Mysteria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koniec Mukadovania

3 posters

Goto down

Koniec Mukadovania Empty Koniec Mukadovania

Příspěvek  Moku Sat Sep 18, 2010 5:07 pm

Slusnost kaze, rozlucit sa.

Ako si mnohy s vas vsimli nehram wow. Neviem kto, a nech je skor aj rad, rozkecal reci ze hram na Czechwow. To ze som tam hral cca 2 tyzdne po 80tke je pravda ale potom som sa tam uz nevratil.

Posledni krat ked som bol in-game tak som vravel ze s wow koncim pretoze nemam cas a pravdupovediac ani chut.
Cca pred tyzdenom mozno viac som definitivne vymazal wow s PC aj s instalackami. Jedina vec ktora ostala s menom WoW su screene (co ako kazdy vie mam ich hojne Very Happy).

Co sa tika casu: Nemam cas hrat wow pretoze som sa vratil na MMORPG ktore som opustil pre wow. Je to hra Runescape ktoru som zacal hrat pred 6rokmy. (prosim neobuvajte sa do tej hry, je taka aka je...)

Co sa tika dovodu: Prestalo ma to bavit preto lebo clan prestal byt tym cim mal byt. Prestali hrat ludia s CW ktorich mam rad (hortau, eluiniq....), a clan zacal byt altovsky clan.
Ja alty nenavidim, pretoze znicili Free Masons na CW. Nechcem zazit to iste aj tu v Mysterii ze pre altov sa rozpadne guilda pretoze niekdo sa nevie nabazit EQ a nedokaze svojho hraca vytiahnut na maximum.. Prepacte no.
Preto koncim s wow celkovo. Ked budem niekedy hrat wow, bude to len pre Cataclysm ale urcite to nebude hranie ako kedysi. Maximalne skoncim na offiku.

Moj Acc nedavam nikomu. Heslo dostane moj bratranec, ktori hraje na aliancii v Drahym. Heslo dostane len nato aby sa logol raz za mesiac, aby som nestratil ACC. Tak isto aj heslo na CW dostane on, pretoze tamten acc nechcem stratit nikdy. Tak aby si opat niekto nemyslel ze hram na CW pretoze mam tam posledni login s predtyzdna.....

Snad som nikoho neurazil stymi altami. Ved ma poznate, viete aky som ze ja hubu drzat nebudem Very Happy...
Rad som vas vsetkych poznal.
Mukado a Muro sa raz ukazu a snad si ma budete este pamatat Smile

Vela stastia v raidovani a komunite Smile

Cya Mysteria, cya WoW.

Moku

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 15. 04. 10
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Koniec Mukadovania Empty Re: Koniec Mukadovania

Příspěvek  Ashen Sat Sep 18, 2010 7:27 pm

No...Moku:) Tak ja ti prajem vsetko dobre irl..nech sa ti dari...a vsetky tie podobne kecy:) Maj sa a budes Nam chybat... Sad
Ashen
Ashen

Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 10. 04. 10
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Koniec Mukadovania Empty Re: Koniec Mukadovania

Příspěvek  Nonexist Sat Sep 18, 2010 9:46 pm

Mej se ... a at ti to jde v runescape stejne dobre a ne-li lepe jak ve wow, kdyby te to prestalo bavit, tak doufam, ze vis kam se vratit Smile

S pozdravem Lukáš (Holyx)
Nonexist
Nonexist
Champion
Champion

Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 12. 04. 10
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Koniec Mukadovania Empty Re: Koniec Mukadovania

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru