Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška do gildy

3 posters

Goto down

Přihláška do gildy Empty Přihláška do gildy

Příspěvek  Termix Mon Jul 19, 2010 9:37 pm

Class: Warrior
Jmeno: Termix
Spec: zatim ARMS,pozdejc planuju protect na PVE a ARMS na PVP

Zkušenosti:TBC jsem hral už od jeho vydání až po nasazení WOTLK, takže většinu raidu mám projítých,co se týče WOTLK....klasika:UK,NEX,VOA(ale ne celé)
a NAXX který sme pomalu procházeli ve 20 lidech pravidelně každý den,takže ho znám asi jak své boty Smile Na jednom funu sem vyzkoušel už i ICC,ale opravdu jen okusil Smile

Postava: Orc Warr zatim 25 lvl(played 1 den),mám radši PVP než PVE,ale jen kvůli tomu,že tu zas tolik příležitostí na dobré PVE není.V budoucnu budu hrát hlavně za ARMS warra.

Raid time: Nejčastějc tu bývám od 18:00,ale to neznamená,že tu nejsem i ráno.Záleží na dni a na náladě rodičů Very Happy

Proč Mysteria?: Mám u vás kámoše kvůli kterému jsem se vrátil zpátky do svšta wow a doneslo se ke mě,že ste skvělá gilda.

O mně:
Je mi 17.Wow hraju asi 3 a půl roku.ZA svou dobu hraní sem nazbíral zkušeností které mi možná do normalního života budou k ničemu ale do světa wow se určitě budou hodit.
Hrál jsem snad za každý class,takže dokáži poradit i co se týče spellů a talentů.Na Drahyho serveru hraju asi rok.Původně za alianci...možná mě znáte pod nickem Kenny(hunter dwarf) nebo Keny(holy pala,drainer) obě postavy 80.K hordě sem se rozhodl přejít kvůli tomu,že jsem potřeboval změnu(něco nového) aby mě wowko zase chytlo a zatím se povedlo.
Za termixe hraju asi 3. den.

TS3: mám,mikrak též Smile

Termix
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška do gildy Empty Re: Přihláška do gildy

Příspěvek  Bhaal Mon Jul 19, 2010 10:36 pm

Veľmi pekne napísaná prihláška. Skúsených hráčov nemáme nikdy dosť, či už na pvp alebo pve Smile odomňa máš 11 bodou z 10 Smile
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do gildy Empty Re: Přihláška do gildy

Příspěvek  PhalanX Mon Jul 19, 2010 10:55 pm

pekna Smile a kto o nas tak roznasa? nech mame na koho hovorit sprostarny Very Happy ale tym ze si kamos niekoho odnas by to mala byt vybavena vec Smile

PhalanX

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 10. 04. 10
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do gildy Empty Re: Přihláška do gildy

Příspěvek  Enoder Mon Jul 19, 2010 11:01 pm

Prijaty by Eno
Enoder
Enoder

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 10. 04. 10
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do gildy Empty Re: Přihláška do gildy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru