Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

harakon hledá guildu

4 posters

Goto down

harakon hledá guildu Empty harakon hledá guildu

Příspěvek  harakon Mon Feb 28, 2011 4:13 pm

Zdravím vespolek,
následujících pár odstavců podpoří, doufám, rozhodnutí o přijetí k Vám do guildy v můj prospěch.
Jedná se o 80 lvl troll rogue Harakon.

. Vyexpil jsem, a tak se tudiž děj vůle osudu ( spíš Války, Moru, Hladu a Smrti)

Neprve něco málo o hráči. Takže je mi 18 let, aktuálně studuji na Gymnáziu Matyáše Lercha v Brně a plánuji studium na biochemii. Wowko hraji již od počátků, celých 6 let za rogunu. A stále mě to baví . PvE či PvP? Asi to je fuk, i když aktuálně mě víc láká PvP, protože to jsem moc nehrával a člověk by se měl stále učit něco nového. Servery kterými jsem prošel jsou pouze dva, a to Twinstar Athoria .

Postava: tak, co popisovat, aktuálně jsem asa , chtěl bych to vyzkoušet na Pve ti mam na cobalt , protože i když mám stále 70tkovou wepku tak to není tak špatný, sekundáry pudou jednoznačně do assa. Jsem schopen Vám nabídnout full LW se všemi wrath recepty, dále snad brzy vyskillené Jwc.

Otázka proč k Vám je velmi jednoduchá na zodpovězení: jste nejlepíš guilda ve které jsou nejlepší lidé ze serveru a bylo by ctí být mezi Váma. Question .

I pokud by nevyšlo tak hodně zdarů v raidech a battlegroundech


harakon
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

harakon hledá guildu Empty Re: harakon hledá guildu

Příspěvek  kazekage Mon Feb 28, 2011 6:45 pm

Přihláška pěkná ale jelikož máme nový systém náboru členů musíš si přidat přihlášku zde http://mysteria.varak.net/plugins/guildrequest/writerequest.php
kazekage
kazekage
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 12. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

harakon hledá guildu Empty Re: harakon hledá guildu

Příspěvek  DiskoStu Tue Mar 01, 2011 6:30 pm

Nuže ... http://www.riders-guild.net/forum/viewtopic.php?f=11&t=942

Podával jsi přihlášku do Riders -> nepřijali tě ... Pak hned následovala přihláška k nám, jako "náhrada". Negativní dojem.
Nechci, aby naše guilda vypadala jako útočiště pro hráče, které nevezmou do Riders ...

BTW: Riders i nám jsi psal, že jsou v jejich / naší guildě nejlepší hráči na serveru - jak si to máme přebrat? :-D

Já jsem proti, Uvidím, co ostatní - každopádně, přepiš přihlášku do již zmíněného oddílu.
DiskoStu
DiskoStu

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 30. 05. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

harakon hledá guildu Empty Re: harakon hledá guildu

Příspěvek  Makis Thu Mar 03, 2011 12:09 pm

MNo utočiště hráčů, ktere nevemou do rideru? pppp
to je trosku pritazene za..... ne?
ja sem taky byl driv v riderech...... rozhodne to nepovazuji za negativni vlastnost....pripadne duvod k odmitnuti...


Makis

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 03. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

harakon hledá guildu Empty Re: harakon hledá guildu

Příspěvek  DiskoStu Thu Mar 03, 2011 4:17 pm

Tak nejde přímo o Riders, jde o to, že nechci, aby k nám lezli hráči, který nevezmou do ostatních guild a nás berou jako zálohu ...
DiskoStu
DiskoStu

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 30. 05. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

harakon hledá guildu Empty Re: harakon hledá guildu

Příspěvek  Edtho Thu Mar 03, 2011 11:53 pm

Point for Disko!

Edtho

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 19. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

harakon hledá guildu Empty Re: harakon hledá guildu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru