Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška - Bettler

+7
Disease
PhalanX
DiskoStu
Vencor
Nonexist
handris
Bhaal
11 posters

Goto down

Přihláška - Bettler Empty Přihláška - Bettler

Příspěvek  Bettler Thu Nov 04, 2010 4:43 pm

Čau, zde Vám uvedu malé info o mé postavě:

Class: Shaman
Jméno: momentálně Bettler
Rasa: Orc -Smile
Aktivita: jak kdy ale většinou 16-21 - dokážu se přizpůsobit
Talenty: Ele / resto - už si ale sháním enha EQ - takže Ele zruším
EQ: Rele EQ + wrath doplnky - převážně na Ele - gs 5300 - PvE enha legy t10 a nějaký low itemy z naxxu, za emblemy atd.....
Shamana hraju na drahym tak tyden - mám s ním zkušenosti z různých funnu - tuto postavu jsem dostal od kamaráda(handris) z lásky Razz /

Proč chci do guildy ? - myslím si, že ste dobrá guilda a znám tam Handrise Very Happy

Toť asi vše, já vím je toho asi málo, ale aspoň to zkouším .)

S pozdravem Bettler

Bettler
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Bettler Empty Re: Přihláška - Bettler

Příspěvek  Bhaal Fri Nov 05, 2010 12:44 am

Myslím si, že shamanov máme v guilde dosť a preto je to dosť otázne či ťa prijať / neprijať. V prospech prijatia je ale to, že máš v guilde známeho a že chceš isť na enha talenty (cementov je málo).

Z týchto dôvodov som na "vážkach", rád by som počul stanovisko iných hráčov guildy a taktiež Handrisovo. Na základe toho dostaneš odpoveď...


/Edit: V najbližšej dobe plánujeme uzavrieť prijímanie hráčov do guildy, prioritu pri prijímaní dostanú preto classy ktoré v guilde nemáme alebo ich je málo. Myslí sa tým prevažne balance druid, 1x blood/frost DK-dps a 1-2x DK-tank. Tieto opatrenia sa robia z toho dôvodu, že chceme byť schopný chodiť guild raidy, ale zároveň nikomu nebrániť aby s nami chodili (veľa hráčov, pričom do raidu môže isť iba 25 ľudí).
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Bettler Empty Re: Přihláška - Bettler

Příspěvek  Bettler Fri Nov 05, 2010 11:50 am

Tak keď sa Vám nebudu líbit, tak mě můžete kicknout........)
Try me Very Happy

Bettler
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Bettler Empty Re: Přihláška - Bettler

Příspěvek  handris Fri Nov 05, 2010 11:59 am

No ja jsem rozhodne pro prijeti, tento hrac je velice vasnivi pveckar a to i pvpckar Very Happy Hraju s nim uz skoro 2 roky a nemuzu si na nej stezovat. Mam s nim taky hodne arena teamu hlavne 2v2 Very Happy

handris

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Bettler Empty Re: Přihláška - Bettler

Příspěvek  Nonexist Sat Nov 06, 2010 12:51 am

Bettler napsal:
Aktivita: jak kdy ale většinou 16-21 - dokážu se přizpůsobit

Nase raidy vetsinou konci kolem 22.00.

Bettler napsal:
Talenty: Ele / resto - už si ale sháním enha EQ - takže Ele zruším
Muj osobni nazor je, ze ele ma vetsi sanci mit vyssi dps ...

Ale nenapsal jsi ani jakej chces pouzivat MAIN SPEC.
Bettler napsal:
Shamana hraju na drahym tak tyden - mám s ním zkušenosti z různých funnu

No, vetsinou ty zkusenosti z fun servru nestoji za nic. Ale nerikam, ze je to tvuj pripad. Jen nevim, pokud jsi typ hrace "z fun servru" zda-li bdues chtit hrat na drahym nejakou delsi dobu a nebo jen mesic a pak te to prestane bavit.

Jeste by me zajimalo:
1) Co od nas cekas?
2) Co nam muzes nabidnout?
3) Kolik ti je let?
4) Zaliby konicky - neco o sobe?
Nonexist
Nonexist
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 12. 04. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Bettler Empty Re: Přihláška - Bettler

Příspěvek  Vencor Sat Nov 06, 2010 1:13 am

uz i u Deadwishe jsem psal ze shamanu mame mnoho ale i tak jsme byl pro prijeti...co se tyce tebe? ach jaj pokud budes main resto(heal je potreba vzdy) mohl bych zase zavrit jedno okoa byl bych pro prijeti....pokud by jsi jel na jedne ze zbylych dvou vetvi (ele,enha) budu se drzet nazoru PROTI....podle me je nas uz proste MOC
Vencor
Vencor
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 17. 05. 10
Age : 29
Location : Nejdek

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Bettler Empty Re: Přihláška - Bettler

Příspěvek  DiskoStu Sat Nov 06, 2010 3:46 am

Už vzhledem k tomu, že Bettler je Silas (pokud se nemýlím), jsem pro ... Jeho kvality prostě nelze popřít :-).

Tedy - jediná věc (pokud jsi Silas :-)), která by mě tak nějak vadila je, že máš maina u Riders - přeci jenom, pak by si tu člověk připadal jako skladiště altů (ne, že by to tak bylo, ovšem nechtěl bych, aby k tomu došlo). Tady je samozřejmě ta věc, že se můžeš rozhodnout pro celkovou změnu guildy, až uvidíš, jak to tady chodí a tak :-). Ve výsledku bych byl pro, aby ti byla dána šance - ovšem, pokud bys sem chtěl jen proto, že v Riders můžeš mít max. jednoho alta, tak by se mi to moc nelíbilo no :-).


Naposledy upravil DiskoStu dne Sat Nov 06, 2010 12:18 pm, celkově upraveno 3 krát
DiskoStu
DiskoStu

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 30. 05. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Bettler Empty Re: Přihláška - Bettler

Příspěvek  Bettler Sat Nov 06, 2010 10:37 am

No ten čas sem psal jen tak +- třeba včera sem arénoval asi do 1 v noci Smile
Je mi 17 let.
Main spec: Sbírám PvE EQ na oboje ale když bych to měl shrnout tak Enha - PvE (only), Resto (v tom arénuju,bg - takže PvP převážně, ale jelikož 90% dungů co jdu chtějí abych healoval tak i PvE)

Můžu Vám nabídnout radu, pomoc atd.....
Očekávám solidní guildu s dobrým kolektivem a spravedlivými pravidly.

Záliby: Rád hraju fotbal, ping pong,chodím chlastat, rád si přečtu nějakou dobrou knížku, mám rád techniku (stavění PC, mobily.....)

A ohledně DPS Enha vs. Ele si nemyslím, že to je tak jasné, když za enha máš dobré zbraně + víš co a jak tak dosáhneš na drahym dps 9k+, v ele nevím kolik tu jde dát, žádného PvE ele totiž neznám.

Bettler
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Bettler Empty Re: Přihláška - Bettler

Příspěvek  Nonexist Sat Nov 06, 2010 12:03 pm

DiskoStu napsal:Bettler je Silas (pokud se nemýlím)

pak by si tu člověk připadal jako skladiště altů

Pokud je to tak jak psal Diskostu, tak mi nezbyva nic jineho nez byt PROTI.

Nejsme domovem alternativnich postav. Resto shamiku mame "dost" a celkove bych spis rekl ze shanime tanky.
Nemysli si ze jsem si rozhodnuti udelal jen z toho co psal Diskostu.

Ale delsi dobu uz mame plne stavy, budeme dobirat jen classy co jsou potreba.

Kazdopadne, na druhou stranu, z toho co pises budes dobry a normalni clovek, ne jako nekteri co si k nam snazili podat prihlasky.

EDIT: Informace potvrzena - hrac je Silas <RoA> -> Jsem PROTI
Nehlede na to, ze jeden cas od nas <RoA> tahala hrace k nim.
Nonexist
Nonexist
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 12. 04. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Bettler Empty Re: Přihláška - Bettler

Příspěvek  Bettler Sat Nov 06, 2010 12:40 pm

Podle čeho rozhodnete co je main co je alt ?
Podle EQ ? Podle času který mu věnujete ? Podle něčeho jiného ?

Mám tu více postav, ale né za každou aktivně hraju.......

Bettler
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Bettler Empty Re: Přihláška - Bettler

Příspěvek  DiskoStu Sat Nov 06, 2010 12:46 pm

No dejme tomu, že máš všechny postavy co do hraní rovnocenně - ovšem pořád máš dvě z nich v jiné guildě, což je veliká škoda :-(
DiskoStu
DiskoStu

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 30. 05. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Bettler Empty Re: Přihláška - Bettler

Příspěvek  Bhaal Sat Nov 06, 2010 3:26 pm

Nechcem príliš zachádzať do podrobností, proti tebe ako hráčovi nemám nič. Viem že si dobrý PvP-čkar... Nerozumiem ale situácií, že máš veľa postáv a každú z nich v inej guilde. Zaujíma ma preto už iba jedna vec, prečo nechceš ísť so shamikom do RoA (kde predpokladám máš väčšinu postáv)?


/Edit: Neber to osobne, ale do guildy neradi prijímame altov... niekoľko krát sa nám to vypomstilo. Brali sme ich do raidov, kde si nafarmili EQ a leavnuli guildu... taktiež neviem či to je iba náhoda, ale 90% "dezertérov" šlo do RoA a ani nenapísali že prečo leavuju guildu. Jedine čo po nich ostalo je: "Player" has left the guild.
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Bettler Empty Re: Přihláška - Bettler

Příspěvek  Bettler Sat Nov 06, 2010 4:10 pm

Tak keď to bereš takto tak víš, že v AoCh mám DK s +- dobrým EQ a neuvažoval sem, že bych s nim leavoval a šel sním do RoA......
A btw k těm postavavám mám tu celkem moje + postavy co sem dostal asi 8 postav z čehož nejvíc tedka hraju shamana a locka......
Pak ještě priesta a DK občas lognu a zbytek nehraju vubec.....

Bettler
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Bettler Empty Re: Přihláška - Bettler

Příspěvek  Bettler Sat Nov 06, 2010 4:13 pm

/Edit: Jestli to je opravdu tak závažný problém, že mám 2 postavy v RoA, tak to sice nechápu ale budu se muset podřídit a hledat asi někde trochu jinde........

Bettler
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Bettler Empty Re: Přihláška - Bettler

Příspěvek  PhalanX Sat Nov 06, 2010 6:24 pm

Vyjdarite teda svoje konecne stanoviska, aby sme sa mohli rozhodnut. Ja som PRO, ak budes hrat za shamana aktivne aby sa po par dnoch unho nezacali hromadit offline dni. Kvality a znamost su urcite +, co sa tyka guild, by som to az tak nehrotil, treba sudit jednotlivcov a nie skupiny. V podstate jedinym minusom, co by u mna mohol byt je to ci nie je zaujem o invite do guildy stanoveny tym, ze niektore zo spominanych guild maju obmedzeny pocet postav, ktorych u nich mozes mat a tak sme len akousi "nahradou". Inak som PRO, kick sa da vzdy.

PhalanX

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 10. 04. 10
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Bettler Empty Re: Přihláška - Bettler

Příspěvek  DiskoStu Sat Nov 06, 2010 6:27 pm

Asi tak nějak :-) Jsem pro, ale myslím si, že je žádost dost ovlivněna tím, že v Riders lze mít jen dvě postavy, jak už jsem řekl :-).
DiskoStu
DiskoStu

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 30. 05. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Bettler Empty Re: Přihláška - Bettler

Příspěvek  Bhaal Sat Nov 06, 2010 6:34 pm

Celkovo by som to až tak s tou RoA nehrotil, nechcem mať ale v guilde veľa offline hráčou (altov) aj kôli tomu idem robiť čistku guildy tento víkend. Silas je ale pojem na servery s veľkým "P". Kvality hráča sú zrejmé, šancu by som mu dal ak budú problémy kick sa dá dať stále Smile.
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Bettler Empty Re: Přihláška - Bettler

Příspěvek  Disease Sat Nov 06, 2010 6:39 pm

moje stanovisko je spíše pro. dnes jsem s ním šel df a velmi spolehlivý heal i v prekérních situacích. ALE! co se týče náboru hráčů líbila by se mi hodně vize mít 50 aktivních lidí, kteří ve čtvrtky a neděle budou schopni vytvořit dva 25m raidy... healy bychom na to měly (podle mě), chybí tanci. proto, dokud nebudou tanci, bych pozastavil i přijímání healů a dps... možná to je trochu překombinované, ale snad chápete, možná naivní a troufalou, poentu... co se týče více postav ve více guildách, osobně by mi to nevadilo, pokud, když bude třeba, je schopný bez výmluv přelogovat na alta u nás. plus samozřejmě, když se ozve třeba roa, že může jít k nim, tak hned odejde - to by se mi také nelíbilo..

osobně jsem tedy spíše pro, ale záleží co si z mého příspěvku vezme vedení. jestli nebude chtít přijímat hráče, aby se zkusilo vytvářet dva raidy, tak jsem tedy spíše proti, ač mě je to docela líto, protože ten chlapec má skill...
Disease
Disease

Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 13. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Bettler Empty Re: Přihláška - Bettler

Příspěvek  Zephid Sat Nov 06, 2010 7:18 pm

Ja hráče Silas neznám...nehraju tolik PvP:-) takže to budu brát z poznámek co tu byli řečeny.
Věci PROTI prijetí:
- Dost altů různě rozházených o guildách
- Už u Deadwishe jsme chtěli zastavit nabor shamanů

Věci PRO prijetí:
+ kvalitní hráč (dle reportů od jiných lidí)
+ snaha vytvoření guildy s 2x 25man raidy

je to dosti na vážkách, proto dost záleží na přístupu Silase. Já bych byl PRO prijetí, máme přeci zkušební lhůtu a zde bych ji o něco prodloužil jako kompromis pro lidi kteří jsou proti přijetí. Pokud se Silas projeví jako aktivní hráč s touto postavou - nemyslim tim ze prtijde jen na raidy, ale bude se tu vyskytovat v rozumné míře na této postavě pak není důvod abychom ho odmítli.

Toť moje takové shrnutí...
Zephid
Zephid

Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 17. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Bettler Empty Re: Přihláška - Bettler

Příspěvek  Bhaal Sat Nov 06, 2010 7:57 pm

Prijatý a invitnutý do guildy 6.11.2010


/lock pls
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Bettler Empty Re: Přihláška - Bettler

Příspěvek  Alem Sat Nov 06, 2010 7:59 pm

Já su pro mám rád tu větu kick ide dycky Very Happy
Alem
Alem

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 11. 04. 10
Location : Staré Město

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Bettler Empty Re: Přihláška - Bettler

Příspěvek  wyrda Sun Nov 07, 2010 5:55 pm

Ahoj panove, tak ja sem taky PRO uz jen proto, ze silas (co sem si vsimnul z par duelu a keceni pred og) je docela pohodovej clovicek a kdyz nebudu brat v potaz postavu (jakoze se heal, nebo gut DMG dealer hodi vzdy), tak uz jen to, je dobrej duvod proc ho u nas privitat. Navic je to clovek s vetsim poctem postav, takze clovek aktivni a WOWznalej. Pro me teda moc duvodu PRO. A navic kick de dat vzdy, ale tady zatim nevidim duvod proc ho nezkusit.

Co se tyce domluvy nas oficiru o neprijimani z duvodu plneho stavu (krome vyjimek), tak silas je podle meho nazoru prave ta vzacna vyjimka.
Tot asi muj nazor, zatim zdar W/A
wyrda
wyrda
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 12. 04. 10
Age : 46
Location : Železný Brod

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Bettler Empty Re: Přihláška - Bettler

Příspěvek  Edtho Mon Nov 08, 2010 1:45 am

Co se Enha tyka, tak verim, ze dokaze davat vetsi dps v PvE nez Ele, vlastne bych se vubec nedivil. Luoslav ma v raidech mnohdy 10k+. Problem jsou pouze Tve priority. Nerikam, ze nejde hrat za vice postav... Kaoru je dukaz :-). Ale Kaoru je zaprisahlej bugerskej vernik guildy. Take jsem nerozhodny (pro/proti) jen z duvodu Tvych priorit na Drahym. Jestli je pro Tebe Mysteria a tento shaman dlouhodoba priorita, jsem PRO. V pripade nepritomnosti, uprednostnovani hry alt postav atd.... to bude opacne.

Edtho

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 19. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Bettler Empty Re: Přihláška - Bettler

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru