Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

goard uz není

+4
Bhaal
Nonexist
kazekage
Fexi
8 posters

Goto down

goard uz není Empty goard uz není

Příspěvek  Fexi Thu Oct 21, 2010 7:54 pm

ahoj já sem fexi (warior)
a tímto dávám prihlasku do guildy za maga goard 80 a za wariora fexi 80
myslim ze mne vetsina znate a neni potreba abych se nejak zvlast predstavoval (kdyz to budete chtit napiste a ja to pripisu)

omlouvám se za to že sem odešel z guildy a pochopim že mě kvůli tomu nevezmete ale zkusit se ma vsechno a tak skousim i tohle.
z guildy sem odesel kvuli systemu dkp protoze se mne zdal nefer a za ten tyden co sem chodil s wordel sem pochopil o co sem prisel kdyz sem odesel z guildy a rad bych se omluvil za to jestli sem zpusobyl nejake problemy cekam na vasi odpoved

Fexi

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 25. 06. 10
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

goard uz není Empty Re: goard uz není

Příspěvek  kazekage Thu Oct 21, 2010 9:21 pm

Ja jsem pro zpetne prijeti do guildy. hlavní duvod: každý má podlě me dostat druhou šanci, dalsi duvod: podilel se na tvorbe naseho TS kanálu, pri raidech pravidelne pripravoval ryby. SIce jeho odchod z guildy byl kontroverzni, ale i v něčem měl pravdu. Když to shrnu ja jsem PRO přijetí do guildy.
kazekage
kazekage
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 170
Join date : 12. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

goard uz není Empty Re: goard uz není

Příspěvek  Fexi Thu Oct 21, 2010 9:36 pm

díky kaze aspon nekdo se mne zastane

Fexi

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 25. 06. 10
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

goard uz není Empty Re: goard uz není

Příspěvek  Nonexist Thu Oct 21, 2010 10:25 pm

Fexi napsal:z guildy sem odesel kvuli systemu dkp protoze se mne zdal nefer a za ten tyden co sem chodil s wordel sem pochopil o co sem prisel kdyz sem odesel z guildy

A uz se ti zda fer ? ...

Ja bych byl pro znovuprijeti. Pokud tedy jiz nemas problem s respektovanim DKP. Myslim si, ze alespon jsis uvedomil, ze LFG/WORLD neni nic moc.
Nonexist
Nonexist
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 12. 04. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

goard uz není Empty Re: goard uz není

Příspěvek  Bhaal Thu Oct 21, 2010 11:33 pm

... ak nemajú členovia guildy nič proti prijatiu do guily, tak prečo nie... ale mne osobne sa vôbec nepáči dôvod prečo a za akých podmienok leavol... dokonca asi 30-40min po jeho odchode sa ešte hádali ľudia na guild chate o loote z bossa, ktorého ešte ani nedali, podľa mňa je to doslova smiešne a hodné správania detí...

Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

goard uz není Empty Re: goard uz není

Příspěvek  Fexi Fri Oct 22, 2010 9:16 am

none na tom ze sem odesel z guildy se mne nelibylo nic krome toho ze sem dosel do guildy kde lidi byli celej den na ts a kecali co z mysterii neni ale tyhle guildy sou nahovno protoze kdyz des nejakej raid tak nic nedate coz je problem kdyz se budou otevirat novy raidy Shocked


bhaal omlouvam se za to ze sem odesel a rozhadal guildu ale ten tyden sem se rozrsel s holkou a nejak mne to nasralo a mel sem blbou naladu udelal sem blby rohodnuti a ted toho lituju Sad Sad

Fexi

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 25. 06. 10
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

goard uz není Empty Re: goard uz není

Příspěvek  Blank Fri Oct 22, 2010 4:16 pm

Nevím jak ostatním, ale mě se to dvakrát nelíbí. Guildu si leavnul, i když se tě ta hádka nebo výměna názorů vůbec netýkala, jenom kvůli systému dkp. A teď se ti ten systém už libí? Nebo se vracíš jenom kvůli těm raidů, a rozpory o lootu budou pokračovat?

Blank

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 09. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

goard uz není Empty Re: goard uz není

Příspěvek  Fexi Fri Oct 22, 2010 4:22 pm

blank ta hádka se netýkala mě?!??!? asi si to blbe pamatujes bylo to takhle: meli sme jit voa a onyx ty si rekl ze si dneska vemes sword ja sem rekl ze ho tky chcu a tys napsal ze mam smulu ze mas vyc dkp a tím to zacalo pak to pokracovalo tím ze sem se hadal o tom ze nemam dkp protoze sem si bral tank eq proto abych byl pro guildu dobrej tank a tak to pokracovalo nekdo napsal ze tankovat nemusim a proto ze jako dpsko stojim za hovno tak sem leavl raid a pak ta hadka pokracovala tim ze nekdo napsal ze mne v raidu stejne nepotrebujete a tak sem leav guildu pac sem byl nasranej a rozzhavenej do ruda

Fexi

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 25. 06. 10
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

goard uz není Empty Re: goard uz není

Příspěvek  Blank Fri Oct 22, 2010 4:36 pm

pokud vím já sem se o ten sword hádal s Psychem a to sem psal i jemu že má smůlu

Blank

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 09. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

goard uz není Empty Re: goard uz není

Příspěvek  Fexi Fri Oct 22, 2010 4:41 pm

sak ta hadka byla ve trech ty ja psycho

Fexi

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 25. 06. 10
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

goard uz není Empty Re: goard uz není

Příspěvek  wyrda Fri Oct 22, 2010 6:07 pm

Ja sem proti, jeste ani neni v guilde a uz se hada :-D. Ale necham to vetsine, protoze tank se zase hodi. Je to na vas a za me NE. W/A
wyrda
wyrda
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 12. 04. 10
Age : 46
Location : Železný Brod

Návrat nahoru Goto down

goard uz není Empty Re: goard uz není

Příspěvek  Fexi Fri Oct 22, 2010 6:09 pm

vyte co serte na to aji kdyby ste mne vzali do guildy tak de videt ze mezi temahle lidma co mne tam nechcou uz se citit dobre nebudu a oni by se taky necitily dobre kdybych tam byl tak vam ulehcim rozhodovani

Fexi

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 25. 06. 10
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

goard uz není Empty Re: goard uz není

Příspěvek  Nonexist Fri Oct 22, 2010 6:34 pm

Fexi napsal:vyte co serte na to aji kdyby ste mne vzali do guildy tak de videt ze mezi temahle lidma co mne tam nechcou uz se citit dobre nebudu a oni by se taky necitily dobre kdybych tam byl tak vam ulehcim rozhodovani

Nejde o to jestli te chceme a nebo nechceme, abych pravdu rekl, byl jsi s nama tak nevidim duvod proc by si nemohl byt znovu.

Akorat jediny co me mrzi je tohle: ze si neumis zvolit co chces byt, ano TANK je dobry do pve .. ale do pvp na nic a dps se hodi. Ale dps je nahraditelne, takze kdyz bude DPS delat bordel kick a beru jine. Kdezto tank ma v raidu vysoke postaveni, stejne jako heal, protoze bez nich se to proste neda dat. Takze pokud chces nejake veci ktere napriklad nejsou pro tebe (predpokladam ze jsi tank a vsichni jsou vdecni ze kvuli tankum a healum muzou jit dung) ktere jsou pro dps. Tak mas par moznosti, jedna z nich je se domluvit s lidma co maji zajem o danou vec, aby ti ji nechali za treba predem domluveny pocet dkp. Dalsi moznost je pockat az ji nikdo nebude chtit a vzit si ji na offspec. Vim, tankovani se muze zdat jako nevdecna prace, ale je to jedna z nejdulezitejsich pozic v raidu. Byt tebou tak bych to bral spise jako poctu ze muzes tankovat v tak dobre guilde jako je Mysterie.

Proto bych byt tebou vazil slova a snazil se vyjit s ostatnima, prece jen se hadate o blbostech, raidy se chodi a budou chodit. Navic nam brzy otevrou nove a treba tam budou lepsi zbrane atd ... pak vase hadky vyjdou v nivec.

Nonexist
Nonexist
Nonexist
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 12. 04. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

goard uz není Empty Re: goard uz není

Příspěvek  Bhaal Fri Oct 22, 2010 8:13 pm

... aj z toho dôvodu som navrhoval spraviť PEVNÝ zoznam hráčov a ich talentov do raidov, podľa ktorého by sa následne rozdávali itemy (dps nemá nárok na tank EQ...). Je asi pochopiteľné a zrejme, že raidy nemôžeme chodiť kým každý nebude mať EQ na všetke možné talent spec. Ja osobne si "needujem" itemy na heal... to je moja priorita a za tú aj chodím raidy, pokiaľ ide o shadow EQ, ktorý mám všetko som si kúpil za emblemy, ktoré som si poctivo nafarmil. Lenže pravda je v tom, že každý chce mať všetko bez toho aby niečo spravil a tu je "kameň úrazu".

V tom je "pes zakopaný" môžete mať dkp koľko si len domyslíte ale ak ten item nieje jednoducho pre "teba" tak na neho nemáš nárok - ho nedostaneš. Nechcem teraz ukazovať prstom ale mám pocit, že psycho sa snaží o to iste ako fexi... 10man raidy chodí ako prot a 25man ako arms (lebo chce 2H na pvp), pvp je jednoducho úplne iná sféra, ktorá nemá s dungami nič spoločné... a aj preto som za to, aby sa spravil pevný zoznam hráčov a ich talentov na raidy.

A pokiaľ ide o prijatie Fexiho do guildy, moje stanovisko je nezmenené... šancu by dostať mal, ale zase si kôli nezhodám medzi hráčmi nerozháram guildu... ak sa vyjadria ostatný hráči, že nebudú mať nič proti tomu aby som ho prijal tak ho prijmem... zatiaľ s ním problémy neboli... dám si ale pozor na to, aby problémy nevznikali.. ak vzniknú tak ich razantne porieším...
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

goard uz není Empty Re: goard uz není

Příspěvek  Fexi Fri Oct 22, 2010 10:15 pm

bhaale ten tvuj navrh se mi liby to ze by se to melo stanovit je svatá pravda protoze by to vyrazne pomohlo s rozdavanim lotuprotoze sem dal 900dkp za item na tanka o kterej sem se hadal s dpskem a za tu dobu co sem chodil s mysteriou raidy tak sem byl dps asi 2x ale zase nezapomen ze ja sem do pvp arms a 25many muzu chodit jen jednou tydne ale pvp se da jit kazdej den a lituju toho co sem napsal ale kdyz se splni to cos tady navrhoval tak bych byl velmi rad kdybych se dostal spet protoze by v tom bylo konecne jasno


omlouvam se za to ze sem rozhadal guldu a za to ze sem leavl guildu ale fakt sem byl celej ten tejden hodne mimo a byl bych fak velmi rad a kdyby se nic z toho nestalo ale bouzel cas se vratit neda a tak toho ted muzu uz jenom litovat a ja toho velmi lituju rotoze sem zazil jaky je to v mysterii a jaky je to kdyz ju leavnes protoze je to neco nesrovnatelnyho v mysterii zabijem vsechno a s worldem kdyz sem sel onyx tak by sme ju nedali ani ve 40 lidech protoze se dps nevyrovname ani blankovy s kazem a nonexem protoze tihle 3 maji vyssi dps nez celej world raid na onyx a jakt se za to omlouvam a lituju toho

Fexi

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 25. 06. 10
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

goard uz není Empty Re: goard uz není

Příspěvek  Fexi Fri Oct 22, 2010 10:21 pm

a navic potom co sem zazil raid kterej leaduje nonexist tak to se neda fakt nikde zazit to stejny ten spolek co se sejde na ts a keca ne o raidu ale o tom co se za ten tyden v jejich zivotech staloa nesouvisí to jen s wow

Fexi

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 25. 06. 10
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

goard uz není Empty Re: goard uz není

Příspěvek  Zephid Fri Oct 22, 2010 11:40 pm

Já jsem proti prijeti. Z prostého důvodu. A to za jakych okolnosti Fexi odešel z guildy. Rozhádal warriory v guilde kvůli DKP. Přitom v guilde není klassa, od ktere by byl pouze jeden zastupce. Cas od casu vzniknou vyhrocene situace, ale resit to tim ze leavne guildu a za 15minut je na worldu ke cteni, ze nabira do nove guildy, to je trochu dost. A když se ta guilda neuchytila (nevim, nezkoumal jsem) tak je najednou Mysteria dobra...To není zrovna ukazka loajality ke guilde, ale vypocitavost.
Zephid
Zephid

Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 17. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

goard uz není Empty Re: goard uz není

Příspěvek  DiskoStu Sat Oct 23, 2010 1:43 am

Je mi to líto, ale ztotožňuji se se Zephovým názorem ...
DiskoStu
DiskoStu

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 30. 05. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

goard uz není Empty Re: goard uz není

Příspěvek  Fexi Sat Oct 23, 2010 8:15 am

tu guildu zalozil goard a ja sem byl spoluzakladatel a leavl sem ju s nazorem ze az tam budou 80lvly na to aby xs dali chodit 10many na emblemy tak se vratim

Fexi

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 25. 06. 10
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

goard uz není Empty Re: goard uz není

Příspěvek  Zephid Sat Oct 23, 2010 10:13 am

Tak a teď jsi to sám řekl..."...tak se tam vrátím...". Nechci a nebudu podporovat lidi, co si chtějí u nás "přihřát polívčičku" - rozuměj nabrat emblemy, eq, atd. - a pak zmizet jinam...
Zephid
Zephid

Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 17. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

goard uz není Empty Re: goard uz není

Příspěvek  Fexi Sat Oct 23, 2010 10:31 am

jenze goard uz nehraje tak se asi tezko vratim k nemu do guildy

Fexi

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 25. 06. 10
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

goard uz není Empty Re: goard uz není

Příspěvek  DiskoStu Sat Oct 23, 2010 12:37 pm

Stejně nevíme, kdy to uděláš znovu ... Nehledě na to, že Goard se třeba stejně vrátí a ...
DiskoStu
DiskoStu

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 30. 05. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

goard uz není Empty Re: goard uz není

Příspěvek  Fexi Sat Oct 23, 2010 12:43 pm

za goarda hraju ja je na mym e-mailu a je muj kdyz ho bude ctit z5 tak mu ho vratim ale guildu uz nema protoze se rozpadla po tom co z ni goard odesel a sel do family of the horde a pak prestal hrat z me neznamych duvodu tak sem se chtel vratit do mysterie protze jenom tam sem se citil dobre

zepe ja hraju wow pro zabavu ne pro to abych byl lespsi nez ostatni a tak nepotrebuju mit ten nej eq co je

Fexi

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 25. 06. 10
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

goard uz není Empty Re: goard uz není

Příspěvek  Bhaal Sat Oct 23, 2010 1:44 pm

Je čas to nejako uzatvoriť... Na základe toho, že nie všetci členovia guildy súhlasia s tým, aby sme ťa prijali späť sa tvoja prihláška zamieta. Bol si jedným z nás, ale dobrovoľne si sa rozhodol nás opustiť. Prajem ti veľa šťastia vo virtuálnom, ale aj reálnom svete. Hoj a lovu zdar.


/Lock pls
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

goard uz není Empty Re: goard uz není

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru