Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Smikyho cesta necesta

2 posters

Goto down

Smikyho cesta necesta Empty Smikyho cesta necesta

Příspěvek  Smiky Wed May 12, 2010 7:42 pm

Zdravím přátelé,
jelikož jsem low lvl tak nebudu vypisovat spec atd.. Pač se to změní ještě x krát.. Hraji teda Druida nick Smikus, zatím jsem 14lvl ale pilně expím.. Smile Tak tedy něco málo slov a mé osobě. Je mi 19let, jmenuji se Milan Onderka ale praktikuji nick Smiky.. Kdo ví jak vznikl.. Smile Bydlím v malé vesničce kousek od Opavy, poblíž Ostravy, Moravskoslezský kraj.. Smile Wow hraji snad kolem 4let, na CW mám prista 70 nick Smiky(kupodivu) Smile Pak také jsem doexpil 70 paladina Axxa.. Ale vzhledem k tomu že CW je tam kde je jsem hledal alternativní řešení mého závislackého života na virtuálním světě wow..
Mezi mé oblibené činnosti patří Fallout, studium okultismu, samosebou wow.. Smile, bojový sporty a nedávno jsem začal s historickým šermem, ale pouze for fun..
Mysterii jsem si vybral pro to, že je jedním z vašších členů je Akiva... Smile Jeden z málá známých na serveru.. Slyšel jsem o vás samou chválu a rád jsem tam kde se něco děje.. Tot snad vše, doufám, že jsem zasadil semínko na úrodnou půdu..
Díky a přeji pěkný dne.. Smile

Smiky
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Smikyho cesta necesta Empty Re: Smikyho cesta necesta

Příspěvek  Eluiniq Wed May 12, 2010 7:47 pm

PŘIJAT

lock


Naposledy upravil Eluiniq dne Wed May 12, 2010 7:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Eluiniq
Eluiniq
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 10. 04. 10
Age : 30
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Smikyho cesta necesta Empty Re: Smikyho cesta necesta

Příspěvek  Hortau Wed May 12, 2010 7:48 pm

Pěkně napsané, jde vidět že si člen se kterým bude spolupráce parádní Smile takže přijat a těším se až se později potkáme v nějakém dungu.

Kdyžtak Elu pak lock, díky
Hortau
Hortau
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 09. 04. 10
Age : 32
Location : Bystřice pod Hostýnem

http://mysteriaforum.soglam.net

Návrat nahoru Goto down

Smikyho cesta necesta Empty Re: Smikyho cesta necesta

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru