Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toxxiho upoutávka

2 posters

Goto down

Toxxiho upoutávka Empty Toxxiho upoutávka

Příspěvek  Toxximo Wed May 12, 2010 8:22 pm

Ahoj všichni lidé dobré vůle hordy,
rád bych požádal o členství ve vaší guildě pro mou postavu Toxximo. Toxximo je warrior na 8lvl, ale neděste se levlu nic, jelikož to každým dnem půjde nahoru a nahoru. O talentech a speckách zatím podle mě není důležité ani mluvit, jelikož k tomu je ještě pár expících hodin a na dneska to ještě nevidím. Do budoucna plánuju prot / arms buildy. Wowko hraju asi taaak... nwm nějak to nepočítám ale kolem 2-3 roků to bude.
Proč právě Mysteria? Protože jsem slyšel, že prý zde sídlí hráči co umí hrát PvP a to mě baví. Nějaké to bg už mám za tu dobu hraní taky za sebou. PvE se ale nevyhýbám a když je možnost si zablbnout v dungu tak milerád přidám svou palici k dílu.
V reálném životě mi říkají Honzo:) bydlím v Opavě a občas se vidím se Smikym Very Happy který mě navštíví cestou ze školy. Můj věk letos v září dosáhne 21lvlu.V současné době mám status studenta prvního ročníku na VŠB-TU Ostrava na fakultě FEI.
TS mám, ale teď mám problém se slotem pro sluchadla, takže až to pořeším, tak budu plně k dispozici. Mikrofon funguje normálně, ale zvuky musí jít přes repráky, takže to ještě musím vyladit.

Případné dotazy můžete psát zde nebo ingame na postavu Toxximo.
GL & HF

Toxximo
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Toxxiho upoutávka Empty Re: Toxxiho upoutávka

Příspěvek  Hortau Wed May 12, 2010 8:25 pm

Myslím že je vše jasné, s přihláškou nemám problém, vypadá opravdu velice dobře... Za mě rozhodně přijat Smile prosím ještě o vyjádření Eluiniqa, popřípadě invite a lock. Wink
Hortau
Hortau
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 09. 04. 10
Age : 32
Location : Bystřice pod Hostýnem

http://mysteriaforum.soglam.net

Návrat nahoru Goto down

Toxxiho upoutávka Empty Re: Toxxiho upoutávka

Příspěvek  Eluiniq Thu May 13, 2010 6:46 am

Imo super, že když sice nemáte moc high lvl, tak aspoň umíte česky..



Přijat locked
Eluiniq
Eluiniq
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 10. 04. 10
Age : 30
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Toxxiho upoutávka Empty Re: Toxxiho upoutávka

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru