Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prihlaska do guildy

4 posters

Goto down

prihlaska do guildy Empty prihlaska do guildy

Příspěvek  touch Thu Sep 09, 2010 10:01 am

Class: Rogue
Name: Touchofdeath
Spec: PVE ass/combat , PVP ass/subt

Zkušenosti: Mno na freeckach odraidovane vsetky TBC raidy a na wotlku to co ide na Drahym Smile

Něco o postavě: Prevazna cast equipu zatial PVP , kedze na kazdom raide kde som bol padali zatal len SP veci.

Raid time: Tazko povedat momentalne je casu dost co bude o tyzden . mesiac tazko povedat Smile

Proč Mysteria? Pretoze mi hrozne tecu nervy ked vidim aky ludia chodia pug raidy. A s toho co som pocul Vasa guilda chodi guild raidy. A par ludi ktorich od Vas poznam ci uz blizsie alebo len z videnia su celkom v pohode.

Povinost pro vstup: TS3, nemam ale nevidim problem v tom ho zohnat mikrak mam.

Něco o Vás: Som Slovak, mam 21 rokov. V pripade ze nemam nic lepsie na praci , niesom akurat v praci alebo nelezim niekde na mol pod stolom sa rad odreagujem pri WoWku Smile

touch
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

prihlaska do guildy Empty Re: prihlaska do guildy

Příspěvek  Nonexist Thu Sep 09, 2010 11:47 am

Ahoj, jaka je tva nynejsi guilda, nebo v jake jsi byl naposledy a proc jsi odesel ? Jak dlouho hrajes wow, jak dlouhohrajes za rogunu ?
A jeste by me zajimalo:

Jsou dva typy rogun:
1. umi mackat cudliky a je top dps *
2. moje domenka je ze pouzivaji styl hry faceroll ( :-D ) a nemaji vice jak 3k *
______
* oba pritom maji stejne talenty i eq. Takze je to jen o tom jak poznaji vlastni classu
______

Z toho bych se chtel zeptat jestli poznas vlastni class natolik aby si mohl rict, ze ji poznas. Smile

Jinak prihlaska je pekne napsana, ale zatim se zdrzuju hlasovani dokud neuvidim reakci dotycneho.
Nonexist
Nonexist
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 12. 04. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

prihlaska do guildy Empty Re: prihlaska do guildy

Příspěvek  touch Thu Sep 09, 2010 1:49 pm

Tak naposledy som bol v Honor guarde , odisiel som za kamaratom do inej ale kedze sa za par dni rozpadla tak momentalne nemam ziadnu guildu.
Tak z rogunu som zacinal este na clasickom WoWku. Ked prislo TBC tak som vyskusal aj ine classy. WoWko hram cca 4 roky s prestavkami ....
Co sa tyka toho "facerollu" dmg dealera hram dost dlho nato aby som vedel ze s trieskanim hlavou o klavesnicu to daleko nedotiahnes (pravdepodobne by si mal problem mat viac ako 2 k dps tak ako vacsina ludi na pugoch), zaujmalo by ma kde si ma videl hrat ked si toho nazoru ale to je tvoja vec ...
No ale aby som sa vratil k tvojej otazke za rogunu som velmi davno nehral cize tak poriadne som zacal asi tak pred 3 mesiacmi. A som zastancom nazoru ze nikto nieje dokonaly takze o sebe nemozem povedat ze rogunu poznam tak dobre ako by som chcel. Ale poznam ju dostatocne nato aby som sa na raide nezahanbil a nebol som na konci dmgmetra. (napisal by som ti aj moje dps ale to sa meni v zavislosti na buffoch a situacie pri bossovi/trashy takze snad sa spokojis s tym ze na heroic dummym mam okolo 3k len s tym co ponuka roguna)
Ak som na nieco zabudol tak este napiste a ja odpoviem.

touch
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

prihlaska do guildy Empty Re: prihlaska do guildy

Příspěvek  Nonexist Thu Sep 09, 2010 2:33 pm

Nikde jsem te nevidel a ani takoveho nazoru nejsem, ze by si mel byt jeden z nich, akorat me tu dost rogunu prekvapilo, ze proste i pres jejich eq atd nemaji takove vysledky. Rogue je dost dobry dmg dealer a na offi jeden z nejlepsich.

Ja jsem PRO prijeti, protoze rogunu narozdil od ostatnich class mame v Guilde malo.
Nonexist
Nonexist
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 12. 04. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

prihlaska do guildy Empty Re: prihlaska do guildy

Příspěvek  Disease Thu Sep 09, 2010 2:47 pm

no co jsem si tak všimnul, tak v mysterii snad žádný rogun není (snad jsem někoho neurazil, ale mám to zatím jen z pohledu nižšího lvlu přes guildchat a momentálně si na žádného rogua nevzpomínám)... už jen proto jsem pro... za roguna je těžké hrát. sám to vím, páč mi to nešlo a vzdal jsem se jej... je vždy fajn mít po ruce dobrou rogunu, sice to tak na první pohled nevypadá, ale přínos v partě je podle mě velký (navíc teď opravili tricks of the trade Smile )

myslím, že s kvalitními raidy se zvýší i tvůj skill a dps (pokud se stále vylepšuješ, "chytáš do ruky" a nejseš si se svým dps ještě 100%jistý)...

přihláška fajn...

jo a není třeba hned brát vše jako útok proti toběSmile

sumasumárum: pro
Disease
Disease

Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 13. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

prihlaska do guildy Empty Re: prihlaska do guildy

Příspěvek  touch Thu Sep 09, 2010 3:12 pm

Prepac zle som si precital vetu :2. moje domenka je ze pouzivaji styl hry faceroll ( :-D ) a nemaji vice jak 3k *

Ze je rogue jeden z top dmg dealerov na offi to viem preto som si ho chcel vyskusat naostro Smile len skoda ze combat talenty bud nefunguju tak ako na offi alebo na ne treba fakt dobry equip, pretoze sa na assa moc nechytaju co je tak trocha skoda Sad

Inak dik za hlasy

touch
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

prihlaska do guildy Empty Re: prihlaska do guildy

Příspěvek  Eluiniq Thu Sep 09, 2010 3:32 pm

Nonexist napsal:Nikde jsem te nevidel a ani takoveho nazoru nejsem, ze by si mel byt jeden z nich, akorat me tu dost rogunu prekvapilo, ze proste i pres jejich eq atd nemaji takove vysledky. Rogue je dost dobry dmg dealer a na offi jeden z nejlepsich.

Ja jsem PRO prijeti, protoze rogunu narozdil od ostatnich class mame v Guilde malo.

bez funkcniho ArPenu se muze roguna vrtat v nose.

btw pro
Eluiniq
Eluiniq
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 10. 04. 10
Age : 30
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

prihlaska do guildy Empty Re: prihlaska do guildy

Příspěvek  Bhaal Thu Sep 09, 2010 3:54 pm

Prihláška pekná, odpoveď pohotová. Som pre prijatie do guildy.
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

prihlaska do guildy Empty Re: prihlaska do guildy

Příspěvek  Bhaal Thu Sep 09, 2010 4:02 pm

Prijatý do guildy 9.9.2010
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

prihlaska do guildy Empty Re: prihlaska do guildy

Příspěvek  Nonexist Thu Sep 09, 2010 7:20 pm

Eluiniq napsal:
Nonexist napsal:Nikde jsem te nevidel a ani takoveho nazoru nejsem, ze by si mel byt jeden z nich, akorat me tu dost rogunu prekvapilo, ze proste i pres jejich eq atd nemaji takove vysledky. Rogue je dost dobry dmg dealer a na offi jeden z nejlepsich.

Ja jsem PRO prijeti, protoze rogunu narozdil od ostatnich class mame v Guilde malo.

bez funkcniho ArPenu se muze roguna vrtat v nose.

btw pro

ArP podle me jde, hodne lidi (hlavne waru a ostatnich mele) rikalo, ze kdyz nasoketujou ArP a vemou eq na to tak ze dps je znat.
Nonexist
Nonexist
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 12. 04. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

prihlaska do guildy Empty Re: prihlaska do guildy

Příspěvek  Eluiniq Thu Sep 09, 2010 8:24 pm

Nonexist napsal:
Eluiniq napsal:
Nonexist napsal:Nikde jsem te nevidel a ani takoveho nazoru nejsem, ze by si mel byt jeden z nich, akorat me tu dost rogunu prekvapilo, ze proste i pres jejich eq atd nemaji takove vysledky. Rogue je dost dobry dmg dealer a na offi jeden z nejlepsich.

Ja jsem PRO prijeti, protoze rogunu narozdil od ostatnich class mame v Guilde malo.

bez funkcniho ArPenu se muze roguna vrtat v nose.

btw pro

ArP podle me jde, hodne lidi (hlavne waru a ostatnich mele) rikalo, ze kdyz nasoketujou ArP a vemou eq na to tak ze dps je znat.
aha, tak to je dobre, konecne budou melee k necemu
Eluiniq
Eluiniq
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 10. 04. 10
Age : 30
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

prihlaska do guildy Empty Re: prihlaska do guildy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru