Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lovec a jeho sen

+4
DiskoStu
Vencor
Eluiniq
Moku
8 posters

Goto down

Lovec a jeho sen Empty Lovec a jeho sen

Příspěvek  Moku Sat Jun 26, 2010 12:35 am

[INFO: Toto je rozpravanie mojho expenia v case od 19.6.2010 - 26.6.2010. Cielom ziskat jeden s najlepsich a jedinych achievementov na servery CW.

Uvodom

Kto nevie o co mi tu pojde. Ludia s CW (czechwow) boli oboznameni stym ze idem si po First Realm Huntera na tento server. Hral som tam rok a 3/4 a zatu dobu som tam prezil vela veci.
Kedze tam otvorily NT nechcel som tento achievement nechat neakemu "noobovy" co tam hraje ani nie mesiac.

Moj ciel bol jasny ... First Realm Hunter.

Cize v tomto topicu napisem mojich 7 dny ako to prebiehalo, pridam par obrazkov co som prezil, koho som stretol co som sa dozvedel. Ludia s Drahyho asi nebudu mat paru o com hovorim, cize je to skor pre CWckarov. Ale kto si to precita budem len rad.

Som znamy gramatickymi chybami, takze toto nieje nic pre slabe zaludky.

Par ludi asi bude cakat vtipne podanie textu ako to umna byvavalo. No neviem ci ich nesklamem mne o to ani neide. Tak snad mi prepacia ked to nebude podla ich gusta.

(WAROVANIE: Autorske prava vyhradene!)

Edit: Vysvetlivky
* - Je tam link (obrazok). Nazov URL je rovnaky ako text, preto nevidno ze tam je link preto taketo oznacenie, aby bolo vidno kde je obrazova podoba.
Text - Predslov.
Text - Oboznamenie sa s menami, ktore vystupuju v clanku. Ludi ktorich nenavidim Smile
Text - Oboznamenie sa s menami, ktore vystupuju v clanku. Ludia ktori nieco premna znamenaju.


Naposledy upravil Moku dne Thu Apr 28, 2011 2:42 pm, celkově upraveno 3 krát

Moku

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 15. 04. 10
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Lovec a jeho sen Empty Re: Lovec a jeho sen

Příspěvek  Eluiniq Sat Jun 26, 2010 8:27 am

kedy to bude? som nadrženy Smile
Eluiniq
Eluiniq
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 10. 04. 10
Age : 30
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Lovec a jeho sen Empty Re: Lovec a jeho sen

Příspěvek  Moku Sat Jun 26, 2010 10:43 pm

Lovec a jeho sen Lovecden1
Den 1. - Nevitany host

Dlhy cas uplinul od posledneho loginu. Citatelia forumu na CW ma vykopli hned potom co som opat vyskocil na GMs. Aj ked sa to stalo uz davno, tak som si to zaslusil. Viem ze som urobil chybu no na druhej strane sa zato nehambim ze poviem co mam nasrdci, a nehram sa na "ritoleza" ako ostatny.
Nasli sa ti ktori ma odsudili na trest smrti, no nasli sa aj taky ktori mi povedali /respect. Bolo ich malo, ale stale sa nasli pri kazdej krize.


Nastal cas prist do hry. Sledujem ludi ako preberaju NT na LFG. Je tam povacsine spam o funkcnosty questov. "Funguje tento ...... ?", "Padol niekomu tento item.... ?". Kym pride zeppelin napisem na LFG aspon Hi all. Bol som zvedavy na reakcie. Hned prva odpoved prisla v anglickej vete, ktora v preklade znamenala nieco take "Mas tu drzost ukazovat tu svoju tvar?". Nenapisal to nikdo iny ako Setsu. Ked som sa opytal ci ma stym problem, tak nato som dostal odpoved od Haine: "ano mam".

Aby som priblizil kto je Setsu a Haine pre hracov Drahyho.

Setsu: Blood elf, Hunter. Patri k Elite Horda. Jedna s hunterov ktori ma velky skill. Bola to jedna s mojich dobych kamosiek. No bohuzial bola. Tak ako Haine aj jej to trochu preslo nad hlavu.

Haine: Blood elf, Rogue. Dalsia female playerka v real life. Predtym som ju poznal len ako kamoska Setsu. Nikdy nemala dobry EQ a preto sa vsade pchala. Ked odisla vacsina Elite Hordy s CW (Nicolas, Hortau, Necromaster, Holyx atd), tak si zalozila vlastnu raid skupinu. Samozrejme ze jej to zacalo hrat do kariet a tym padom si ziskala Hordakov bez EQ. Elite Hordu odsudila stym ze sme utiekly lebo nebol NT a mala ciastka snas len kritizovala a nepomaha GMs. Jej stupla slava do hlavy a zacala sa spravat ako egoista. Do toho bohuzial zatiahla aj Setsu.


Naspet k pribehu. Po tomto precitani na LFG som rozmyslal. "Ma to vobec zmyzel expit ked tu budem citat anti-moku odpovede na lfg?" Ale zmyzel to malo, lebo uz predtym som si povedal, ze ten Achievement "ukradnem" ludom, ktorim narastol nos! Taka mala pomsta Smile.
Server pada a pada. Neustale. GM zacali zistovat kde je prva chyba. PETs! Hunter, Warlock, Mage. Kto ide s petom na lod/zepplin, tak server hned padne. GMs to "opravily" tak ze zrusily prepravu na NT a nahradily to zobratim questy ktori vas portol na ciel cesty. No vtedy nevedeli ze este bude vacsi problem.
Nepocitali stym ze na zmazanych lodiach a zeppelinoch budu ludia ktori sa tam zasekli pocas loadingu a nasledovneho padu servera. A tak to aj dopadlo ze jeden Warlock ostal na alianskej lodi a neustale sa chcel lognut do hry. Login do hry znamenal *len jedno*. No on to nevedel a stale sa logoval. Okolo 02:00 na druhy den rano prisiel GM Lonewolf a nalogoval sa na tohto hraca a preteleportoval ho. Server bol vtedy pre vsetkych zavrety cca asi 15-20 minut.
Problemi pokracovali aj na druhy den, kym GM vsetkych "nezachranily" stychto stratenych lodi.
U aliancii uz mal paladin lvl 73-74. Pocas dna padol First Herbalism a taktiez aj Skinner. Skinner bol u hordy ziskal ho druid Moula.

Perlicky: Pocas mojho prveho dna sa tam necakane zacali objavovat zname tvare. Prvym bol Sorgblade, ktoreho som videl ako prisiel login. Hned co som mu napisal co tu robi, tak som dostal partu od Ricarda...... Rozmyslam kto to je sakra, neake zname meno. Niekto od FM (Free Masons) urcite.... Dal som accept a hned som si spomenul ze to bol *Ashenov alt*. V parte vidim Sorga a Thorgash (tak sa pise jeho meno? :DD). Uplne som bol prekvapeni stoho co tu oni robia. Pekne prekvapenie a potesenie Smile.
Vtedy som aj definitivne leavol FM, ktora sa uz rozpadavala viac ako polrok a prestupil som k Sorgovej uteceneckej guilde. V ktorej som bol stale sam online! Very Happy.
Dalsi login ktori ma prekvapil bol *tento*. No nebol to bhaal ale jeho brat Very Happy:D.

PS: Predtym ako som este bol v FM pozeral som si kto tam vlastne ostal stych co hraju na cw, no nebol tam nikdo. Ale pobavil som sa natom ked som si precital *Bombov Note*. Niekto s oficierov, ktori tam mal este prava mi cital s duse ked to pisal Smile....

Toto bol moj prvy den na staro-novom servery. Dal som lvl 71 a mal som stoho dobry pocit.


Naposledy upravil Moku dne Fri Jul 09, 2010 11:48 pm, celkově upraveno 1 krát

Moku

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 15. 04. 10
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Lovec a jeho sen Empty Re: Lovec a jeho sen

Příspěvek  Moku Sun Jun 27, 2010 11:56 pm

Lovec a jeho sen Lovecden2

Den2. - Spravodlivost neexistuje

Ked som siel spat po prvom dni bolo asi tak 03:40. Vonku uz zacina pomali svitat. Ja som rozmyslal ci sa to da vobec stihnut. Nezabijem stym len cas?

Nastal novy den. Je nedela a ja si musim urobit nieco na obed lebo tu skapem od hladu. Mam stoho dilemu. "Budem robit polievku a nebudem stihat s expami". Bol som tym posadnuti, kazda minuta je draha. Vsetko som v pohode stihal a tak expim. Co som necakal je to ze server zacal opat nesutale padat. Ludia ktori ostali na lodiach boli od teleportovani, cize sa nevedelo prist nato co to je.Po necelej polhodinke GMs prisli na dalsiu zasadnu chybu.
"Pets nemozu ist do vody!". Keby som siel v tej chvili s petom pod vodu server je out. Na neaku hodinku sa to ustalilo hunteri si dali povedat. No na LFG to zacinalo vriet. Kazdy online hunter bol pre nich ako bacil. GMs uz den predtym urobily to, ze ked hunter alebo lock nastupil na mounta zmyzol mu pet a trebalo opatovne vyvolanie. Mne to az tak nevadilo, no lockovia mali nato iny nazor.

Okolo obeda GMs dava restart s velmi *vtipnym dovodom*, ktori bol bohuzial aj realni. Raptory mali 200hp / lvl 80 / dmg za 2-3.5k... Trochu som sa nadtym zamyslel. Je to len v durodari a toto mangos team neurobil, ale neaky GM. Napadli ma dve dovody:
1.) GM chceli nacapat hordaka ako nanych expi lebo boli zanych XP sice len 700, ale 200hp dat dole nieje problem, aj ked 90% hitov pojde na miss. Xp skoro zadarmo.
2.) Pripadne neaky GM tam chcel aj expit, pripadne neaky hrac od ali.

Toto ma napadlo hned. Dufam ze som sa mylil, a bol to len zly vtip.

Den bezal ako voda a vecer to prislo. Rorok *Real First 80!*. Tento hrac zacal expit v sobotu rano o 04:00 a skoncil v nedelu pred 22:00.. Cize vyexpil to za 42hodin. No presnejsie za 38 hodin, tie 4 hodiny mal spanok. Prve reakcie hracov boli take ze je to magor, zavyslak, bez zivota. Ja som ho bral ako normalneho hraca. Ti ludia nevedia co je on zac. Co ked ma zlomene nohy a nemoze ist nikam? Tak hraje wow aspom ma motivaciu. Ja som tiez sedel cely vikend u wow, pocasie nebolo nic extra a kamos s ktorym chodim na pivo nebol doma tak som hral, co mam pozerat na stenu? To isto mohlo byt aj u neho. Je to len zavist ludi. Ohovorali ho este niekolko dni potom, je to smutne.

Rorok - Prva 80ka, prvy paladin, prvy human na serveri. Tymto si on ziskal fanusikov aj nepriatelov. Nepoznam ho vobec, stoho co som cital na forume usudzujem ze chlapik si siel za svojim cielom za kazdu cenu. Myslim si ze v Bg 80 bude on ako hlavny ciel pre hordu. Viete preco Very Happy.

Este ked sa vratim medzi dnom 1 a 2 niekedy nadranom GMs prisli nato ako to ze ma Rorok lvl 75 tak rychlo. Prisli nato ze killoval crepe v Howling fjord, ktore mali nastaveni o polovicu mensi respawn. Teda namiesto 10 min mali 5 min. Viete co sa stalo potom? Nestalo sa nic. GM opravily respawn a tohto hraca nechali tak.
Za trest by som mu dal o 1-2 leveli menej, pretoze o tom bugu vedel.

GMs sa zase vyfarbily v mojich ociach ako vzdy. Taky je tento svet - spravodlivost neexistuje.

Moku

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 15. 04. 10
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Lovec a jeho sen Empty Re: Lovec a jeho sen

Příspěvek  Vencor Mon Jun 28, 2010 9:19 pm

jn s timhle me Gm na CW srali a budou srat...nwm zda se na nej vyprdli aby zase se s tim nepatlali nejakou dobu nebo jen proto ze je od aliance...i znamosti s Gm maji co dosebe...tedy pokud mel
Vencor
Vencor
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 17. 05. 10
Age : 29
Location : Nejdek

Návrat nahoru Goto down

Lovec a jeho sen Empty Re: Lovec a jeho sen

Příspěvek  Moku Thu Jul 01, 2010 12:32 am

Lovec a jeho sen Lovec3

Den 3. - Pred polnocou

Poviem vam pravdu. Neviem s akeho dovodu s tohto dna cislo 3 (tj. pondelok), som neurobil ani jeden screen pocas dna. Tento den je sturcni. A nepohnevajte sa, ale pridal som tam nieco s Nedele, naco som zabudol Sad. Tak to napisem do tohto dna.

Prisiel pondelok. Zobudzam sa stym ze je zaciatok tyzdna. To znamena ze ludia idu do prace, ziaci do skoly. Mozem expit - urobit si naskok. Prichod do hry ma trochu zarazil. Ludia, ktori su premna najacsia konkurencia su online este skor ako ja. Trochu som dostal nervy, ale zaroven aj opadli ked som videl ze leveli maju take ako po polnoci. "uff".... Ide sa expit.
Na mape vidim cervenu bodku, alik sa obsmieta okolo. Hned si doplnam hp aby sa mi nestalo osudnim to co sa stalo vcera, co som zabudol napisat Smile. Nastasie tento alik len vykopal saronide a hned odisiel. Bol to paladin ten by ma zlozil hned.
-----
Aby som sa vratil k tej vcerajsej veci. Alik - warrior, dwarf lvl 70, meno neviem, ako to bolo (znelo Rusky). Zautocil hned ked som mal na sebe tu najvacsiu skupinu creep. Najpv som myslel ze to bude v pohode, ze ma necha lebo som bol o 2 leveli vacsi, no on hned 3x1k dmg. Lezim mrtvy.... Srdce mi busi ako sialene, tak ako pri kazdej mojej smrti. Poklopkavam si po myske, lebo neviem co mam robit s prstami od nervov a rychlo bezim k telu. Chcem skusit pomstu, bude mat malo HP urcite. No nervy mam na kraji ako vzdy.
Pridem tam akurat dokilloval creepe, ktore ostali po mojej smrti a bezal do kopca. Mal nieco medzi 5-6K hp. Rychlo sa resnem a strielam, bezal kumne no pri 20% hp dostal Kill shot za 4K. Padol a lezi na zemi.... Hovorim si: " Na ty k***t vyj****y alicky"... Dal som mu /rude lebo stale tam lezal a nedal release a vklude som sa doplnil. Lezal tam asi 30secund az potom ostala len mrtvola. Pripravoval som sa na jeho uder. Bude to tazke warrior ma velky armor rychlo ma zabije. Neustale sledujem mapu kde bude cervena bodka. No telo zmyzlo a nic som na mape nevidel. "sakra".
Nastupujem na mounta a pozeram sa okolo, no nic nevidno. Tak som sa vratil ku creepam.

Tolko edit co som zabudol napisat k dnu 2.
-----
Paladin odchadza prec ja si idem v pokoji dalej expit. Pri prichode vecera mi vo friend liste zasvietilo meno
Brannigan. Hned sa mu vyhrazam, ze vsetko poviem Cooperovy. Oni si totiz dali slub ze nebudu hrat WoWko, a branni to porusil. Odpisal mi ze prave Cooper ho tu zavolal, ze budu expit Very Happy.

Brannigan: Blood Elf, Priest. Clovek, ktori vedel o com je komunita. Chapal ma preco som napisal tie veci na forum a stal pri mne, ako jediny. Spoznal som ho este ked som expil. Ked sme boli lamy Very Happy. Clovek, ktori ma udrzal zit na CW. Jedinu vec, ktoru som nenavidel bola to ze stale ostal v guilde AR!

Cooper: Blood Elf, Rogue. Tak Cooper je znama legenda. Popri Sorgbladovi a Metromanovi nemohol chybat on ako druhy rogue v raide. Lutujem ze som ho moc nepoznal. Ale vela ludi ho spoznalo vdaka *"teplakom"*. Toto si ludia mohli precitam v Bulvari cislo 2 Smile. Dost ich to pobavilo, a videl som nie raz ze si stoho robili prdel v SC pred nim Very Happy.

Po tom co som dokecal s brannigam sa zacalo na LFG objavovat meno Seth (o nom poviem na buduce). Smial som sa ako vzdy co tam pise za hluposti Very Happy
Pred polnocou mi brannigan napisal meno hraca, ktoreho stretol v Boreal. Meno, ktore mi zmenilo zivot na WoWku, na to po com som vzdy tuzil. Smile

Prichadza legenda hordy ...Pokracovanie nabuduce.

Moku

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 15. 04. 10
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Lovec a jeho sen Empty Re: Lovec a jeho sen

Příspěvek  Moku Sat Jul 17, 2010 10:51 pm

Lovec a jeho sen Lovecden4

Den 4 - Legenda

Asi na zaciatok sa ospravedlnujem ze to tak neskoro davam, ja neviem preco ale nechce sa mi to pisat Very Happy.. ja musim mat nato chud, a tak ako nehram teraz vobec wow, tak sa mi ani pisat nechce. Ale dokoncim to len to bude trvat. Ide o to ze ako si ani nemam cas.....

Kratko pred polnocou a po nej sa zacala umna ta prava euforia na wowku. v Boreal bol premna online pravy hrdina cw, legenda. Legenda menom BEO. Nemohol som uverit vlastnym ociam ked mi to Brannigan napisal. "On sa vratil na cw s offiku? :O" ... no nedalo mi to mu hned napisat.

Beo: Tauren, Shaman. Hrac, ktori urobil revoluciu raidovania na horde. Clovek, ktori nerobil raidy pre kamaratov, ale pre komunitu! Toto je premna clovek, ktori ma umna takyto titul. Bez neho by som chodil v posratej T4. No on ma zachranil ked zalozil raid skupinu a zobral ma. Aj napriek tomu ze som bol lama hunter.
O to viac ma zamrzelo ked s raidovanym skoncim po navrate Holyxa ( a poviem vam pravdu, beo dostal odomna PM kde som mu hovoril ze Holyx znici jeho skupinu... Ked beo skoncil vynil som holyxa ale nikdy nie verejne. Co sa stalo po tom vie kazdy (DYWM). Ale legenda je legenda a ta zije vacne Smile


O necelu chvilu prisiel online opat Sorgblad. Nedalo mi to a hned som mu vykecal kto je online. On ma vsak znicil lebo sam Beo ho volal online Very Happy.. Nechapal som. Very Happy.. No co bolo krajsie sorg povedal ze je online taktiez aj Narja. To bol premna dalsi sok. "Vracaju sa vsetci na CW?" - to som si hovoril.

Narja: Blood Elf, Mage. Vela o nom neviem. Nepoznal som ho skoro vobec. Len obcas s raidov a ked sedel v SC. Ale jednou vecou bol fakt vynimocni... Najkrajsia elfka na servery aka kedy bola. Kazdy to vzdy hovoril a starsi hraci, ktori hraju doteraz to aj hovoria. Fakt uzastna blondina, vtedy jedina na servery ktora takto vyzerala Very Happy.

Sorg mi potom vravel ze chce ist pozriet do UK ako to tam vyzera. Chcel urobit partu beo, on, chcel tam mna este ale nebol tank a to bol problem, preto sa ani nikam neislo.

Kedze bola neskora noc, teda uz skor rano na lfg uz bola dost nuda. Jediny kto tam recnil bol seth a jeho blaboli. Siel som spat.

Seth: Blood Elf, Mage. Kde mam zacat? Very Happy. Meno seth mohla byt tiez legenda. Jeho svetla stranka je len ta ze naozaj jeden s mala hracov co vie hrat wow. No vacsia cast jeho stranky je tmava. Viete co to je vysoke ego a samochvala? Budte snim hodinu v kontakte uvide. Poviem priklad: "Ja som bol najlepsi tankom na tomto servery.. nikdo nevie tankovat ako ja do dnes, vobec nikdo", "som najlepsie mage na servery, taky kukysek je lama a u ali som dal kazdeho", viete si to zivo predstavit ze?... Fakt su veci, ktore nemam rad a jedna snich je samochvala. Takych ludi by som vesal na lano. Jedna vec je ked sa chvalim a mam nato, no druha ked sa chvalim a su to len reci. Sice vedel pvp no nevedel ho zase az tak zeby mohol o sebe vraviet ze je kral. O Sethovy by sa dal pisat roman cize koncim Very Happy.. mate asi obraz co to je za cloveka.

Zobudim sa fajne ide sa expit. V tento 4 den to somnou vyzeralo *takto*. Lvl 74 do vecera 75. Super. Vcelku kludny den. GM opravovali co to slo a ja som len expil a expil. Na lfg klasika po cely den obcas neaky ulet. *Nereus na lfg* ma stale pobavy jeho klasickym humorom (o nom vam poviem v dalsom dni).
O necelu polhodinku druhy First in realm v urcitej class/race, Tento krat *Human*. Ako inak bol to paladin preto 4 dni a ma to.

Tu este mozem ukazat ako vyzeral stav 73-79 u hordy - *Click*
Ako vidno bol som pekne v predu co sa tykalo mojich cielov. First Hunta som viedol o 2 leveli, a na Trolla ako vidno nemal nikdo este. Cize pekne povzbudenie.

Pri prichode vecera som zacal pisat Ristanovy (palach u hordy, ktory mal najvacsi lvl). Bol prave v IC a expil. Povedal som mu ze nech ide expit na tie vtaky do Ymirhaimu. Povedal ze sa tam pojde pozriet. Co ma vsak prekvapilo bola jeho odpoved. "Tu su undead vtaky co maju 12k HP" :O........ Hned som letel do DB pozriet ci to je pravda. Vtedy umna skoncil pekny den. Nervy a nervy.
Som si zacal hovorit, "co tu sakra robim, gm su blby ako vzdy boli"..... Neako som to predychal a potom prisiel GM do hry. Hned som ho poziadal aby sa mi ozval. Povedal som mu aka je vec on ju opravil. Vtedy sa mi neskutocne ulavilo na dusi.

Bola uz noc a chylil sa dalsi den.... no to som vsak netusil aka bude chyba ostavat online.

Pokracovanie nabuduce.

Moku

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 15. 04. 10
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Lovec a jeho sen Empty Re: Lovec a jeho sen

Příspěvek  Vencor Sun Jul 18, 2010 12:45 pm

poslys to mas jeste furt chut expit?ja jen ze jsem uz videl trolla huntera 80 na CW webu..mozna jsi to ted sam psal ..sry..asi jsem to prehlidl.Jinak co jsem videl tak na CW je asi 40x 80lvl...o raidech nic nevim ale maji moznost jit UP,AK:TOK,DTK + nexus a UK...aspon o tehle dungach vim...ale zase jak je to z jejich funkcnosti ze?

Mozna se tam nekdy podivam a pro moji zvedavost vyexpim 80 i bez Realm first Smile
Vencor
Vencor
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 17. 05. 10
Age : 29
Location : Nejdek

Návrat nahoru Goto down

Lovec a jeho sen Empty Re: Lovec a jeho sen

Příspěvek  Moku Sun Jul 18, 2010 1:47 pm

Vencor napsal:poslys to mas jeste furt chut expit?ja jen ze jsem uz videl trolla huntera 80 na CW webu..mozna jsi to ted sam psal ..sry..asi jsem to prehlidl.Jinak co jsem videl tak na CW je asi 40x 80lvl...o raidech nic nevim ale maji moznost jit UP,AK:TOK,DTK + nexus a UK...aspon o tehle dungach vim...ale zase jak je to z jejich funkcnosti ze?

Mozna se tam nekdy podivam a pro moji zvedavost vyexpim 80 i bez Realm first Smile

No vencor ty asi niesi v obraze ze? Very Happy.. ja som hovoril v guilde ze kym nebudem mat lvl 80 tak toto nebudem pisat. Cize chapes? Very Happy

Ako ja mam teraz pocit ze ma mas za neaku lamu co hraje tyzden wow, ze neviem ake leveli su na CW nepoznam forum... pritom som na forume mozno castejsie ako ty kedze sa tam staram o topic... ale to nic. Budem to brat s rezervou-

Moku

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 15. 04. 10
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Lovec a jeho sen Empty Re: Lovec a jeho sen

Příspěvek  Vencor Sun Jul 18, 2010 6:15 pm

jj uz chapu..dobry klid uz...´

nemyslim si ze si lama ani ne jak to s 80lvla raidama s dungy..ja to jsem postnul pro mensi info pro ostatni zda tam mam jit taky tedy udelat 80 jestli to bude vubec mit cenu kdyz tam funkcnost bude mala a server by padal jako minule........

ale radsi uz ticho--- pls Very Happy
Vencor
Vencor
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 17. 05. 10
Age : 29
Location : Nejdek

Návrat nahoru Goto down

Lovec a jeho sen Empty Re: Lovec a jeho sen

Příspěvek  Moku Sun Jul 18, 2010 9:28 pm

Vencor napsal:jj uz chapu..dobry klid uz...´

nemyslim si ze si lama ani ne jak to s 80lvla raidama s dungy..ja to jsem postnul pro mensi info pro ostatni zda tam mam jit taky tedy udelat 80 jestli to bude vubec mit cenu kdyz tam funkcnost bude mala a server by padal jako minule........

ale radsi uz ticho--- pls Very Happy

... No vies Vencor. Sice nieje CW bohvie co .. nieje to blizlike ako ma byt, ale je na lepsej urovny ako Drahy. Tam aspom maju otvorene dungy co o Drahym sa neda povedat, ked je to lama.... Ale to je jedno. Smile.. Ja wow nehram, prestalo ma to bavit, ( a nie nehram ani na cw keby to nekoho zaujimalo)... prestalo ma to bavit lebo mam nato dovody.. ake su to dovody to nepoviem lebo to by bol flame ako prasa.... ale to je jedno toto topic o mojom expeni za 7dny.

Moku

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 15. 04. 10
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Lovec a jeho sen Empty Re: Lovec a jeho sen

Příspěvek  Vencor Sun Jul 18, 2010 10:36 pm

ok ok
Vencor
Vencor
Veteran
Veteran

Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 17. 05. 10
Age : 29
Location : Nejdek

Návrat nahoru Goto down

Lovec a jeho sen Empty Re: Lovec a jeho sen

Příspěvek  DiskoStu Mon Jul 19, 2010 12:08 am

Moku napsal: prestalo ma to bavit lebo mam nato dovody.. ake su to dovody to nepoviem lebo to by bol flame ako prasa....

Sorry za ty shouldery :-D
DiskoStu
DiskoStu

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 30. 05. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Lovec a jeho sen Empty Re: Lovec a jeho sen

Příspěvek  Moku Tue Aug 17, 2010 5:48 pm

INFO: Zatial bez obrazkov a bez charakteristiky neakeho hraca. Obrazky budu pridane ako som uz hore pisal, ked budem mat cas. Mam ich stale v PC takze budu tu urcite, mozno na konci pribehu ich nahodim. Zatial tu mate Day 5 s nazvom Kriza

Den 5. - Kriza

Zacina sa polnoc tym padom aj 5 den mojho expenia. Ako vzdy pokracujem tam kde som bol. Sholazar basin. Co raz viac a viac sa tam zacinaju objavovat hraci. Ci uz od Hordy alebo od aliencie je ich pomerne rovnako. Stale vsak odisly. Malo kto vedel ze je tam powerleveling a vacsina hracov ajtak robila vtedy este nefunkcne questy.

Avsak stalo sa to co som necakal. Nabehol tam paladin a rozekal ma, tkz obsadil mi miesto (aj ked on, kedze nema peta, mohol killovat len 1/4 tych creep). Dal som release pri mrtvole a opat. Boom! Som dead.... Pomali ale isto mi stupal tlak, kedze ja nenavidim PvP.

Rozmyslal som: "co teraz? Kam pojdem expit tu sa to neda a cas sa krati". Rozhodol som ze sa prejdem do IC k Ymirheimu ako to tam vyzera. Kedze som mal este len 75 lvl nebolo to take lahke sa tam dostat. Hned ako sa zacina prva oblast undead som neako prebehol, len co som skocil prec od tej oblasti dole uz namna cakal undead (4 ruky undead co bol kedysi guard v UC) a chytil ma do pasce. Umrel som. Release u spirita a dalsia sanca.

"Staci prebehnut cez dolinu a vystupit na kopec, nic tazke". Hovorim si. No behal som od spirita este 4x kym som dosiel po chodnik do Ymirheim ktori je pod kopcom + 2x dead kym som vystupil do mesta.

Som tam a ide sa nato. Gm vraveli ze opravily HP undead vtakov, na co som sa tesil ako ich budem davat.
Mura som vystrelil k prvemu krdlu vtakov. Muro vdaka T5 eq bonusu prezil, cize som ich dorazil pomocov FD+volley. To co som videl ma skoro prinutilo otvorit okno a vyhodit cely stolik aj s pc von.

Odpoved GM poobede: Gm opravil HP s 12k na 6k, no tym padom vymazali XP lebo to je vraj "non blizz" ked je na servery tolko malo hracov. Co vam k tomu poviem? Ja som tu skoro skolaboval.

Po 15 minut som to neako predychal a isiel naspet do Sholazar no stale tam vystrajal Paladin. Myslel som v tej chvili ze som skoncil s Xpenim a nebudem First Hunter ale len First Troll. Vybral som sa teda objavid dalsich litakov. Na LFG som sa postazoval na GM co robia za sprostosti. Nato hned museli reagovat nase dve husičky Setsu a Haine ze mam smolu, ze sa nemam stazovat a bla bla bla..

Siel som spat s nervami, ktore uz ani niesu pomali zdrave. Ked som sa zobudil vratil som sa do sholazar a nebol tam nikdo tak som pokracoval v expeni. Dal som lvl 76 ale dlho som sa tam neohrial. Poobede sa vratil paladin a ja som opat dostal kill.
Utiekol som do Grizzli hills. Zaciatok vecera sa niesol v znemani questov, ktore ma prekvapili. Robil som questy ktore na Drahym nefunguju a to sa mi velmi zapacilo. Videl som ze som stratovi na xp a pomali som sa lucil s jednym s First Hunter. No do neskorej noci sa dalej expilo a stale tam bola nadej mat First Trolla.

Hurra na Questy! Je to posledna nadej Smile

Moku

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 15. 04. 10
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Lovec a jeho sen Empty Re: Lovec a jeho sen

Příspěvek  Moku Mon Sep 13, 2010 10:37 pm

INFO: Zatial bez obrazkov a bez charakteristiky neakeho hraca. Obrazky budu pridane ako som uz hore pisal, ked budem mat cas. Mam ich stale v PC takze budu tu urcite, mozno na konci pribehu ich nahodim. Zatial tu mate Day 6 s nazvom Kridla

Den 6 - Kridla

Bol este den 5 a ja som nieco pred 23:00 dosiahol vdaka questom lvl 77. Vysnivani lvl 77! Pre kazdeho expaciaheho hraca na NT. Konecne to prislo! Northrendsky sneh z kridel mojho Albino draka bol opraseni a mohol som sa vydat za dalsim dobrodruzstom.

Prvy vylet s Dalaranu. Smer - Explore NT. Cestujem s mojim mountom ponad Howling Fjord a pomali dostavam xp za odhalenie mapy. Zacinam si uzivat volnost a ako keby som zabudol na expenie a zabavam sa na kazdom kroku. Fjord je odhlaeni, Icecrown, Dragon a Zuldrak tiez. Ostava mi uz len Wintergrasp, Sholazar a Boreal. Idem log out pozriet sa, ako su natom Alicky huntery. Ziadny nebol online co ma velmi potesilo. Relog naspet a idem dalej Explorerovat.

Moj sen dostava dalsi zivot a budem bojovat dokonca.

Letim ponad Wintergrasp. Xp snad dostavam zanic. Neverim vlastnym ociam.10k Xp som dostal len za explore. Doletel som do Boreal Tundry kde si davam pauzu, a vyskusam si ako funguje questy po 6 dnoch nasadenia NT. Jedne fungovali a jedne nie. Stretaval som tu samich novacikov, ktorich som v zivode nevidel. Dosiel som nato ze Boreal je stale nefunkcni a nema to velku cenu stracat tu cas. Este stale nemam achievement za Explore NT. Ostava mi posledna mapa. Mapa kde expim - Sholazar Basin.

Kratko Po 00:13 (6. Den) dostavam konecne na CW World Explore. Vycaril sa mi usmev na tvari. Tolko som cakal na tuto chvilu a mam to! Nieco okolo 00:30 idem spat stym ze rano sa ide expit. Nenecham najcenejsie achievementy lamam co si to nezaslusia!

Je rano 6. dna. Vela hracov ma lvl nad 75+ a preto sa ich vela hrnie do sholazar basin, aj napriek tomu ze tu vela questov nefunguje. Pri nalogovani som zistil ze moje miesto na expenie je obsadene tak som sa vydal opat do Grizzli hills trochu poquestovat. Co ma velmi prekvapilo stale som dostaval xp za explore. Za takzvane "mini oblasti", ktore niesu v achievemente. Som len rad, xp mi predsa treba.

Pred obedom som sa vratil naspet do sholazar, kde konecne nebol nikdo a ja som sa mohol zacat venova xpeniu.
Nieco po 12:00 hodinu konecne Horda mala prveho lvl 80. Bol to Paladin Ristan, ktori hned dostal First Blood Elf.
O 2 hodiny neskor opat dalsi Realm First. Tentokrat to bol hrac Rorok v Blacksmithingu.

Vecer kratko pred 23:00 horda dostala prvy dvojity Real First. Ziskal ho Apple za First shamana a taurena. Apple mi casto skakat do cesty expenia. Rozbehol sa ako voda tak ako ja za cielom Smile.

Cely den bezal ako voda. Ja som si zazlusil od kamarata Tuzgy pomenovanie: Moku cvoku. Very Happy ... Preto ako xpin. Do vecera som mal uz lvl 79 co ma velmi potesilo. Mal som naskok uz 4 lvl od duheho najlepsie huntera.

No ale to uz sa chystala polnoc a snim necakani den, ktori mi skoro prekazil moj plan. Smile.



Naposledy upravil Moku dne Thu Apr 28, 2011 3:09 pm, celkově upraveno 2 krát

Moku

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 15. 04. 10
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Lovec a jeho sen Empty Re: Lovec a jeho sen

Příspěvek  Moku Mon Sep 13, 2010 11:45 pm

NFO: Zatial bez obrazkov a bez charakteristiky neakeho hraca. Obrazky budu pridane ako som uz hore pisal, ked budem mat cas. Mam ich stale v PC takze budu tu urcite, mozno na konci pribehu ich nahodim. Zatial tu mate Day 7 s nazvom Sen

Den 7 - Sen

Prva cesta v tento 7. den ma zaviedla do OG za trenerom, ktori mi klasicky dal nove spelly za nekrestanske peniaze. Pobehal som si po OG, prezrel som si aukciu ako su natom ceny. No cas je neuprostni a preto musim ist. Ciel je nadosah a preto som tu aby som ho splnil. Nevykaslal som sa na guildovne raidy v Mysterii prenic zanic. Ciel som mal od zaciatku a ten som chcel dokoncit za kazdu cenu.

Vraciam sa do sholazar basin kde som namiesto expenia zamieril na questy. Vyskusam to, uvidim. Po 01:00 som sa vratil na draticne miesto a expil. Tu uz na LFG dalsi hrac ukazoval ziskani Achievement - Scarab Lord. Velmi ma to stvalo ze ho nebudem moct mat. Uz nikdy ho nebudem mat.

Budicek a ide sa nato! 2 lvl do konca. Pri expeni si pozeram moj Quest log a zistujem ze v Zuldraku mam Quest na Achievement. Je to quest v Arene podobni tomu ako je v OL v nagrande. Tak som poziadial Ristana (First Blood Elf) ci by nemal zaujem mi stymto questom pomoct. Povedal Ano, takze moja cesta viedla do Zuldraku.
Tento quest som nerobil este a o to viac ma zaujal aky bude. Pamatam si ako som robil prvykrat quest v Nagrande spolu s Imrael. Dostal som velmi vela xp za tuto arenu a veril som ze aj v Zuldraku to takto bude.

Quest som zacal a za prvych dvoch killnutych som mal 0 xp. Trochu mi zacalo buchat srdce od nervou co sa to deje? Kde su xp?... Po zabity dalsieho som sa opytal Ristana na xp. Ten mi odpovedal ze GM toto neopravil. Do mna vtej chvili vstupilo asi 100 demonov a myslel som ze otvorim okno, a cely stolik vyleti nim von...

Po upokojeni som sa vratil na tradicne miesto a pokracoval. Pred 13:00 prisiel GM na LFG a tradicne zacal obvynovat hordu. Aj ked tentokrat mal aj dovod.
Vec bola takato, ze v Dalarane NPC ktory predava Mounty predaval vsetky mounty. Cize Hordak si mohol kupit Alicke mounty a aj svoje, a naopak Alici si mohly kupit Hordacke... Gm den predtym nato upozornovali hracou aby to nekupovali lebo nemaju cas sa ktomu dostat a napravit to. Varovali hracov ze budu zato niest nasledky.
Teraz GM ukazal ze Horda "vyhrava" v kupovani bugnutych mountov v pomere 24:9 oproti alikom.

Pritom ma napadla otazka. Preco su GM stale takyto a nepriznaju si chybu? Toho NPC mali jednoducho preniest na nedostupne miesto a bol by pokoj. Oni ho vsak nechali tam kde je a nedali ziadne varovanie na web alebo priamo na message of the day na LFG. Decka, ktore chodia vecer hrat nevedia co pisal GM poobede.
Potom ze preco je Horda taka aka je? Odpoved je jednoducha: Pretoze hordaci niesu nolifery ako alici, ktori nonstop sedia pri wow a sleduju co sa deje na LFG Wink .

Den pokracoval klasicky expenim. Pobavil som sa na Krokovy ktory expil v alickej dedine a nevedel o tom Very Happy... Niekedy cca okolo 16:30 som siel zahliatol online Beo. Hned som mu pisal ze chcem fotku s legendou. Neodmietol a tak som sa vydal hned zanim. Jeho klasicky EQ ktory mal este scias Raidov sa nezmenil. Jednoducho som musel mat tuto pamiatku Smile.

Blizila sa 18 hodina a moj XP bar sa blizil ku uplne koncu. Neustale som sa pozeral na xp bar s mysou ci to je pravda. Budem naozaj prvy?

18:38:51 - Moje srdce sa zastavilo na jednu sekundu a videl som ten najkrajsi pohlad pre hraca Wow. Som prvy. Real First Hunter / Troll.

Dlhych 7 dni som cakal na tuto chvilu. Prekonal som vseliake prekazky. Zazil som srandu aj nervy, ale teraz to uz mam a nezobere mi to nikto. Klasicky ako pri kazdom realme na LFG nastal spam "CG". Ziadne negativne blahozelania co ma potesilo.
Kedze som chcel vediet ako budu nato reagovat aj Alici. Predtym ako som dovrsil lvl som nalogoval na druhom acc alicky char a cakal som. Tam to vsak bolo nieco ine. Mason a Melouns ani nevedeli ze opat hrajem. Ale aj tu to celkom dobre dopadlo.

---------------------------------------
To co sa zacalo diat po par dnoch od tejto udalosti som necakal. Zacal som kaslatna Drahyho a hral som na CW. Sice nie aktivne ale chodim som tam castejsie. Achievementy su jednoducho premna droga. To co som vsetko dosiahol na CW ma vracalo naspet. Neuveri mi nikdo, ale sralo ma to pekne ze ma nebavy hrat na Drahym. Goldy a Achiementy ma vtejto chvili premohly oproti kamaratom..... No ale aj tato era sa skoncila a vratil som sa naspet na Drahyho.
---------------------------------------
Pretoze toto je posledni diel tak 2 screene tu hodim s konca.
*Achiemeventy*
*Charakter*

Sice lovec davno stratil nadej na lepsi zivot, ale aj napriek tomu dosiahol svoj ciel. A ten ciel je byt jeden s najlepsich.

Koniec.

Moku

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 15. 04. 10
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Lovec a jeho sen Empty Re: Lovec a jeho sen

Příspěvek  Nonexist Tue Sep 14, 2010 12:14 am

Moc pekne napsane, mas ode me pochvalu, jen jsem nepochopil to co jsi psal, jestli budes dal hrat na czwow a nebo jdes nazpet na drahy ?
Nonexist
Nonexist
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 12. 04. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Lovec a jeho sen Empty Re: Lovec a jeho sen

Příspěvek  Moku Tue Sep 14, 2010 10:55 am

Nonexist napsal:Moc pekne napsane, mas ode me pochvalu, jen jsem nepochopil to co jsi psal, jestli budes dal hrat na czwow a nebo jdes nazpet na drahy ?

Vdaka.
A co sa tyka toho hrania. Ja neviem preco si vsetci myslite ze ja hram stale na CW.. Na CW som hral od 80tky mozno 2 tyzdne aktivne a potom som stym skoncil. Celkovo som WoW nezapol vyse mesiaca a pol. Ved som aj bol na Drahym a hovoril som v guilde ze koncim na dobu neurcitu s WoW. Vymazal som wow, aj instalacky.
Jedina vec ktorej som na cw venoval bol Forum a moj topic o DB achievementov, kde som to chodil aktualizovat aj po skonceni s wow. Inak som tam nehral. Smile

Len som to chcel upresnit. Ja napisem v priebehu tyzdna tu na forum o skonceni s wow aby si niekto nemyslel ze hram na cw Very Happy...

Moku

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 15. 04. 10
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Lovec a jeho sen Empty Re: Lovec a jeho sen

Příspěvek  Nonexist Tue Sep 14, 2010 11:35 am

Aha, takze nehrajes ted vubec Smile

Tak az zase zacnes - tak muzes honit Achievy na drahym Smile
Nonexist
Nonexist
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 12. 04. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Lovec a jeho sen Empty Re: Lovec a jeho sen

Příspěvek  Hortau Tue Sep 14, 2010 2:50 pm

Moc pěkný příběh, myslím že Realm First za huntery a trolly má ten pravý, přece jen ten Realm First, to už je něco Smile a zároveň jsem rád že za Shamany se do toho pustil Apple a nemusel jsem tak ten závod absolvovat i já Smile
Hortau
Hortau
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 09. 04. 10
Age : 32
Location : Bystřice pod Hostýnem

http://mysteriaforum.soglam.net

Návrat nahoru Goto down

Lovec a jeho sen Empty Re: Lovec a jeho sen

Příspěvek  Makis Fri Apr 22, 2011 12:47 pm

Mno pekny pribeh...... skoda, ze uz takový lidi s nama nehraji...btw na srazek by se ti nechtelo? bylo by zajimave nekoho takoveho poznat osobne....

Makis

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 03. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Lovec a jeho sen Empty Re: Lovec a jeho sen

Příspěvek  Moku Thu Apr 28, 2011 3:22 pm

Makis napsal:Mno pekny pribeh...... skoda, ze uz takový lidi s nama nehraji...btw na srazek by se ti nechtelo? bylo by zajimave nekoho takoveho poznat osobne....

Dakujem za pochvalu. Ja ked som si to teraz opat precital tak sa chytam za hlavu ake tam su hrozne chyby. Tie obrazky som tam tiez mohol doplnit Sad...
No a ten sraz. To je umna dost tazko povedat. Momentalne som bez prace a nemam vela financii. Este by aj zalezalo kto by tam vobec prisiel, lebo ja na Drahym nehram uz velmi dlho, a stych co som poznal neviem ci vobec hraju. Musel by som vediet lepsie info o tom Smile.

Moku

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 15. 04. 10
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Lovec a jeho sen Empty Re: Lovec a jeho sen

Příspěvek  Makis Fri Apr 29, 2011 1:51 pm

mno 1-3.7. držková u zlína... www.patriotcamp.cz
zatim je nas tam z guildy prihlasenych cca 15-20 lidi

Makis

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 03. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Lovec a jeho sen Empty Re: Lovec a jeho sen

Příspěvek  Nicolas Sun May 22, 2011 6:27 pm

Mel jsem chvilku a zavital jsem tady na forum, kouknu na zajimavej topic... a pul hodiny jsem se nemohl odtrhnout. Fakt dobre napsane, na chyby nikdo soudnej nekouka, obsahove to byla parada a priznam se, ze jsem ti celou dobu fandil, zase na moment jsem zavzpominal na svet wow, kde uz jsem dlouuhou dobu nebyl. Az mi bylo lito kdyz jsem to docetl. Clanky jsi vzdy psal zajimave a maji spad, kdyz pises ze jsi bez prace, mel bys zkusit redaktora v nejakem deniku Smile
PS: chyby ti tam opravi korektor Wink
Nicolas
Nicolas

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 10. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Lovec a jeho sen Empty Re: Lovec a jeho sen

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru