-)

Edtho

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 19. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... - Stránka 2 Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  kazekage Sun Jan 02, 2011 2:54 pm

Taky urcite souhlasím, a 100% bych tento systém podpořil, ale! Padla tady otázka koho brát do raidu (zatím tento problém nastvá pouze u VOA-25men) přednostně a koho ne? Podle mého názoru to zůstalo nevyřešené. Chtělo by to přesne stanovit body podle kterých se bude brát do raidu a podle nich pak dále postupovat. Například jestli už je zastupce tvojí klasy i tvojich talentů, počkat s invem, například(podle me by tyto podmínky měli stanovit budoucí RL). Nic jiného mě nenapadá. Jaké máte návrhy vy??
kazekage
kazekage
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 12. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... - Stránka 2 Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  wyrda Sun Jan 02, 2011 7:17 pm

Ahoj, jen koukam ten system mi prijde dost, dost fantastickej, vse na jedny hromade, prehledny a hlavne je pro nas blbce. Myslim si, ze to je presne to co by tu uz davno melo bejt.
Co se tyce invu na raidy, tak je problem zatim jen s VOA, ale spis proto, ze z ostatnich raidu ma vetsina lidi prd - 80LVL sou uz dlouho tak item 200+ je pro ne max na disench. Jsou dve moznosti jak naplnit "nezazivny raidy".
1. chodit VOA v nedeli a brat prednostne lidi co byli ve ctvrtek na "nezazivnych raidech"
2. otevrit nabor lidi do G. (prevazne 75+ LVL) a ty naplnej "nezazivny raidy" a VOA se bude moci poskladat 2x25.
Jeste se vratim k systemu od paina JE SKVELEJ A JA SEM NA 100% PRO. W/A

PS: me by se zase PAINT jako RL libil:
1. Je tu kratce? No kdyz si vezmu cas on-line po dubu co jsi v Mysterii, myslim, ze by si strcil leckteryho champina do kapsy
2. Neucast na 90% raidech - o to tu de - kdyby byl RL na 100% raidu, tak se nemusi volit dasi.
3. Myslim si, ze je to osobnost, ktera si zjedna poradek
Ale rozhodnuti je na vetsine hracich a hlavne na Painoj
wyrda
wyrda
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 12. 04. 10
Age : 46
Location : Železný Brod

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... - Stránka 2 Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Disease Wed Jan 05, 2011 12:33 am

myslím, že ty stránky jsou výborné. myslím, že pokud bychom chtěli přejít na tento nový způsob dkp, tak je ten pravý čas.

ještě k painovi jako RL. je tu sice kratší dobu (i já jsem tu dříve Smile ), ale co je nonexist často mimo, tak zatím jen on dokázal vždycky vyvinout aktivitu a udělat něco s raidem (tento nový systém je toho důkazem). myslím, že by bylo nefér, kdyby nebyl po nasazení tohoto systému alespoň asistent. osobně bych byl moc pro, kdyby tento systém začal, aby byl hlavním leadrem, ikdyž by byl non online. ne permanentně. dva tři raidy, než by si lidi a non na systém zvykli. a pak by už záleželo, kdo by byl z nich online. nebo by to mohl předat densovi a wal, když se necítí Smile. zmínil bych ještě edtha, který má na ts vždy výrazný hlas a vedl by to podle mě slušně Smile. (ale to jsou jen návrhy, mělo by se to už nějak řešit Smile )

s tím také bych byl pro, kdyby se pozměnili časy raidů, reps. pořadí, kdy by se chodilo. osobně bych navrhoval čtvrtek v pořadí nax voa a neděle os onyx. vždy to atraktivnější později. ale to už jsou detaily...
Disease
Disease

Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 13. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... - Stránka 2 Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Edtho Wed Jan 05, 2011 3:14 am

Edtho je totiz desne uzvanenej. :-)

Edtho

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 19. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... - Stránka 2 Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Blank Thu Jan 06, 2011 11:18 am

já se pro ještě tu chybý vyjádření GuM Bhaala a mělo by se začít s reorganizací guildy jak už ríkal Pain

Blank

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 09. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... - Stránka 2 Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Makis Wed Jan 19, 2011 1:48 pm

Ja bych byl taky pro otevřeni naboru..... tedy chozeni 2x VOA 25.... pripadne onyx 25
zarovej se tim resi vetši počet adeptu na mene zajimave raidy...tedy jejich naplnenost.
Nemluve o tom , ze v budoucnu, az prijjdou nove patche, kata atd...bude ziskavat guilda archyvmenty a odměny za aktivitu členů..... což jednoznačne bude zvyhodňovat velké guildy.....

Makis

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 03. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... - Stránka 2 Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Disease Wed Jan 19, 2011 4:06 pm

ten guild achievment systém podle mě na drahym hned tak nebude.. tipuju, že základ bude nejdříve vůbec stabilizovat server tak aby věci jakžtakž fungovaly a dalo by se hrát 80-85 a v azerothu... takové serepetičky jako guild achievment systém, nové bg a podobně budou mnohem později...
Disease
Disease

Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 13. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... - Stránka 2 Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Ashen Sat Jan 22, 2011 2:36 am

Disease napsal:ten guild achievment systém podle mě na drahym hned tak nebude.. tipuju, že základ bude nejdříve vůbec stabilizovat server tak aby věci jakžtakž fungovaly a dalo by se hrát 80-85 a v azerothu... takové serepetičky jako guild achievment systém, nové bg a podobně budou mnohem později...
v tomto suhlasim...urcite drahy venuje pozornost spelom atd...aby server mal aku taku pdporu ohladne tejto oblasti...guild achivy a take...ako je vidiet teraz ako funguju achievy su asi az na poslednom meiste rozbehania v ohlade veci tykajucih sa cata:) taze to asi nema vyznam...teraz:)
Ashen
Ashen

Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 10. 04. 10
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... - Stránka 2 Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Blank Sun Jan 23, 2011 4:26 pm

je hezké že ste se vyjádřili k budoucímu fungování guild achievmentů ale já bych se spíš zaměřil na původní myšlenku proč se nepokusit otevřít opět nábor a nezkusit zkládat 2 raidy
já sem pro, původně se mně moc nelíbil nápad 2 raidů kvůli nadcházejícímu otevřeni ToC, ale to stejně ještě bude trvat ještě hodně dlouho než se otevře a aspoň se lidi budou víc snažit vyrovnat konkurenci a do raidu na ToC se dostanou jenom ti nejlepší, protože 2 raidy na ToC neposkládáme. A je pravda, že tu je hromada 80tkový altů, se kterýma by mohli lidi chodit v druhém raidu, a kdo by nestihl první raid mohl by jít druhý

Blank

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 09. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... - Stránka 2 Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Bhaal Sun Jan 23, 2011 7:17 pm

Hm 2. raid, pekná myšlienka. Ako to chcete ale skladať keď po udalostiach v rámci guildy za posledne dni, nám ostal 1 aktívny RL (shadowpain) a aj ten v blízkej dobe nebude mať čas raidovať. DKdenso a Leno / Lory požiadali o demote a povedali mi, že s RL-ovaním nechcú mať nič spoločné. Progres sa totálne pozastavil by som povedal, kým sa nenájdu nový RL.

Mate možnosť sa verejne uchádzať o túto funkciu. Kto chce byť RL píšte to sem, alebo in-game mne / shadowpainovy.
Nepíšte tu, že kto by sa za RL podľa vás hodil (bez toho aby ste o tom s dotyčným hráčom hovorili). Potrebujeme seriózne návrhy.
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... - Stránka 2 Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Eluiniq Mon Jan 24, 2011 12:06 am

Bhaal napsal:Hm 2. raid, pekná myšlienka. Ako to chcete ale skladať keď po udalostiach v rámci guildy za posledne dni, nám ostal 1 aktívny RL (shadowpain) a aj ten v blízkej dobe nebude mať čas raidovať. DKdenso a Leno / Lory požiadali o demote a povedali mi, že s RL-ovaním nechcú mať nič spoločné. Progres sa totálne pozastavil by som povedal, kým sa nenájdu nový RL.

Mate možnosť sa verejne uchádzať o túto funkciu. Kto chce byť RL píšte to sem, alebo in-game mne / shadowpainovy.
Nepíšte tu, že kto by sa za RL podľa vás hodil (bez toho aby ste o tom s dotyčným hráčom hovorili). Potrebujeme seriózne návrhy.

jo skoda, ze uz nealeadruju
Eluiniq
Eluiniq
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 10. 04. 10
Age : 30
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... - Stránka 2 Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Blank Mon Jan 24, 2011 10:17 pm

jak se dívám tak na post RL se tu nikdo nehlásí
tak se hlásím já, rád bych vrátil raidy na hratelnou úroveň a rád bych aby se začalo nabírat na 2. VOA a to bez toho aby se nějak ustálila ta situace s RL nejde, takže pokud projdu hlasováním s schválíte mě jako RL tak se toho ujmu (nebo se aspoň pokusím)

předem bych ale chtěl uporoznit že nemám zkušenosti s ofíkem a tudíž s nadcházejícíma raidama takže se taktiky budu muset doučit nebo mě je někdo zkušenější bude muset vysvětlit

Blank

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 09. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... - Stránka 2 Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Bhaal Tue Jan 25, 2011 1:32 am

Tvoju iniciatívu vítam.
Taktiež tvoj nick bol spomenutý pár krát v spojení s funkciou RL. Štvrtok pred raidom sa bude konať porada vedenia v rámci guildy a tam sa bude rozoberať niekoľko dôležitých bodov. O výsledkoch našich " rokovaní " vás budeme informovať.
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... - Stránka 2 Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Disease Wed Jan 26, 2011 3:01 pm

psal jsem to výše, edtho má velké zkušenosti se vším a má výrazný hlas, furt do všeho remcá a dokáže vynadat Smile... tudíž by jako raid leader mohl být dobrý.

mrzí mě, že jsou nějaké problémy v raidech... zrovna když tam nejsem... Smile
Disease
Disease

Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 13. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... - Stránka 2 Empty New RL - Amphorius

Příspěvek  Amphorius Sun Feb 06, 2011 11:48 pm

Vazeni panove a mozna damy,
po debate s Shadowpainem, Blankheadem a Edthem jsem se rozhodl nahlasit se jako dalsi RL, protoze jak vsichni vime, tech nikdy neni dost. Takze bych vas poprosil abyste se k tomu vyjadrili, co si o tom myslite. Za Zoa a Amforku uz mam vsechno odchozene, takze v necom takovem bych nevidel problem. Co vic rict, rozhodnete sami, mame demokracii Smile

Amphorius

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 11. 08. 10
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... - Stránka 2 Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Shadowpain Mon Feb 07, 2011 12:00 am

Nemam nic proti, vzdy je lepsie ked je viac zaucenych ludi, ktory si mozu pomuhat a korigovat ten raid (pripadne RL + jeden RL ako assist na raide) a hned sa lepsie dycha ci uz RL, lebo nemusi sledovat x veci a niekto mu pomoze, alebo ostatnym clenom raidu, lebo sa mozu spytat, pripadne posunut informaciu "vyssej" hodnosti na raide a to assistovi, ktory uz sprostredkuje info "najvyssej" hodnosti a to RL Smile

Shadowpain

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 15. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... - Stránka 2 Empty new RL

Příspěvek  Makis Mon Feb 07, 2011 12:24 am

Mno, uvažoji o tom již nějaký čas (rodina prace atd..nemam moc času nazbyt), proto piši až ted. nicméně jsem se po konzutaci a Painem a dalsimi rozhodl tež nabidnout nějakou práci navíc ve prospěch našeho společenstvi. Pokud je stále potřeba RL případně lidi ochotnych se určitým dílem podílet na chodu guildy....
Tímto nabízím kus svého času a ve svém věku snad zralý úsudek veprospěch nás všech.
Děkuji za vaše nazory.
Makis

Makis

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 03. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... - Stránka 2 Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Bhaal Mon Feb 07, 2011 7:41 pm

Som rád, že hráčom záleží na guilde. Pokiaľ ide o hráčov Amphorius a Makis, nemám nič proti tomu aby si to skúsili aké to je byť RL. Pomocná ruka sa hodí stále, a aj preto nebudem hovoriť nie. Je to ale na dohode medzi vedením guildy (malo by dopadnúť v prospech odsúhlasenia...) aj preto konečný verdikt bude oznámený až neskôr.

Ďakujem vám za vašu iniciatívu.
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy... - Stránka 2 Empty Re: Kritika, návrhy a celkové hodnotenie guildy...

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru