Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova ziadost od rupera

Goto down

Nova ziadost od rupera Empty Nova ziadost od rupera

Příspěvek  Ruper Fri Nov 12, 2010 7:32 pm

Class: Priest
Name: Ruper
Spec : Shadow/holy

Skusenosti s PVE mam dost velke.Hral som na serveri Valhalla kde sme pravidelne chodievali raidu.Pve healujem od zaciatku TBC vlastne az do teraz.

O postave: Main talenty mam shadow s ktorym chodim pvp a off talenty ma holy a vlastne na holy sa snazim davat aj vecsi dôraz co sa tyka equipu.

V priebehu tyzdna mam vlastne cas na raidy kedykolvek od 15:00-19:00 okrem nedeli pondelka vecera od 19:0 mam cas skoro vzdy.

Mysteria preto,pretoze ste uz dost skusena a velka guilda, ktora chodi hlavne raidy a je tam tiez vela dobrych hracov.

Nieco omne..... Hmmm
Tak v prvom rade chcem v buducnosti nazbierat full t10 na heal a co najviac wrathu : D ...vreale som student a hrajem na bassguitaru profesionalne k tomu este bicie gitara elektricka pokrocilo a spev ale v kapelu viuzivam len sev a bassu.


Dufam ze som uz topic napisal spravne a ze vas zaujme

Ruper
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nova ziadost od rupera Empty Re: Nova ziadost od rupera

Příspěvek  Bhaal Sat Nov 13, 2010 1:55 am

Hoj.

Možnosť dostať sa k nám do guildy si mal, taktiež si mal možnosť reagovať na príspevky v predošlej tvojej prihláške. Ani jedno z toho sa nestalo, môžem len doplniť toto:

Bhaal za Thu 4 Nov 2010 - 23:58

Zdravím znova a zase

Tentokrát by som vás chcel oboznámiť s problematikou " preľudnenia " guildy. Na základe toho, že v guilde máme viacero schopných a ochotných hráčov chodiť guild raidy. Pričom nikoho nechceme pripraviť o túto možnosť sme sa dohodli (ja + oficieri guildy) na tom, že pozastavíme prijímanie hráčov do guildy na dobu neurčitú.

a

Eluiniq za Tue 27 Apr 2010 - 8:02

Recruitment

Stav plny, hledaji se pouze 2-3 TANCI


Na základe týchto dvoch stanovísk sa prihláška ZAMIETA.

Dúfam, že ťa to nijako neurazí... ja ťa nepoznám. Situácia je jednoducho taká, že naberáme už iba tankov.

Prajem ti veľa šťastia pri hľadaní guildy a ahoj!
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru