Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vzpominka na paladina...

4 posters

Goto down

Vzpominka na paladina... Empty Vzpominka na paladina...

Příspěvek  Nicolas Tue Nov 09, 2010 5:09 am

Nazdarek,

pamatujete si jeste na paladina Nicolase? Smile
Chvili Vam delal Gildmastera a nejakou dobu pusobil jako Imrael/Nika na CW jako GuM nejlepsi gildy na serveru :-D
Ok, dost prehaneni, chtel jsem se zeptat jak se mate? Hraji jeste lidi se kteryma jsem toho tolik zazil? Jak funguje gilda? Zije jeste moje postava (loguje za ni bracha?) Cetl jsem par prispevku tady, doufam ze se Vam dari dobre, jinak pokud planujete sraz, urcite se mnou muzete pocitat, na Walkirku, jakozto organizatorku, se urcite rad (aspon podle profilove fotky) pojedu podivat Very Happy Rozhodne sraz usporadejte, byla by skoda to vypustit, jsem z Budejic ale demokraticky hlasuju pro Brno a okoli, at maji sanci i slovaci...
Co se tyce mojich studii ve Slovinsku, je to parada, mam tu spoustu skvelych novych kamaradu, hromada zkusenosti, zazitku... Kdo me ma na facebook, ten mozna videl nejake fotky...
Doufam, ze Necro dokonci video co slibil..., Bhaal, ze dobre vede gildu a Holyx ze je tak uspesny RL jako na CW. Hraje jeste Horty? Kolik ma Zephid Achievmentu (3. decko apod?Smile)? Je Enoder nejlepsi PvP shaman na serveru? Smile Pochlubte se, kdo ma chut...
Ackoli na Vas rad vzpominam, wow mi vubec nechybi a povazuji se za vyleceneho:D

S pozdravem

Sir Nicolas, Paladin of Holy Light
Nicolas
Nicolas

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 10. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Vzpominka na paladina... Empty Re: Vzpominka na paladina...

Příspěvek  wyrda Tue Nov 09, 2010 12:33 pm

Ahoooj Nico, tak pokusim se ti odpovedet na vetsinu otazek. Nevim kdo se ti prihlasuje s postavou, ale obcas tam nicolas naskoci, ikdyz ted sem ho uz dlouho nevidel, ale muze to bejttim, ze se prihlasuju v jinym case nez bracha.
Bhaal je skvela GuMa, po tvym odchodu nejlepsi reseni (vlastne i jedine mozne). On-line je skoro porad, porad dobra nalada, a hlavne porad pripraven poradit nebo pomoci. Je proste porad stejnej dobrak od kosti.
Guilda teda pod Bhaalovym vedenim vzkveta a rozrusta se. Ted sme se dokonce domluvili, ze pozastavime na nejakou dobu naber novych clenu (az na potrebne povolani), protoze nas uz je opravdu hodne a byl by problem se skladanim raidu.
Vetsina lidi co tu byla za tebe je tu porad, ikdyz se nekteri pokusili neuspesne WOW svet opustit, ale nekterym se to povedlo a jsou stene (ne)stastny jako ty :-D.
Holyx jako RL by ani snad nemoh bejt neuspesnej, jeho prehled a neustupnost sou jeho povestnymy vlastnostmi, takze raidy se chodej v pohode (ja teda expim new postavu, takze nechodim, ale ctu si GChat a hadky sem nezaznamel).
Enoder se na serveru uz temer nevyskytuje hraje hodne za alta, takze jeho slava jako samika pomalu uvada, ale na druhejch postavach je to zase ten povestej postarch Aliku v BG a souperu v arenach.
Co se tyce srazu, tak ja bych asi taky rad vyrazil, ikdyz po shlednuti profilu Walkiry mou mladou, budu mit asi problem abych dostal propustku z domu :-).
Tak snad sem ti odpovedel na vse a ted k tobe:
posli nejaky fotky sem na forum, ne vsichni te maji na facebooku, ale vetsina by se rada podivala, jak vypada clovek oprosteny od WOW. Moc jich tady nezname :-D.
Jeste bych psal, ale musim jit taky neco udelat, takze mej se nadherne a uzivej si volnosti. S pozdravem W/A
wyrda
wyrda
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 12. 04. 10
Age : 46
Location : Železný Brod

Návrat nahoru Goto down

Vzpominka na paladina... Empty Re: Vzpominka na paladina...

Příspěvek  PhalanX Tue Nov 09, 2010 2:50 pm

fuuuuj Very Happy
neboj video sa robi dokonca je uz skoro hotove a coskoro tu najdes aj link Very Happy
Bhaal je dobra guma(glucker Very Happy ), som ti hovoril ze to praskni jemu a bude vsetko OK Very Happy
a uschovaj nejake tekutiny alkoholicke odtial Very Happy

PhalanX

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 10. 04. 10
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Vzpominka na paladina... Empty Re: Vzpominka na paladina...

Příspěvek  kazekage Tue Nov 09, 2010 8:50 pm

A nerikej ze jsi zapomel na jednoho na čas tehdy dostavujícíse ho low magice???...jinak walkira j epry už zadana Very Happy takže wyrdova přítelkyně muže byt v klidu Smile
kazekage
kazekage
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 12. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Vzpominka na paladina... Empty Re: Vzpominka na paladina...

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru