Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deffinetely end..

5 posters

Goto down

Deffinetely end.. Empty Deffinetely end..

Příspěvek  Eluiniq Fri Oct 08, 2010 8:02 pm

Jak uz napovida titulek, tak na drahym koncim svoji shadow priestovskou cinnost:) Uz par mesicu hraji na twinstaru, kam me pritahl muj stary dobry pritel z CzechWoWu Silverpaw, kde jsem pomohl jeste dalsim par dobrym kamaradum rozjet novou PvE gildu, ktera je teprve v plenkach ale stala se takovou moji novou rodinnou.
(OT)Delam tu post officira, coz je vlastne funkce, co jsem delal i na drahym, nez jsem skoncil(pro zajimavost: nabor novych clenu do gildy, starani se o samotny chod gildy, bohuzel i RL a takove ty ostatni funkce)
Trochu me mrzi, ze tu koncim, nebot tu mam spoustu mych skvelych kamaradu a pratel, s nekterymi se znam uz z CW, nektere jsem poznal az tady, ale vsichni mi budete moc chybet:)
Dale, co se tyce spravovani fora - bavi me to, cokoliv, co budete potrebovat tak staci napsat PMkem nebo na skype: Eluiniq v nejhorsim fcb:Vítek Chaloupecký
Byla mi cest s Vami po boku raidovat a hrat!
Hex Da Voodoo, Mon!

PS:Byl by nekdo ochoten logovat mi ucet?.)

Eluiniq
Eluiniq
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 10. 04. 10
Age : 30
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Deffinetely end.. Empty Re: Deffinetely end..

Příspěvek  Vencor Fri Oct 08, 2010 8:14 pm

Ok...no..mej se tedy na Twinu dobre...(pokud to jde) pozdarvuj Silverpawa a popripade dalsi CWowaky...No nevim zda by se nekdo logoval Very Happy
Vencor
Vencor
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 17. 05. 10
Age : 29
Location : Nejdek

Návrat nahoru Goto down

Deffinetely end.. Empty Re: Deffinetely end..

Příspěvek  Bhaal Fri Oct 08, 2010 11:31 pm

čau čau, prajem ti veľa šťastia v reálnom a aj virtuálnom svete. Nech sa vašej guilde darí a príď sa pochváliť, keď dáte Licha Smile
Bhaal
Bhaal
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 253
Join date : 14. 04. 10
Age : 37
Location : Trebíšov

Návrat nahoru Goto down

Deffinetely end.. Empty Re: Deffinetely end..

Příspěvek  PhalanX Sun Oct 10, 2010 8:26 am

nech sa dari a neni nuda Smile ak sa chces postarat o log do hry aby ti nesmazli priesta apod tak staci napisat PM

PhalanX

Poèet pøíspìvkù : 72
Join date : 10. 04. 10
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Deffinetely end.. Empty Re: Deffinetely end..

Příspěvek  Fexi Mon Oct 11, 2010 9:39 pm

doufám že se ti tam bude líbyt že pudeš na Phobos za hordu a hodně často budeš reskillovat sokeca

Fexi

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 25. 06. 10
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Deffinetely end.. Empty Re: Deffinetely end..

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru