Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Frost/Fire mage Stix... zatím jen dotaz

3 posters

Goto down

Frost/Fire mage Stix... zatím jen dotaz Empty Frost/Fire mage Stix... zatím jen dotaz

Příspěvek  Stix Thu Jul 01, 2010 1:27 pm

Zdravím. Jelikož to s G Children of Horde vypadá špatně, rozhodl jsem se už najít předem nějakou dobrou guildu. Jako první mě napadla právě Mysterie, jelikož tam jsou schopní a normální lidi a její jméno roste.
Napíšu sem vše o sobě, ale zatím chci jen vědět, jestli byste měli o mě zájem.

Class: Mage
Name: Stix
Talenty: PvP-> Frost/Fire, PvE->arcane(PvE neovládám)
UI shot: To po mě nechtějte, bylo by to na dlouho a ještě by vyletel PC z okna. Ale mám jen drahyho program, Arena Unit´s Frames. PvP bez bindů nejde...
Armory:

Zkušenosti: Znám jen dungy, co jsou dostupné na drahy.com, na offíku jsem hral asi jen 2 hodiny :-D. Ovládám jen PvP

Postava: Frost mage, cca 430 haste, cca 2500 sp, 20% crit... Fire mage, cca 2500 sp, cca 45% crit, 1200 resilky

Raid time: O prázdninách tu sem porád, někdy víkendy prič a čeká mě 14denní dovolená, takže se dokážu přispůsbit.
Why Mysteria? Guilda, co dokáže odchodit všechny 25tky, dobří a zkušení lidé a její jméno je čim dál více znát. Proto(máte navíc než RoÁci :-D)
O mně: Je mi 16 let, WoWko hraju třetím rokem (s roční přestávkou), mám rád všechny metalisty, sem hudebník xD a miluju pivo^^ Very Happy

Mám TS,skype,Mumble,VT... mám i mikrofon Very Happy (takže mohu komunikovat)

Díky:)

Stix
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Frost/Fire mage Stix... zatím jen dotaz Empty Re: Frost/Fire mage Stix... zatím jen dotaz

Příspěvek  Hortau Thu Jul 01, 2010 2:34 pm

Mě se přihláška líbí, je tam všechno, navíc dobře napsané Wink Jméno Stixe si ze hry dokonce vybavuju a nikdy jsem s tebou pokud vím neměl žádný problém, takže za mě určitě ano, ať už z pohledu zkušeností s WoW, času na raidování, nebo jen z důvodu toho že zvládneš napsat takovou přihlášku. Smile
Hortau
Hortau
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 09. 04. 10
Age : 32
Location : Bystřice pod Hostýnem

http://mysteriaforum.soglam.net

Návrat nahoru Goto down

Frost/Fire mage Stix... zatím jen dotaz Empty Re: Frost/Fire mage Stix... zatím jen dotaz

Příspěvek  Stix Thu Jul 01, 2010 3:19 pm

Díky, na moje anti sklony na slohov cvičení to asi teda dopadlo dobře.

Ale jen jsem zapomněl napsat, že jsi expím warra a do PvE hodlám z něj udělat tanka. Ten vám může také sloužit:)

Stix
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Frost/Fire mage Stix... zatím jen dotaz Empty Re: Frost/Fire mage Stix... zatím jen dotaz

Příspěvek  Eluiniq Thu Jul 01, 2010 7:06 pm

Pro, v BG tě obdivuju. Jeden z mála skilled PvP magů co jsem tu viděl.
Eluiniq
Eluiniq
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 10. 04. 10
Age : 30
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Frost/Fire mage Stix... zatím jen dotaz Empty Re: Frost/Fire mage Stix... zatím jen dotaz

Příspěvek  Alem Thu Jul 01, 2010 9:21 pm

Mé srdce si získal už dávno, pochválil mě,že hraju fire Very Happy
Alem
Alem

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 11. 04. 10
Location : Staré Město

Návrat nahoru Goto down

Frost/Fire mage Stix... zatím jen dotaz Empty Re: Frost/Fire mage Stix... zatím jen dotaz

Příspěvek  Stix Fri Jul 02, 2010 12:01 am

Mno s CoH to je opravdu zlé (minimálně polovina leavla) takže mohu leavnout a přidat se k vám flower

Stix
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Frost/Fire mage Stix... zatím jen dotaz Empty Re: Frost/Fire mage Stix... zatím jen dotaz

Příspěvek  Eluiniq Fri Jul 02, 2010 8:51 am

Přijat.

napiš někomu z vedení o g inv (Hortau, Enoder, Phalanx, Nicolas, Wyrda) já teď moc online nechodim, ale zase budu Smile
Eluiniq
Eluiniq
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 10. 04. 10
Age : 30
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Frost/Fire mage Stix... zatím jen dotaz Empty Re: Frost/Fire mage Stix... zatím jen dotaz

Příspěvek  Hortau Fri Jul 02, 2010 10:00 am

Nebo můžeš zkusit i Bhaala, ten má tuším taky možnost přijímat nové lidi.
Hortau
Hortau
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 09. 04. 10
Age : 32
Location : Bystřice pod Hostýnem

http://mysteriaforum.soglam.net

Návrat nahoru Goto down

Frost/Fire mage Stix... zatím jen dotaz Empty Re: Frost/Fire mage Stix... zatím jen dotaz

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru