Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naxx achiv - The Immortal

+2
kazekage
Offensive
6 posters

Goto down

Naxx achiv - The Immortal Empty Naxx achiv - The Immortal

Příspěvek  Offensiv Thu Nov 04, 2010 8:07 pm

Tak me napadlo co takhle se od dalsi nedele pokouset o dosahnuti Achivu The Immortal Za snazeni by jako odmena mohla byt napr +- 450dkp nebo vetsi, kdyby jsme ten achiev udelaly + by bylo bliz k Smile Co rikate.

Offensiv
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Naxx achiv - The Immortal Empty Re: Naxx achiv - The Immortal

Příspěvek  Offensive Thu Nov 04, 2010 8:11 pm

Tak me napadlo co takhle se od dalsi nedele pokouset o dosahnuti Achivu The Immortal http://www.wowhead.com/achievement=2186 Za snazeni by jako odmena mohla byt napr +- 450dkp nebo vetsi, kdyby jsme ten achiev udelaly + by bylo bliz k http://www.wowhead.com/achievement=2138#. Smile Co rikate

Edit: Sry ze to tu je 2x nejak jsem si nevsiml ze nejsem prihlaseny
Offensive
Offensive

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 09. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Naxx achiv - The Immortal Empty Re: Naxx achiv - The Immortal

Příspěvek  kazekage Fri Nov 05, 2010 3:09 pm

Ja jsem jednoznačne pro tetnto archiv, ale nevim jestli funguje, pořpída když už by se na nej šlo tak by to chtelo se ale domluvit, sejít se drřív, plně se připravit(potaky, scrolly, atd). Samozžejmně všichni na TS, a hlavně co zkušenou partu co naxx dobře zna
kazekage
kazekage
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 12. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Naxx achiv - The Immortal Empty Re: Naxx achiv - The Immortal

Příspěvek  wyrda Fri Nov 05, 2010 4:09 pm

No panove, to zni jako dobrej napad, drzim vam palecky a pokud by vam nahodou chybel jeden hrac, tak mi dejte vcas vedet predelam si talenty na BALANCE (druid) at tam je taky nejaka sova a klidne vyrazim s vama, ale opravdu az kdyby nekdo chybel, at nezabiram misto. Zatim zdarec W/A
wyrda
wyrda
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 12. 04. 10
Age : 46
Location : Železný Brod

Návrat nahoru Goto down

Naxx achiv - The Immortal Empty Re: Naxx achiv - The Immortal

Příspěvek  Offensive Fri Nov 05, 2010 10:43 pm

Hlavne at se vyjadri nejaka osoba ktera ma vliv jesli to vubec ma cenu nebo ne a ja potom kdyby to bylo domluvene zjistim jestli ten Achiev jde
Offensive
Offensive

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 09. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Naxx achiv - The Immortal Empty Re: Naxx achiv - The Immortal

Příspěvek  Bhaal Sat Nov 06, 2010 12:08 am

Dosiahnutie tohto achi (ak funguje) považujem za " najlepší ukazovateľ " toho, že na seba môžeme byť hrdí. Nehovoriac o tom že by sa potvrdilo, že sme dobrá PvE guilda. Pokiaľ ide o dkp, tie pre mňa niesu dôležité.. stačilo by mi uspokojenie z toho hľadiska že by sme to dali. Zaujímalo by ma ale na akej obtiažnosti (10 man / 25man ) to chcete dať...? Ak sa rozhodnete to uskutočniť môžete so mnou počítať, aj keď som povestný tým, že stále niekde skapem Smile
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

Naxx achiv - The Immortal Empty Re: Naxx achiv - The Immortal

Příspěvek  Alem Sat Nov 06, 2010 10:15 am

Já bych do toho šel konečně by byla nějaká výzva Very Happy
Alem
Alem

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 11. 04. 10
Location : Staré Město

Návrat nahoru Goto down

Naxx achiv - The Immortal Empty Re: Naxx achiv - The Immortal

Příspěvek  Nonexist Sat Nov 06, 2010 12:02 pm

Na 10man by se to dalo dat, ale na 25ce tezko - mame mezi sebou i par "lam" ... ktere to pokazi. Ale i na 10ce se to muze pokazit.
Nonexist
Nonexist
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 12. 04. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Naxx achiv - The Immortal Empty Re: Naxx achiv - The Immortal

Příspěvek  Offensive Sat Nov 06, 2010 12:42 pm

Prave ze ja myslel 25 man The Immortal. V 10 je The Undying. Nerikam ze by se to dalo hned na poprve ale tak kdyz se pujde Naxx 25 tak by se to mohlo zkouset a mozna ze jednou... Smile Prvni by se zaclo Sapphem, protoze tam si myslim bude nejvic wipu. Kdyz tam nekdo umre tak pokracovat k finalovi a pak se vratit treba na nejakou quarter. Kdyz se ale povede ze u Sappha nikdo neumre a u Kelthuzada taky ne. Tak zkusit projit treba dalsi 2 quarter a zbyle 2 nekdy jindy ovsem nez bude reset ID, takze tady je dalsi problem nekdy v tydnu najit ty same lidi co byli na ty 2 quarter aby sli ty zbyle 2, protoze si myslim ze pri opakovanem pokouseni se o ten achiv nebude kazdy chtit to kazdou nedeli projit ten Naxx cely.
Offensive
Offensive

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 09. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Naxx achiv - The Immortal Empty Re: Naxx achiv - The Immortal

Příspěvek  kazekage Sun Nov 07, 2010 12:41 pm

řekl bych když už, tak jít full naxx na jednou, obetovat tomu více času, třeba se domluvit i na specialní den
kazekage
kazekage
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 12. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Naxx achiv - The Immortal Empty Re: Naxx achiv - The Immortal

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru