Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kragull Salutes

Goto down

Kragull Salutes Empty Kragull Salutes

Příspěvek  Kragull Tue Aug 16, 2011 7:10 pm

Zdravim vsechny cleny Mysterie
Tyhle radky se mi nepisou uplne lehce, ale bohuzel mi nezbyva nic jineho. Ti co me znaji uz delsi dobu jako hrace, tak me snad pochopi a ti ostatni snad neodsoudi. Jak jsem jiz psal i v G chatu, odesel jsem od FM z duvodu odpocinout si od vedeni a nechat iniciativu i ostatnim hracum. Zaroven bylo mou snahou trosku poukazat na chovani nekterych clenu a "donutit" je k zamysleni. V Mysterii mam mnoho znamych uz z CW a s nekterymi se zname nekolik let. Oslovil jsem tedy Vas o moznost prestoupeni. Jsem moc rad ze jste me, i kdyz jen docasne, vzali mezi sebe a umoznili mi uzit si par tydnu hru bez nejakeho planovani a bez reseni problemu. Chtel bych Vam touto cestou tedy velmi podekovat. Mysteria byla u mne vzdy zarukou kvality a dobreho jmena a to jste mi potvrdili. Nicmene jste vsichni uz sehrani, znate se dobre a ja zde bohuzel nezapadam. Jsem porad tak nejak "cizi". I presto ale jste se nikdy nezachovali nijak zle, a snad i ja jsem Vam, aspon v tech par raidech pomohl. Nebudu zde jmenovat hrace, kterym chci podekovat, byl by to dlouhy seznam a nerad bych ostatni nejak urazil. Chci podekovat jak vedeni, za to ze mne prijali, tak vsem "radovym" hracum. Bohuzel ja proste patrim k FM a stale me to tahne zpatky, mezi zname a pratele. Jejich "natlak" na mne velmi pusobi a nakonec to dopadlo, tak, jak asi vsichni, kdo me znaji tusili. Chci se tedy rozloucit a podekovat aspon touto cestou v ramci slusnosti a fair play. Dekuji tedy cele Mysterii a preji mnoho dalsich a dalsich uspechu nejen ve WOW, ale i v zivote. Pokud budu ja, pripadne FM nejak schopni pomoci, at uz resenim taktik (ktere uz stejne probehlo), tak treba doplnenim raidu, rad vzdy pomuzu.
Loucim se tedy se vsemi a preji noho uspechu
Kragull

Kragull

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 16. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru