Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shadowmaster

3 posters

Goto down

Shadowmaster Empty Shadowmaster

Příspěvek  Wildtail/Bloodstrider Tue Apr 20, 2010 5:19 pm

Class: Rogue
Name: Shadowmaster
Spec: Subtetly/combat

Zkušenosti: Za maina (Deathhoof) pár měsícu organizování 10man raidů, leaderování 25man raidů. WoW hraju od patche 1.8. PreTBC a TBC rogun, na WotLKu zatím DK, ale vracím se k roguně.

Něco o postavě: Subtetly do posledního kousku těla =) target, který přežije 3 ambushe nemá smysl hlodat dál =)

Raid time: Přes týden jsem schopen se dostavit na jakýkoli čas, kromě pátku (občas i pátek můžu) a o víkendech většinou až po 14:00 v neděli pouze. Večer čas většinou až dokud neusnu (prej nezničitelný... Pch každý zvládne jít 4 raidy po sobě a pak jít ještě solovat půlnoční MT ne? =D ).

Proč Mysteria? Hledám guildu, kde dokáží využít a ocenit mé schopnosti, guildu, která má pevná řád, kde je vedení pro guildu, ne guilda pro vedení...

Něco o Vás: 20let, poměrně komunikativní (nejčastější komentář od okolí: "Ten tu hubu nezavře, co?") ale mute vyřeší většinou všechny problémy =). Mumble, ventrilo, TS, skype etc. mám rád =) dobře se přes to buzerují lidi v raidu =D. Autority respektuji a toleruji, ale někdo musí odporovat, aby se neřeklo =)


P.S.: Berte to s nadhledem =D zrovna nemám moc chuť se tvářit jako vážný člověk =D

Wildtail/Bloodstrider

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 20. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Shadowmaster Empty Re: Shadowmaster

Příspěvek  Hortau Tue Apr 20, 2010 6:14 pm

Pro mě vzor ideální posily do gildy... Podle toho co jsem si přečetl jsem jasně pro... Pokud by někdo měl závažné důvody proč tohoto hráče nepřijmout sem s nimi Wink. Zatím vítej v gildě
Hortau
Hortau
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 09. 04. 10
Age : 32
Location : Bystřice pod Hostýnem

http://mysteriaforum.soglam.net

Návrat nahoru Goto down

Shadowmaster Empty Re: Shadowmaster

Příspěvek  Eluiniq Tue Apr 20, 2010 6:48 pm

Komunikativní rogunu hledáme.

Přijat locked. napiš si o g inv
Eluiniq
Eluiniq
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 10. 04. 10
Age : 30
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Shadowmaster Empty Re: Shadowmaster

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru